.

.

Попуст
100 парчиња врзани мијални мијални метални гумени масло од мозоци за гаснење на приклучок за комбиниран мијалник за запечатување на асортиман за асортиман на прсте?

100 парчиња врзани мијални мијални метални гумени масло од мозоци за гаснење на приклучок за комбиниран мијалник за запечатување

DEN 1113.60

Износот
Залиха

Боја : Зелена. Пакетот вклучува : 100 * заптивка за цевки Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Забелешка : Снимањето на светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см. Е прилагодено : да. Снабдувања на DIY : Метал. Потекло : Кина на копното. Боја : Зелена. Пакетот вклучува : 100 * заптивка за цевки Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Забелешка : Снимањето на светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см. Е прилагодено : да. Снабдувања на DIY : Метал. Потекло : Кина на копното. Снабдувања на DIY : Electrical Colour : Greenmaterial : нитрилна гума + јаглерод челик пакет вклучува : 100 * цевки GANTPETONLY Горенаведената содржина на пакувања, другите производи не се вклучени. Забелешка : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/ 1-3cm.item Специфичности : е прилагодено : Дадиј материјал : метало работејќи го Оригин : Кинацертификација на копното : Ништо.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

Овие 100 парчиња рамни мијалници се 100% 188 (304) не'рѓосувачки челик кој е една од највисоките форми на челик �

DEN 457.44

Внатрешен дијаметар : М14 Е прилагодено : да Број на модел : JDKAJDKWJKLDAWDKALD Снабдувања на DIY : Метал 10 PCS M12 M14 M16 M18

DEN 1555.20

Префериран материјал : Висока цврстина / силна цврстина / издржлива Префериран материјал : Висока цврс

DEN 1542.40

Материјал : Направен од 304 материјал од не'рѓосувачки челик за добра отпорност на корозија и издржливост

DEN 1312.00

Цврсти месинг рамни мијалници Рамните мијалници се тенок, рамен, кружно печат со централно лоцирана дуп

DEN 1.00

Така, лесно е да се идентификуваат мијалниците што ви беа потребни 【Премиум материјал】 Направено од ви

DEN 0.67

Карактеристики : Стандардна положба на дупката, униформа сила, не е лесна за лизгање, лесна за употреба, �

DEN 356.64

Пакетот вклучува : 680 парчиња / постави мијалник со кутија Антикорозија Количина : 680 парчиња Материјал : �

DEN 1369.60

Рамната мијалник обезбедува површина за лежиште за дистрибуција на оптоварување на прицврстувачи или �

DEN 3.33

Внатрешен дијаметар : Црна, број на компјутери : 1000 парчиња, надворешен дијаметар : 19 е прилагодено : да...

DEN 0.67

Внатрешен дијаметар : 6x30x2.0, боја : 10 парчиња 1 Модел : квадратни рамни мијалници 304 мијалник од не'рѓосувач

DEN 0.67

Рамната мијалник се користи за дистрибуција на товари на навојни завртки, завртки и ореви, да се обезбед

DEN 736.00

Внатрешен дијаметар : М3, надворешен дијаметар : Виолетова Снабдување со DIY : Електрични Големина : m2 / m2.5 /

DEN 1.00

Внатрешен дијаметар : M1.5x3.8mmx0.2mm Број на модел : FVHEYRHEYRH83 RG7 GF7 WF Снабдување со DIY : Електрични...

DEN 2.33

[316 рамни мијалници од не'рѓосувачки челик] : Пакетот доаѓа со 25 парчиња од 316 рамни мијалници од не'рѓосув

DEN 1.33

Внатрешен дијаметар : 6,8mmx14mmx4.5mm Е прилагодено : да Број на модел : 1290 GZDFBOZR90 WW35 EBAQ3 Снабдувања на DIY : Метал В�

DEN 1.00

5 големини : Комплетот доаѓа со 5 големини на мијалници M1.6 m2 m2.5 m3 m4 за да ги задоволи вашите различни потре

DEN 539.20

Додека некој не'рѓосувачки челик ќе задржи голема јачина на високи температури или всушност ќе одржи ви

DEN 217.60

Цврсти месинг рамни мијалници Рамните мијалници се тенок, рамен, кружно печат со централно лоцирана дуп

DEN 2.67

Внатрешен дијаметар : M37x39mmx0.1mm Е прилагодено : да Број на модел : Wuigqhuigqghuq H79246298687262769267 Woihjojhowhjhijwioj Снабдувањ

DEN 159.84

Боја : Сребрена Материјал : Не'рѓосувачки челик Тип : Делови за рачни алатки Боја : Сребрена Материјал : Не

DEN 0.67

Внатрешен дијаметар : M2 X4 MMX0.3мм Број на модел : Hberuvyre378 H7 R838 Снабдување со DIY : Електрични...

DEN 966.40

Внатрешен дијаметар : M7.8x11mmx0.8mm Број на модел : 99 VKVC87 CW65 T4 ECEB9 J9 BJ58 Снабдување со DIY : Електрични Сертификаци

DEN 590.40

Спецификации : Материјал : Тип на бакар : рамен мијалник ID*OD*Дебелина и количина : M5*9*1 10 PCS M6*10*1 10 PCS M6*12*1 10 PCS

DEN 1550.40

Снабдување со DIY : Електрични Потекло : Кина на копното Сертификација : Ништо Снабдување со DIY : Електричн�

DEN 0.33

PTFEобложени со челик за поддршка, овие имаат исклучително низок коефициент на триење и се отпорни на хем�

DEN 459.84

Дебелина (мм) : 0,53мм Овие разновидни мијалници се многу компатибилни со завртки, ореви и завртки во повеќ

DEN 193.44

Внатрешен дијаметар : M5 X15 X1.2 (10 парчиња) Име на производот : рамни мијалници Материјал : 304 не'рѓосувачки ч

DEN 0.67

Цврсти машини за машини за алуминиумски CNC : Силни и долготрајни и сериозно одлични анодизирани бои за д�

DEN 1196.80

Наменето за употреба со завртки и ореви од не'рѓосувачки челик во општите апликации каде деловите подле