.

.

Попуст
1/2 -13 х 3 1/2 Завртки За Превоз А307 ОДДЕЛЕНИЕ А ЦИНК ЦР+3, Целосно Навој, Големина: 1/2 -13, Должина: 3-1/2, Глава: Круг, Погон: Надворешен Квадрат, Материјал: Челик, Финиш: Цинк

1/2 -13 х 3 1/2 Завртки За Превоз А307 ОДДЕЛЕНИЕ А ЦИНК ЦР+3, Целосно Навој, Големина: 1/2 -13, Должина: 3-1/2, Глава: Круг,

DEN 1.67

Износот
Залиха

Авион Фитинг И Снабдување Корпорација обезбедува сврзувачки елементи од 1946 година. Се чувствуваат безбедно кога купување Од Авион!. Завртки за превоз, исто така наречени Завртки За Тренер или Завртки За Вратот Со Тркалезна Глава, од Поставување На Млаз имаат глава во облик на купола и квадратен врат. Завртките за превоз обично се користат за изградба на дрво како пристаништа, комплети за нишање, надворешни палуби заедно со други површини каде што е потребна мазна површина. Квадратното рамо под тркалезна глава овозможува завртката да се спротивстави на вртењето кога навртката е затегната. Сите завртки за превоз под 6 инчи се целосно навојни, должините над 6" секогаш имаат 6 инчи конец. Авион Фитинг И Снабдување Корпорација обезбедува сврзувачки елементи од 1946 година. Се чувствуваат безбедно кога купување Од Авион!. Завртки за превоз, исто така наречени Завртки За Тренер или Завртки За Вратот Со Тркалезна Глава, од Поставување На Млаз имаат глава во облик на купола и квадратен врат. Завртките за превоз обично се користат за изградба на дрво како пристаништа, комплети за нишање, надворешни палуби заедно со други површини каде што е потребна мазна површина. Квадратното рамо под тркалезна глава овозможува завртката да се спротивстави на вртењето кога навртката е затегната. Сите завртки за превоз под 6 инчи се целосно навојни, должините над 6" секогаш имаат 6 инчи конец. Авион Фитинг И Снабдување Корпорацијата продава ЗАВРТКИ за ПРЕВОЗ од 1946 година. Доверба Во Авион за да ви испорача висококвалитетни сврзувачки елементи!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 639.84

Завртките за превоз се дизајнирани да прицврстат дрвено лице или на дрво или на метал Рамната глава обе�

DEN 1.00

Вообичаено е да се користат за гола дрва, квадратниот дел дава доволно зафат за да се спречи ротација...

DEN 3.33

Завртките за превоз се дизајнирани да прицврстат дрвено лице или на дрво или на метал Рамната глава обе�

DEN 2.33

Мазната куполна глава и квадратната навртка подолу спречуваат отклучување на завртката за превоз од не

DEN 1.33

Завртки За Превоз (Екран На Шејкер) Челик / Цинк Жолта / Груба Нишка / Целосно Навој Одделение 8...

DEN 808.00

Завртки За превоз / Цврстина На Истегнување : 60.000 пси Тркалезна Глава / Квадратен Врат Произведени НА ASM

DEN 3.00

Дијаметар 1 : 5 / 16 инчи Дијаметар 2 : 23 / 32 инчи Должина : 1 инч Материјал : Челик Заврши : Топло Поцинковани Ди

DEN 523.20

Авион Фитинг И Снабдување Корпорација обезбедува сврзувачки елементи од 1946 година Се чувствуваат безб�

DEN 3.33

Завртките за превоз се дизајнирани да прицврстат член на дрво или на дрво или на метал...

DEN 1.33

Завртки За превоз / Цврстина На Истегнување : 60.000 пси Тркалезна Глава / Квадратен Врат Произведени НА ASM

DEN 1.67

Исто така познат како тренер завртки, обично се користат за прицврстување на метал на дрво Квадратниот �

DEN 567.52

Стил на глава : Тркалезна Глава; Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Содржина На Пакетот : 30 парчиња завртк�

DEN 2.00

Завртка за превоз, завртка за тренер или завртка со квадратен врат со тркалезна глава е форма на завртка

DEN 1183.84

Метрички Класа 4.6 Превоз Завртки Тркалезна Глава / Квадратен Врат Произведени НА ASME b18 5 спецификации Ни�

DEN 1983.84

Превоз Завртки Тркалезна Глава / Квадратен Врат Произведени НА ASME b18 5 спецификации Цинк Обложен Ниској�

DEN 1.00

Завртката за превоз има купола или контра потопена глава, а стеблото е на врвот со краток квадратен дел �

DEN 2.67

Материјал : челик Големина на конец : 1 / 4 " 20 Должина : 1 / 2 инчи Тркалезна Завртка За Превоз Со Квадрат Со Ц�

DEN 3.33

Дијаметар 1 : 1 / 4 инчи Дијаметар 2 : 19 / 32 инчи Должина : 21 / 2 инчи Материјал : Нерѓосувачки Челик Стил на глав

DEN 2.00

Стил на глава : Тркалезна Глава; Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Содржина На Пакетот : 8 парчиња завртка

DEN 1.33

Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесна цинк позлата над челик давајќи повеќе отпорен на ' р�

DEN 205.92

Отпорен На Корозија А270 Нерѓосувачки Челик Тренер ЗаврткиДИН 603 8мм Метричка Нишка, М81,25 мм Теренот Должи