.

.

Попуст
1800W Stepless Dimming UV Cusing Lamp Ultraviolet anders UV лепак/лепак без сенка/UV Ink Varnish/3D светилка за лекување на смола/смола

1800W Stepless Dimming UV Cusing Lamp Ultraviolet anders UV лепак/лепак без сенка/UV Ink Varnish/3D светилка за лекување на

DEN 0.33

Износот
Залиха

5, инсталацијата е едноставна, заштедете простор, големината на LED машината за лекување е само 1/5 од големината на традиционалната машина за лекување, со што инсталацијата на опремата е поедноставна, намалувајќи го стапалото на местото на производство. Најголемата предност е изворот на ладно светло, затоа што не произведува висока температура на површината за печатење, погодна за печатење на различни материјали чувствителни на температура. 3, нема загадување и заштита на животната средина, традиционалниот метод на ламби за жива со висок притисок, има жива во цевката за ламби, отстранување на отпад, транспортот е многу проблематичен, неправилното ракување ќе предизвика сериозно загадување на животната средина. 2, долг животен век на услугата, во споредба со традиционалната опрема за лекување на УВ, неговиот живот на ламбата на жива е само 800-3000 часа, животот на UV LED UV-системот за лекување достигнува 20000-30000 часа. УВ-чипот со висока моќност и специјалниот оптички дизајн се користат за да се постигне висока прецизност и осветлување со висок интензитет на ултравиолетова светлина; Излезот на ултравиолетова светлина достигнува 6800uw/cm2. 3, нема загадување и заштита на животната средина, традиционалниот метод на ламби за жива со висок притисок, има жива во цевката за ламби, отстранување на отпад, транспортот е многу проблематичен, неправилното ракување ќе предизвика сериозно загадување на животната средина. Машината за лекување на ЛЕР користи полупроводничка светлина и нема загадување на животната средина. Машината за лекување на ЛЕР користи полупроводничка светлина и нема загадување на животната средина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Направете Свој Уникатен Стилски Вкус само додадете дополнителен вкус со нашите мини пипети за стискањ�

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 1449.60

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо

DEN 374.40

Концизни, лесно читани 10+2 дисплеј Акумулативни функции на тригонометрија на меморија (грев, cos, тен) и ин�

DEN 207.20

100% Најлон Направено во НАС Машинско Перење 100% Полиестер (Микро Мрежа) Екран Печатени Ncaa Колегиум Логото.

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне Уникатен, в

DEN 255.84

Конектор : еднократна вградена женка со дијаметар од 5,5 x 2,1 mm, и само За Батеријата Lion Влез : 100240 V AC 5060 HZ 1.2 A

DEN 2.67

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 138.88

СОВРШЕН ПОДАРОК : садот за бричење е достапен во класично млечно бело, погоден за секој стил на соба и мо�

DEN 459.36

Променлива на трансформаторот на AC отколку што може да се постави, што е погодно и флексибилно за употре

DEN 0.67

Идеален ортодонтски инструмент За ортодонт : Изработка на високо квалитетен медицински нерѓосувачки ч�

DEN 1464.00

ЈАС СЕУШТЕ ЖИВЕАМ СО МОИТЕ РОДИТЕЛИ модел отпечатен во кошулата Материјал Полиестер Мазна, Удобна и диш

DEN 2.33

ВЕДНАШ ИЗЛАДЕТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕ : Откако Ќе се навлажни, А потоа ќе го наместите елекот за ладење на кучет�

DEN 182.24

Тоа е најдобриот избор за секојдневно носење, одмор, шетање, училиште, канцеларија, летна плажа, одмор ит

DEN 745.60

HANDMADE : Each dragon wing and electric mechanism are made of aluminum alloy and EVA fabric by hand,and the limited supply is only 60 Внимание : Бидејќи крилјата се

DEN 3.00

Ден на премиерот 2023 година за затворање на членовите плус големина шорцеви за велосипедисти со џебови с

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 143.84

Срце Почетна Ѓердан Писмо Приврзок Азбука аЗ нерѓосувачки челик ѓердан за жени почетна Приврзоци Женск

DEN 351.84

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

DEN 1.00

Влакна Произведено во САД Или Увезено Ткаенина : средните чорапи се изработени од голема синтетичка тка

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 0.33

Тие се погодни за домашна лична употреба или можат да се користат во салонот за уметност за нокти за про�

DEN 475.04

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 60% Памук, 40% Полиестер Увезени...

DEN 303.84

It Мода И Нека Ви Посигурни.It Изработен Е Од Еластични Работни Панталони Женска Облека За Ситни Жени Плус

DEN 2.33

Лесно За Инсталирање : само одвртете ја старата глава за туширање и поставете ја за да ја обновите униве�

DEN 207.20

Мандаринско зелено есенцијално масло 10мл 100% природно Ботаничко име : Цитрус spp Опис : Член на семејство�

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�