.

.

Попуст
15 парчиња M37 ултра-тенки рамни мијалници заптивки од мијалник од не'рѓосувачки челик заптивка од мијалник од не'рѓосувачки челик 39мм-41мм Надворешен дијаметар од 0,1м

15 парчиња M37 ултра-тенки рамни мијалници заптивки од мијалник од не'рѓосувачки челик заптивка од мијалник од не'рѓосувачки

DEN 2.67

Износот
Залиха

Внатрешен дијаметар : M37x39mmx0.1mm. Е прилагодено : да. Број на модел : Wuigqhuigqghuq H79246298687262769267 Woihjojhowhjhijwioj. Снабдување со DIY : Електрични. Внатрешен дијаметар : M37x39mmx0.1mm. Е прилагодено : да. Број на модел : Wuigqhuigqghuq H79246298687262769267 Woihjojhowhjhijwioj. Снабдување со DIY : Електрични. 15 парчиња M37 ултра-тенки рамни мијалници заптивки од не'рѓосувачки челик мијалник за миење садови 39мм-41мм Надворешен дијаметар 0,1мм-1мм Дебелина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Добра отпорност на корозија, екстремно хигиенски, лесен за одржување, многу издржлив и нуди широк спект�

DEN 1.00

5 големини : Комплетот доаѓа со 5 големини на мијалници M1.6 m2 m2.5 m3 m4 за да ги задоволи вашите различни потре

DEN 0.67

Тип 2 : Материјал : 316 не'рѓосувачки челик; Внатрешна диа : 5мм / 0,2инчи; Надворешна диа : 15мм / 0,6инчи; Дебел�

DEN 0.67

Рамната мијалник се користи за дистрибуција на товари на навојни завртки, завртки и ореви, да се обезбед

DEN 3.00

Завртките можат да ги задоволат вашите повеќекратни потреби Направени од високи материјали за специфи�

DEN 1252.80

Мијалките се користат во комбинација со завртки или завртки за да се шири сила на товарот на прицврстув�

DEN 1147.20

Оригинален дел од ОЕМ за задниот дел Мијалник за нафрлање на OEM Број на дел : 503088700, P503088700 Може да не вклуч�

DEN 356.64

Пакетот вклучува : 680 парчиња / постави мијалник со кутија Антикорозија Количина : 680 парчиња Материјал : �

DEN 3.33

Внатрешен дијаметар : Црна, број на компјутери : 1000 парчиња, надворешен дијаметар : 19 е прилагодено : да...

DEN 1.67

Овие 100 парчиња рамни мијалници се 100% 188 (304) не'рѓосувачки челик кој е една од највисоките форми на челик �

DEN 1198.40

Тамањо : M32x88mmx1.5mm Сертификат : Ништо Ориген : CN (Ориген) Тамањо : M32x88mmx1.5mm Сертификат : Ништо...

DEN 1241.60

Совршено за внатрешна декорација, конструкција на отворено, електрично одржување и поправка на мебел, р

DEN 2.33

[316 рамни мијалници од не'рѓосувачки челик] : Пакетот доаѓа со 25 парчиња од 316 рамни мијалници од не'рѓосув

DEN 1.33

Внатрешен дијаметар : M6x18x3.5 mm (5 парчиња) Дебелина (мм) : 33,5мм Е прилагодено : да Број на модел : M3 M4 M5 M6 Снабд�

DEN 459.84

Дебелина (мм) : 0,53мм Овие разновидни мијалници се многу компатибилни со завртки, ореви и завртки во повеќ