.

.

Попуст
10 парчиња 600 решетки влажни суви водоотпорни шкурка 9 x 11 абразивни хартиени листови сина

10 парчиња 600 решетки влажни суви водоотпорни шкурка 9 x 11 абразивни хартиени листови сина

DEN 237.12

Износот
Залиха

Широка примена - Водоотпорна шкурка е совршена за ракување со секаков вид необични работни места и малку поправки, како што е завршувањето на мебелот од дрво, завршувањето на дрвото, завршувањето на металот, лакот/ порцелан/ пластика/ стакло/ камен/ кожа полирање и повеќе.Универзален дизајн-Содржина на пакет со 10 парчиња 600 решетки 9-инчни x 11-инчи (W x l) асортиман на влажен сув песок. Партиви за хартија се направени од водоотпорен силиконски карбид, така што нема да се распадне, да се раскине или да се распаѓа секогаш кога ќе ги користите. Предност - исто така можете да го намалите на која било големина како што ви треба. Суво и влажна употреба - влажни или суви листови од шкурка може да се користат со вода, лак, школка, лак или масло, погодни и за влажно и суво пескарење. Материјал - листовите за хартија за пескарење се изработени од силиконски карбид и се електро обложени, така што нема да се распадне, да се распадне или да се распаѓа кога ќе го користите, материјалот за грб од шкурка е латекс хартија, осигурете се флексибилни, што добро ви одговара на раката или машина. Забележано : Бојата на шкурката на шкурка понекогаш ќе се разликува со сликата, но тоа не влијае на ефектот. Материјал - листовите за хартија за пескарење се изработени од силиконски карбид и се електро обложени, така што нема да се распадне, да се распадне или да се распаѓа кога ќе го користите, материјалот за грб од шкурка е латекс хартија, осигурете се флексибилни, што добро ви одговара на раката или машина. Широка примена - Водоотпорна шкурка е совршена за ракување со секаков вид необични работни места и малку поправки, како што е завршувањето на мебелот од дрво, завршувањето на дрвото, завршувањето на металот, лакот/ порцелан/ пластика/ стакло/ камен/ кожа полирање и повеќе.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1547.20

36 "Терминус димензии : 43 Спецификација : Боја : Витматеријал : честички и цинк легура метална големина Гол

DEN 639.84

Сите во еден штанд за приказ за полнење PSVR Истовремено наполнувајте ги сите четири контролори...

DEN 2.00

Кабинет на серверот Tripp Lite SR25 UB Rack Coundrople 25 U 19 19 25 U Кабинет на серверот Tripp Lite SR25 UB Rack Coundrople 25 U 19 19 25 U Каби

DEN 1.67

Производот е изработен од густа пластика со добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издр

DEN 450.88

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 0.67

Овој случај со моливи е направен од полиестерска ткаенина Ткаенината на оваа торбичка за пенкало е висо

DEN 0.33

Гарантирајте го квалитетот на производите Време на испорака 2030 дена Ако имате какви било прашања, слобо

DEN 1.33

Вклучен пакет : 1*DC 24 V 1канален модул за контрола на релето Влегувањето на релето на ниско ниво, модулот с�

DEN 0.33

Овие делови треба да ја користат вежбата на клупата, лесно е да се тресат и тоа ќе влијае на ефектот на ко

DEN 2.00

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 127.84

Широко користено : Обезбедува кутија разноврсна и удобна надворешна прилепување на циркули за аматери �

DEN 1.33

Накит за тинејџери издигнувања и падови ringвори прстени прстени за момчиња 1012 планински прстени за жени

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба...