.

.

Попуст
1006лм Потпис На бохнинг Нокс Флуоресцентна Вар 12пк

1006лм Потпис На бохнинг Нокс Флуоресцентна Вар 12пк

DEN 221.60

Износот
Залиха

Најпопуларните традиционални стрелаштво нок за повеќе од 30 години. Бохнинг класичниот нок се прави повеќе од триесет години и е најпопуларниот нок Во употреба денес во традиционалното стрелаштво. Грлото на нок дизајниран за спречување на суви пожари. Коскениот класичен нок се прави повеќе од триесет години и е најпопуларниот нок во употреба денес во традиционалното стрелаштво. Овој нок има индекс за усогласување на пердувот на петелот со вратилото на стрелката за да се осигура правилен лет на стрелката кога е застрелан од традиционален лак. Грлото на нок е дизајнирано да ја држи низата до последниот можен момент пред да ја ослободи стрелката од лакот и да осигура дека стрелецот нема да има сув оган од лакот и се користи од почетник до експерт стрелец.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

Одговара на вообичаените шахти со стрелки 9 / 32", Како Ален, Јаглерод Експрес, Златен Врв и други популарн�

DEN 3.00

Внатрешен дијаметар : 8мм (5 / 16инч) Лесен за употреба Погоден за надворешен дијаметар од 8мм(5 / 16инч) стрел�

DEN 191.84

2985 или .303 Дијаметар Нок Големина : .2985 диа ОДГОВАРА : Истон Јаглерод Завртки Паркер Супер Магна ЗаврткиБ�

DEN 1.00

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА1т форма лак плоштад, 1Стрелаштво клешта, 6Nocks ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБАЛесен за инсталирање и от

DEN 127.84

Функција за индекс и усогласување, одлична за употреба во пракса Направено со пластичен материјал, тран

DEN 559.52

ОСВЕТЛЕНИ САМОСТРЕЛНИ НОКТИ овој 3парче систем вклучува вметнување на нокприемник дизајниран да прифа

DEN 3.33

пластика Опашки За Вежбање стрелаштво : може ефикасно да ја подобри отпорноста на вашето стрелаштво за �

DEN 3.00

Златен Врв Аку лајт нокс Црна; навојните влошки На Златниот Врв се прецизно обработени само од материја

DEN 0.33

Г Модел 3 / Зелено Осветлени Нокти Бес Ноќни Нокти 3 пкг Осветлени Нокти Големина : НоќноГ НТ605 ова е 1 пкг о

DEN 192.00

Дизајниран за заглавени крајни шахти Индекс & функција усогласување 11 / 32 " Тежина 13 зрна Бохнинг класич�

DEN 2.00

Самострелот На Полумесечината Е совршен заменски нок за вашите завртки со самострел Изграден од издржл

DEN 2.00

Сосема нов и квалитетен Погоден За Дрвена И Бамбусова оска Надворешен Дијаметар 9мм.Материјал : Пластик�

DEN 346.24

Тип На Производ : Спортски Производи Димензии На Пакетот : 15.748 L X 10.668 W X 1.27 H (Сантиметри) Тежина На Пакетот

DEN 2.00

Погоден за вратило со стрелка со внатрешен дијаметар од 6,2 мм Стрелки од стрели изработени од висококва�

DEN 1.00

Лед Осветлените Нокти имаат висока видливост и долготрајно траење на батеријата Осветлените Нокти за С

DEN 105.44

Се користи на .Стрелка Од 244 инчи Со Стандардна големина, погодна за стрели со 6,2 мм / .Внатрешен дијаметар