.

.

Попуст
2-1/2 Цевка Прстиња 316 НЕРЃОСУВАЧКИ Челик КОЛИЧИНА 100

2-1/2 Цевка Прстиња 316 НЕРЃОСУВАЧКИ Челик КОЛИЧИНА 100

DEN 2.33

Износот
Залиха

2-1/2" Цевка Прстиња 316 Нерѓосувачки Челик. Одговара на големината на цевката : 2-1/2". Работи на длабока и плитка потпора. Овие стеги за цевки ќе одговараат на истоимената големина на цевката до распоредот 80 во црна цевка, пвц цевка и бакарна цевка. 316 нерѓосувачки челик е отпорен на корозија, издржлив и добро прилагоден за апликации за солена вода. 2-1/2" Цевка Прстиња 316 Нерѓосувачки Челик. Одговара на големината на цевката : 2-1/2". Работи на длабока и плитка потпора. Овие стеги за цевки ќе одговараат на истоимената големина на цевката до распоредот 80 во црна цевка, пвц цевка и бакарна цевка. 316 нерѓосувачки челик е отпорен на корозија, издржлив и добро прилагоден за апликации за солена вода. Стеги за цевки познати и како стеги за потпора, потпори за цевки и цврсти стеги на каналот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 151.84

Погоден за држење разни цевки или прачки како пвц Дијаметарот на дупката за завртки на ременот е 8мм Диј�

DEN 0.33

во станбени згради, хоспитали, хотели, училишни и деловни згради, брод Едноставно ставете во канал, помо�

DEN 479.84

[Пакетот Комплет Вклучува] : овој комплет вклучува 9 стеги за црева кои се 35 парчиња 5мм, 35 парчиња 6мм, 35 па

DEN 1.00

Со текот на годините, докажано е дека се безбедни, издржливи и способни во борбата против екстремните ус

DEN 2.33

Клиповите за Гумени Цевки се умерена цена погодна за прицврстување на цевки, прицврстувачи за кабли за �

DEN 3.00

Солиден, компактен дизајн за работа на тесни локации Контакти од нерѓосувачки челик и завртки за усогла

DEN 2.33

Вклучува 2 Пакувања Од 5 Парчиња Секоја Стегач Е Долга 2" Цврста Пластика Силен Зафат Достапно Во Други Го

DEN 0.33

●За ЦЕВКА ОД 13 / 8 ИНЧИ, Крајна шина т стегач костуми за поврзување НА ЦЕВКА СО НАДВОРЕШЕН ДИЈАМЕТАР од 13 /

DEN 98.72

Пластична конструкција за цврстина и сигурност Прицврстувач за стегање (држач) Доаѓа со еден шајка (на м

DEN 276.32

ДРЖАЧ ЗА ДРЖАЧ ЗА ЦЕВКИ : со добри детали за процесот, отпорност на сол, спречување на ' рѓа и отпорност, м�

DEN 3.00

Материјал : АБС+КОМПЈУТЕР; Боја : црна Се користи за прицврстување на стакленички филм на цевката за стак

DEN 121.44

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВАќе 30 парчиња м12 цврсти стеги за цевки, погодни за цевки или кабли 1 / 2 " / 12мм надворешен д

DEN 142.24

Кога ќе ја свртите завртката, таа ги повлекува конците на ременот, предизвикувајќи затегнување на ремен

DEN 1.33

Име на производ : Стегач За Пролетно Црево; Содржина На Пакетот : 20 парчиња х Стегач За Пролетно Црево...

DEN 1.00

Пекс Алатка За Стегање Дизајнот На Крцкалката Го Олеснува Затегнувањето Нов Дизајн (Дизајн На Крцкалка)

DEN 3.00

●ВИСОК КВАЛИТЕТОвие кабелски стеги се изработени од 304 врвен материјал од нерѓосувачки челик со високо

DEN 0.67

Посветеност На ХАРСКИЈЕР : Бидете сигурни, харскијер ве уверува дека нашите производи ќе поминат низ ст�

DEN 968.00

Ние се стремиме да обезбедиме производ со највисок квалитет и најдобро искуство на клиентите, доколку н

DEN 2.00

Овие стегачи за црево изработени од висококвалитетен манган челик од 65 мм, издржливи во употреба и имаа�