.

.

Попуст
1200 Парчиња 3 Големини Завртки За Очи Завртки Куки За Очи Мини Метална Завртка За Очи ЗА Изработка На Накит НАПРАВИ САМ, 6 Бои

1200 Парчиња 3 Големини Завртки За Очи Завртки Куки За Очи Мини Метална Завртка За Очи ЗА Изработка На Накит НАПРАВИ САМ, 6

DEN 2.67

Износот
Залиха

Голема количина : има 1200 парчиња мини метални иглички за очи во класична боја, изобилство количина и шик бои можат да ги задоволат вашите различни потреби во секојдневниот живот. Соодветна големина : овие иглички за очи со завртки може да се поделат на 3 големини, вклучително и прибл. 0,16 х 0,32 инчи( 900 парчиња), 0,2 х 0,39 инчи (180 парчиња) и 0,24 х 0,5 инчи (120 парчиња), различни големини можат да ви помогнат да направите различни занаети САМИ. Лесни за употреба : нашите дупчиња за завртки се изработени од железен материјал, цврсти за секојдневна употреба, не се лесни за кршење или деформирање и лесни за носење и складирање, кои може да се нанесуваат долго време. Разновидност : можете да ги нанесете овие мали приврзоци за иглички за очи за различни самостојни проекти, како што се поврзување мали синџири и обетки, правење нараквици, поправка на ѓердани и други проекти поврзани со накит. Уживајте ВО самото време : само поканете ги пријателите и семејствата да прават ракотворби со вас, и со овие мини метални иглички за очи, можете непречено да ги завршите занаетите; покрај тоа, ќе уживате во многу забава со вашите пријатели и семејства, а односот помеѓу вас и нив ќе се зајакне.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи