.

.

Попуст
12 парчиња пудра за прав за притисок на триаголник за шминка за шминка со каиш за убавина за убавина, апликатор за прав во прав - црвена боја - црвена

12 парчиња пудра за прав за притисок на триаголник за шминка за шминка со каиш за убавина за убавина, апликатор за прав во прав

DEN 95.84

Износот
Залиха

12 парчиња кратки кадифен прав пукани поставени во триаголник/круг/вода во форма/правоаголник. Зашилените рабови на пуфтите во прав од триаголник се одлични за поставување прав под очи или влегување во аглите. пукнати во прав. Одлично за уметници за шминка кои треба да печат со прецизност. Погоден за сува и влажна козметика, како што се фондација, руменило, лабава прав, прав, прав во прав, коректор, и др. Одлично за уметници за шминка кои треба да печат со прецизност. Плус можете лесно да ги измиете со сапун или чистач. Круг и во форма на правоаголник сочинуваат влошки за мафини, помагаат во мешавините на прашокот на лицето на челото и образот брзо и рамномерно. Круг и во форма на правоаголник сочинуваат влошки за мафини, помагаат во мешавините на прашокот на лицето на челото и образот брзо и рамномерно. Остава кожата да изгледа мазна и беспрекорна. Puff Puff Products совршено и нема да ги добие сите груби последователни како што прават некои други пукања за лице. Остава кожата да изгледа мазна и беспрекорна. 12 парчиња кратки кадифен прав пукани поставени во триаголник/круг/вода во форма/правоаголник. Плус можете лесно да ги измиете со сапун или чистач. Погоден за сува и влажна козметика, како што се фондација, руменило, лабава прав, прав, прав во прав, коректор, и др.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

? Дизајн на триаголник Овие двострани мафини за шминка се добро дизајнирани да се применуваат на различ�

DEN 3.00

【Пакетот вклучува】 Getе добиете 7 парчиња триаголник во форма на шминка за шминка за шминка за секој сет

DEN 111.84

【Пакет вклучуваат】】 】е добиете 5 парчиња во прав Оваа пуфта во прав е многу погодна за течна фондација

DEN 3.00

Шели Кајл, голема кристална чинија со кристал, не е вклучена, 1 броја Големата пуфта во прав со кристално

DEN 255.84

Комплет за патување за складирање во прав : Преносно, наредено капаче за завртки, спречете го прашокот д�

DEN 1.67

Преносна и удобна : Компактната големина на нашата пудра во прав го олеснува носењето во чантата или тор

DEN 2.67

❶ Двоен облик✔ Обликот на пудра во прав е заоблен раб, што се користи за образи и чело Особено другиот т

DEN 127.84

Features : Willе добиете пуфта во прав од 5 парчиња Материјал, кој е мек и удобен за употреба Во споредба со друг

DEN 134.40

Во прав, пуф и контејнер направени од премиум пластичен материјал, за да се користи Лабава прашок компак

DEN 95.84

Пакетот вклучува : ќе добиете сет за мешавина (6 црна и 6 бела) 12 парчиња триаголник во форма на шминка за ш

DEN 126.08

Лесно за чистење и повторна употреба ❤ [Висок квалитет на материјал] : Козметичкиот сет на сунѓер е изра�

DEN 111.84

Ова е практична и едноставна шминка, погодна за почетници и уметници за шминка Тие се погодни за домот и,

DEN 3.00

【Идеален подарок】 Оваа пуфта во прав е одличен подарок за секоја девојка, жена, пријател, сестра, мајка,