.

.

Попуст
100 Пакет Ракетни Балони, Летање Балон со Свиркање бучава, Вреска Балон Ракета на Небото За Забави

100 Пакет Ракетни Балони, Летање Балон со Свиркање бучава, Вреска Балон Ракета на Небото За Забави

DEN 119.84

Износот
Залиха

Ракетните балони се фантастична играчка за играње на отворено (или во големи внатрешни простори). Пумпа нив и нека овие балони ракета на небото!. Изработени од латекс со врвен квалитет со аеродинамичен врв од латекс, нашите ракетни балони можат да се надујат до 40" во должина и може повторно да се користат повеќе пати. Нашиот џиновски пакет за забави со ракетни балони содржи 100 ракети со балони во различни светли бои доволно за да ја снабдите целата ваша забава. Нашите ракетни балони се совршени за забави (особено забава со тематика на ракети), излети, денови на плажа, училишни активности, научни експерименти и многу повеќе. Гигантските ракетни балони, исто така, прават одличен подарок!. Се препорачува за деца на возраст од 6 години и повеќе. Совети : .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 127.84

Може да ги комбинирате овие животински балони со други балони со латекс за да додадете разновидност на �

DEN 1.67

Дупките со мултиголемина со различни бои што можат да се склопуваат балон со балон со балон, е алатка за

DEN 111.84

Убав Додаток За Забава Пакет од 24 проѕирни балони наполнети со сребрени конфети, секој балон претрпе ри

DEN 255.84

КОЛИЧИНА : 50 бобо балон латекс транспарентен (без ЛЕР стринг и стап) ГОЛЕМИНА : 18 инчи по надуени, 7,5 инчи п

DEN 286.24

Пакетот вклучува 4 парчиња бели транспарентни балони кутии, 5 парчиња 18 "бели балони, 5 парчиња 10" бели ба�

DEN 143.52

ГОЛЕМ 40 ИНЧЕН ПРИФАТЛИВА 18 РОДЕНДЕН БАЛОНВо Потрага по среќен 18ти роденден украси за девојки роза злато

DEN 255.84

Исто така, внимавајте да избегнете висока температура, остри предмети и прекумерно триење Воздух ИЛИ хе

DEN 2.00

?Пакетот вклучува : ќе добиете 3 парчиња Споени Балони Со Активни, БЕЗ САМ! ?Големина : 22 инчи...

DEN 1.67

32 Инчен Број" 49 " Балони Материјал : Алуминиумска Фолија Боја : Зелена Може да се надува со воздух или хели

DEN 191.84

Можете исто така да ја користите пумпата за да ја разнесете со воздух за да ги закачите со панделки...

DEN 151.52

?? Немате многу време за подготовка? Нема проблем! Овој сет доаѓа комплетен и е супер лесен за надувување