.

.

Попуст
1 Компјутер 80см Ткаенина Божиќно Дрво Снешко Здолниште Тепих Божиќна Декорација Божиќни Украси

1 Компјутер 80см Ткаенина Божиќно Дрво Снешко Здолниште Тепих Божиќна Декорација Божиќни Украси

DEN 1.00

Износот
Залиха

Подлога за подароци, може да го украси вашиот под. Стилската и чудесната декорација доаѓа во сите користете висококвалитетен материјал. На На Вашата елка со оваа прекрасна дрво здолниште.- Материјал : Крпа. платнен материјал со и удобна текстура. Донесете празнична атмосфера за вашето семејство, совршена за украсување забави.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 159.84

Совршен Божиќен Украс : Совршен за домашен надворешен внатрешен декор и Канцелариски божиќни украси, до

DEN 175.84

Или можете да го преклопите и повторно да го користите следниот празник ● Чувајте и Лесно Чистете Ги : о�

DEN 1.67

ЗДОЛНИШТЕ ОД ДРВО од 48 ИНЧИ : Совршена големина за повеќето новогодишни елки СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Израб

DEN 223.84

СОВРШЕНО ЗДОЛНИШТЕ ОД ДРВО ЗА ПРЕТСТОЈНИТЕ ПРАЗНИЦИ! Имаме различни модели На Здолништа За Новогодишна

DEN 1158.40

Лесно За Инсталирање : Три врски при отворање за да се обезбеди здолниште од дрво на Место под Елката, зд�

DEN 436.64

, со побогата визија и повеќе празнична атмосфера Може да се постават здолништа за новогодишни елки кут�

DEN 2.00

Погоден за забава божиќ партија тема декорација Додадете повеќе празнична атмосфера во вашиот дом и чу�

DEN 1.00

?●Издржлив Материјал ● Оваа Подлога За Новогодишна елка за повеќекратна употреба е изработена од висо�

DEN 535.04

Горниот Слој Е Изработен Од Висококвалитетна Полиестерска Ламинатна Рипстоп Ткаенина, А Дното Има Кади

DEN 3.33

ЛЕСНО ЗА ПОСТАВУВАЊЕ : Големата Подлога за Новогодишна Елка лесно се обвиткува околу Елката и се прицвр�

DEN 332.80

Елегантното, удобно и меко допирање на рацете ви дава топло и силно празнично чувство во околината и ви �

DEN 2.67

Материјал за здолниште : мек допир краток кадифен 3.Големина на подлога за дрво (Димензија) : 30 / 36 / 48 инч

DEN 2.00

Здолништето На Дрвото Е Доволно Големо За Целосно Да Ги Издржи Вашите Божиќни Подароци, Совршено За Бож�

DEN 0.33

Идеален за подобрување на изгледот на основите На Новогодишните елки со криење на грозни нишки( и за вис

DEN 452.64

Лесно За Чистење И Складирање,Може Да Се Користи Со Години.Применлива Сцена : Може Да Се Користи За Божиќ

DEN 2.00

☃ Материјал Нашите Здолништа За Новогодишна елка се изработени од висококвалитетни ткаенини од ткаен�

DEN 0.33

МАТЕРИЈАЛ : Крпа, Кадифен, Чипка со Реси Без разлика каде ќе ги ставите, можете да додадете празнична атм�

DEN 276.80

За Совршено Украсување На Вашето Дрво, Препорачуваме Дијаметарот На Здолништето На Дрвото Да Биде Најм�

DEN 2.33

Фустанот за новогодишна елка е совршена декорација на Новогодишна елка погоден за домови, канцеларии, з

DEN 488.00

Совршен Божиќен Украс : Совршен за домашен надворешен внатрешен декор и Канцелариски божиќни украси, до

DEN 509.28

Практично и лесно за прицврстување и затворање на здолништето На новогодишната елка за да се обезбеди з

DEN 2.00

€Одликувајќи се и снегулка шема со парична казна шиење дизајн, изгледа толку убава и симпатична Таа е п�

DEN 2.33

Прекрасен божиќен подарок за пријателите и семејството за да ја споделите празничната радост и да поми�

DEN 526.08

Отворот Е Фиксиран Со Ремени Или Велкро, Што Го Прави Удобен И Брз За Украсување, Додавајќи Празнична То�

DEN 0.33

✿ Овој украс За божиќна декорација е опремен со : Здолниште За Новогодишна елка + црвена покриена вратов