.

.

Попуст
12 парчиња Огледало за Забна Уста со Рачка #5 ENT Хируршки Стоматолошки Инструменти

12 парчиња Огледало за Забна Уста со Рачка 5 ENT Хируршки Стоматолошки Инструменти

DEN 0.33

Износот
Залиха

СОВРШЕНИ ЗАБНИ РЕТРОВИЗОРИ : 12 Стоматолошки Огледала Хируршки Инструменти од Нерѓосувачки Челик. ЛЕСЕН За УПОТРЕБА : Овој Комплет За Орално Огледало од 12 парчиња Е лесен за чистење и употреба. УБАВО ФАЛСИФИКУВАНИ : Високо огледало заврши стоматолошки интраорални огледала. ИЗРАБОТЕНИ ОД КВАЛИТЕТЕН АЛУМИНИУМСКИ ЧЕЛИК : Фалсификувани од хируршки нерѓосувачки челик отпорен на корозија. Овие популарни стоматолошки ретровизори за подот се изградени да траат. ГИ УСВОЈУВА НАЦИОНАЛНИТЕ И МЕЃУНАРОДНИТЕ СТАНДАРДИ ЗА КВАЛИТЕТ и БЕЗБЕДНОСТ : процесот На производство На Хируршки Линии постигна ISO 9001 : 2008, ISO 13485 : 2003 сертификација, cgmp во согласност и CE сертификација изработка на оваа уста огледала стоматолошки безбедно и светска класа. Конструкцијата од нерѓосувачки челик и или квалитетот ги прават хируршките Огледала за стоматолошки орто идеални за болници и специјализирани клиники. Овој стоматолошки преглед ќе трае и ќе остане сигурен за медицинскиот персонал, благодарение на издржливата хируршка челична конструкција. Побарајте Хируршка Линија За сите ваши потреби за медицински инструменти, вклучувајќи ја и нашата целосна линија на забни огледала и истражувачи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Официјално лиценциран целосна Боја Уметнички Дела Огледува стакло акценти 1,25 инчи црна завиткана дрве�

DEN 688.00

Животот на интегрираната ЛЕР технологија (работи со батерија) е исклучително висок Многу практично : во

DEN 2.33

☞Карактеристики На Производот : Водоотпорен На Влага, Дупчење Без Нокти, Силно Лежиште, Пп Материјал...

DEN 1475.20

Заградата за рамки на вентилаторот е многу лесна за инсталирање и е дизајнирана да избегне гребнатини и

DEN 201.44

+Привлекувањето внимание на децата е многу полесноДопирањето на овие меки играчки со висок контраст ќе

DEN 3.33

Нашите комплети за изработка се исечени од 3мм отпорни на кршење Дете безбедно акрилик и имаат ласерски

DEN 3.33

❤25x Огледало за зголемување : 25x зголемувачки огледало е едно од најмоќните огледала со јасно видливи по

DEN 2.00

Надградена 4000m Ah литиумска батерија и заштеда на енергија 30 минути автоматско исклучување на режимот : A

DEN 494.72

Карактеристики : ова е официјално лиценциран производ од брендот митас кој е фокусиран на дизајнот и кв�

DEN 17.44

100% сунѓер Увезени Метод На Користење : Ставете Го Ова Пред Долна Облека Или Костими За Капење...

DEN 2.00

Енергетски ефикасни Led Диоди осветлете го целото лице и секогаш останете ладни на допир Моќно Зголемува

DEN 265.60

Меко и удобно чувство, ПВЦ мрежа дно, ,, без мирис, а не мувлосано Порт за решетки за пешкири, монтиран мал

DEN 0.67

4 ААА батерија со напојување Работете како безжични, користејќи само батерии (не се вклучени)...

DEN 351.84

Задолжителна алатка за чешлање погодна за веѓи, нос, уво и други влакна на лицето Удобно држење и прециз

DEN 2.67

?големина : Не Ние Или Големина ?ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : ❑Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима ❑Пол : Човек ❑П

DEN 494.72

[Мерки на претпазливост]] може да има случаи кога дупката за автентикација на отпечатоци и безжичното по