.

.

Попуст
1 парчиња Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Млечен Сос Супа Тенџере Со Капак Нелеплив Пикник Мултифункционални Садови За Готвење садови За Готвење и тави

1 парчиња Тенџере Од Нерѓосувачки Челик Млечен Сос Супа Тенџере Со Капак Нелеплив Пикник Мултифункционални Садови За Готвење

DEN 2.00

Износот
Залиха

1.Изработен од материјал за храна : нетоксичен, неалергичен и повеќе заштеда на енергија. 2.ефикасно и обезбедува оптимална термичка апсорпција и пренос, со што побрзо готвење, подобра исхрана. 3.Идеален за Ориз, Грав, Чорби, Супи, Месо, Зеленчук И Многу Повеќе. 4.Премиум нелеплива внатрешност-засилена нелеплива површина за готвење за поздраво готвење, трајно ослободување на храна. 5.It многу лесно се чисти, потребен ви е само мек сунѓер или партал за лесно отстранување на маслото. Или исплакнете со вода за да ја исчистите. Рачката за нелизгање го олеснува држењето; удобен за употреба.Сите овентоп достапни, како шпорет, халогена печка и шпорет.Префект за затоплување на млеко, готвење каша, тестенини, правење кафе, путер, правење сос за вашиот стек и така натаму.Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрениот Пакет Вклучува : 1 Парче Супа Потноте : 1. Бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.2. Ве молиме дозволете 1-3мм разлики поради рачно мерење.

Декларираните карактеристики

Material:
Stainless Steel
Color:
Silver
Package Includes:
1 Piece Soup Pot :
1. The item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-3mm differences due to manual measurement. :
Поврзани производи
DEN 1590.40

[По продажбата] : ве Молиме контактирајте не навреме ако имате какви било проблеми по добивањето на сток�

DEN 1.00

●Со стилски дизајн овој фантастичен тенџере ќе изгледа неверојатно во вашата кујна и ќе го подобри ваш�

DEN 2.00

●Вклучува : 20см / 22см / 24см Нелеплив Тенџере со Капак ●Соодветност : оваа тава е погодна за готвење на еле

DEN 1.67

Материјал : нерѓосувачки челик + дрво Третманот за полирање на површината лесно се чисти Телото со мал к�

DEN 889.60

Изработени од висококвалитетни материјали, прекрасен изглед и практични Нелеплива тава, рамномерна ди�

DEN 5195.20

Не плашете се од животот кисели, слатки, горчливи и зачинети слободен готвење раце и нозе Зачувувањето и

DEN 3.00

Тенџерето отпорно на ' рѓа може да заштеди енергија и време кога готвите Задебелениот сад е погоден за с�

DEN 625.28

Порцелан Големина на производот : Л7,7 инчи( 19,5 см), С3,7 инчи (9,5 см), Н2,8 инчи (7,3 см), Ц14,6 фл оз (370 кубика...

DEN 1.00

Видлив стаклен капак : безбедно готвење видено Дизајн на порта за пренасочување : дизајн против прирабн�

DEN 1.00

Садот за готвење е фалсификуван со ситно железо, издржлив, необложен и отпорен на гребење По добивањето

DEN 2632.80

Овие тави се погодни за шпорети за индукција на гас Долгата рачка е лесна за држење Готвењето значи пове

DEN 0.33

Кујна најдобар партнер 1 Висококвалитетен нелеплив слој, правејќи ја храната лизгава, издржлива и отпор

DEN 1439.84

ИЗДРЖЛИВА КОНСТРУКЦИЈА : Тврдо елоксирана нелеплива индукциска тава има издржлива конструкција за ефи�

DEN 1443.20

Користење и Грижа За Садови За Готвењепред прва употреба, рачно измијте ја нелепливата тава со вода, отк

DEN 3325.92

Добри перформанси на нелеплив слој, гасови со ниска температура, лесни за готвење Материјал : безбеден и

DEN 2.00

Големина (W x l x h) : Прибл 7,7 х 14,2 х 6,3 инчи (195 х 360 х 1 Тежина : Прибл 23,2 мл (690 гр) Дебелина на дното : 0,02 инчи (0,5 м

DEN 3.00

КУЛ ДОПИР СИНИ РАЧКИ : Нашиот сад има издржливи занишани рачки обложени со силикон, дизајнирани да остан

DEN 0.67

Компатибилен со индукциски плочи за готвење Совршен на врвот на шпоретот; замрзнувач безбеден за лесно

DEN 959.84

Леано алуминиумско пржење / тенџере е лесно и може да издржи високи температури; совршен за секојдневна

DEN 2079.20

Алуминиум со врвен квалитетособено лесен за употреба Екстра висок раб со приближно 10, Висина 3 см х и вол

DEN 2.00

ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : тенџере потопло Со Путер, мазна површина, лесно за чистење ERGОНОМСКА РАЧКА : leономска р

DEN 1.67

1 Едноделно обликување, заштеда на енергија и брзо загревање Дното на телото на тенџерето прифаќа еднод�

DEN 3.00

Тело : Бакар, Внатрешно Тело : Калај, Рачка : Железо Големина на производот : 6,1 х 11,3 х 5,3 инчи (155 х 288 х 1...

DEN 0.67

Лесно За Нега : Лесно се чисти, избришете ја подлогата со влажна крпа или рачно измијте ја во ладна вода �

DEN 2.67

[25 x 19.4 x 8cm 840g] Нечистотија Во зависност од производот, бојата и обликот на производот може малку да се раз

DEN 408.00

Безбеден и сигурен материјал Сите наши тави поминаа низ строги проверки пред испораката.Ноќта На Веште�

DEN 946.40

Професионално одделение Комерцијална употреба Издржлив; сигурен; цврст Економична; вредност цена Висо�

DEN 1185.60

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : тенџерето од 16 см е изградено од алуминиумска легура, без ' рѓа и нетоксично, Не гриже

DEN 1.00

5годишна гаранција против какви било производствени дефекти (применуваат Т&Ц), Тврд анодизиран Тенџере �