.

.

Попуст
14 Парчиња Смешни Мини Љубов Белешки Картички Годишнина Картички со Коверти, За Денот На Вљубените Него Нејзиниот Сопруг Сопруга Дечко Девојка, Ручек Кутија Белешк?

14 Парчиња Смешни Мини Љубов Белешки Картички Годишнина Картички со Коверти, За Денот На Вљубените Него Нејзиниот Сопруг Сопруга

DEN 143.84

Износот
Залиха

ГОЛЕМИНА : секоја љубовна картичка е 3,5 Х 2 инчи. Секој плик е 4 инчи Х 2,5 инчи. КОЛИЧИНА : Секое пакување вклучува 14 љубовни белешки картички и 14 пликови (Случајна боја на пликови). МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетна залиха на картички и печатена со живописни бои. УПОТРЕБА : Празно позади, 14 уникатни симпатични дизајни. Големината ги прави вашите чувства да се чувствуваат уште повеќе personal! Одлична идеја да ја задржите искрата во вашата врска. "ГОЛЕМИНА : секоја љубовна картичка е 3,5 Х 2 инчи. Секој плик е 4 инчи Х 2,5 инчи. КОЛИЧИНА : Секое пакување вклучува 14 љубовни белешки картички и 14 пликови (Случајна боја на пликови). МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетна залиха на картички и печатена со живописни бои. УПОТРЕБА : Празно позади, можете да оставите порака на грбот, 14 уникатни симпатични дизајни. Големината ги прави вашите чувства да се чувствуваат уште повеќе personal! Одлична идеја да ја задржите искрата во вашата врска.".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

Предна Порака : Лилјак Мицва Внатрешна Порака : Мазел тов за ова прекрасно достигнување и многу благосло

DEN 3.33

Технички детали : 1 картичка е изработена од ПВЦ и е водоотпорна Вашиот профил од 1 картичка : Вашиот проф�

DEN 0.33

Димензии (во инчи) : картичка 5,5 h x 5,5 w, плик 6 h x 6 W Тешка картичка за акции со празен ентериер Може да биде п

DEN 3.33

Среќен Посвојување Ден Картичка совршен за било која возраст, било кој пол 5х7 картичка и плик вклучени...

DEN 159.84

Воодушевете ја вашата мајка, маќеа, свекрва, сестра, баба, ќерка, пријателка или која било друга важна же�

DEN 127.84

Како што брзо се приближува сезоната на дипломирање, проверете дали имате картичка за сите специјални д

DEN 1.67

Посакајте му на вашиот омилен љубител на кучиња среќен роденден со славеничка роденденска честитка и с�

DEN 111.84

Најдобар подарок тоа ќе биде совршен комплиментарен подарок за нечиј посебен ден Ние сме традиционалн�

DEN 3.00

НАВИСТИНА ДОБАР КВАЛИТЕТ : Оваа смешна роденденска честитка За Мотоцикл е направена со висококвалитетн

DEN 1.67

100ПакетМасовно пакување од 100 честитки за сите прилики со 6 модерни дизајни на апстрактни уметнички покр

DEN 1.00

Уметнички дела со целосна боја, внатре и надвор од реномирани уметници Декоративна кутија Lang Boxed Note Cards н

DEN 504.00

Одржливо производство : Секоја картичка е отпечатена со соја мастило на сатен FSC хартија 100% американски

DEN 135.20

Предна порака : младоженец за невестата Внатре во пораката : Посакувајќи му на среќната двојка доживотн�

DEN 0.33

Картичките се празни внатре за вашата лична порака Папирус празно картичка сет вклучува 12 картички, 12 р�

DEN 41.76

Може да биде потребна дополнителна поштарина Картите се искривени за лесно преклопување Овие празни ка

DEN 239.20

Големина на картичката : 3,5х6 инчи Вклучува : 1 картичка / 1 крем плик Посебни карактеристики : ласерскоис�

DEN 1.67

Споделете ја радоста на новите родители со картичка За Честитки "Војна На Ѕвездите" бидејќи го пречекув�

DEN 127.84

СУПЕР ЉУБОВНА КАРТИЧКА за БЕСТИ : дали ви е тешко да изберете специјална од оние обични честитки како по�

DEN 1209.60

Оваа честитка за мајки, баби, тетки имаат специјално покритие; По отворањето, ќе видите цветен букет и „�

DEN 2.67

Печатени на премиум, мазни, тешки картони Празно внатре за вашата лична порака Вклучува дополнителен де

DEN 367.20

✅ Во внатрешноста на картичката во празно и на задната страна на картичката, мотив за појавување се печ�

DEN 127.20

Предната Порака е празна Внатре Порака Е Животот е една голема авантура. и вашиот роденден треба да биде

DEN 1.33

Големина на картичката : 4,25 "x 5,5" преклопена, 8,5 "x 5,5 отворена слика прикажана на 2 та фотографија Печатена

DEN 3.00

Среќен Ден на Мајката Имаш толку посебно место во моето срце Срдечна белешка и специјална картичка од н�

DEN 1156.80

Димензии (во инчи) : картичка 5,5 h x 5,5 w, плик 6 h x 6 W Тешка картичка за акции со празен ентериер...

DEN 822.40

Папирусот нуди премиум канцелариски материјал, честитки, обвивка за подароци, торби за подароци и забав