.

.

Попуст
2 Пакет Огледало За Туширање Без Магла За Бричење ,Рачно Огледало За Бања За Мажи и Жени Нераскинливи Преносни Огледала За Патување Во Кампување,Рачно Рачно За Шмин?

2 Пакет Огледало За Туширање Без Магла За Бричење ,Рачно Огледало За Бања За Мажи и Жени Нераскинливи Преносни Огледала За Патување

DEN 1.67

Износот
Залиха

€Пакување И Спецификации : 2 Огледала по пакување. Димензија : 10,7 "х 8", Најдобра големина за бричење.Има доволно голема големина, Многу погодна за гледање во огледало и може да се користи за осветлување на кој било дел од целото лице во сите правци. ●Безбеден Материјал● : Изработен од плексиглас, Отпорен на Кршење. Многу безбедно.Дизајн на тркалезен агол, Стилски и елегантен. ●Лесно За Поставување И Отпорна Гребнатинка : Лесен за инсталирање и еднократно, Нема да остави трага. Најдобро функционира на непорозна, Мазна и рамна површина, како што се керамичка плочка, стакло, огледало, нерѓосувачки челик, акрилик итн. Земете го во секое време.Исто така пренослив за патување. Акрилно огледало отпорно на кршење. ●Лесно За Чистење : Исчистете го со многу мека крпа и малку топла вода. Ќе изгледа како ново по долг период на употреба. `+Забелешка : Пред да го користите за прв пат, треба да ја откинете заштитната фолија однапред. Чистење на огледалото само со мека крпа и топла вода. 2 Пакет Огледало За Туширање Без Магла За Бричење (Поголемо,10,7 "х8"), Рачно Огледало За Бања За Мажи и Жени Нераскинливи Преносни Огледала за Патување Во Кампување,Рачно Рачно За Шминка Без Рамка,Огледало За Закачување На Ѕид.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 415.84

Добар избор за подароци за вашите жени пријатели мајка, loversубовници и девојки да имаат удобна шминка на�

DEN 1939.20

180 степени целосно преклопување, може да се одржи во секој агол за примена на шминка Одлично како рачен и

DEN 415.84

Големина : 6,5 см x 6,2 см x 0,8 см (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи).; Поставете од 0 до 180 степени, подготвени под кој бил�

DEN 1183.84

Сигурен материјал : рачното огледало на рацете е изработено од високо квалитетно ABS+ стакло, со мазен изг

DEN 1.00

Компактен и лесен за носење Оваа шминка е мала тежина, лесна за носење, мала големина и лесен за носење...

DEN 223.84

Тој е лесен и практичен што ви олеснува да ги ставите во чанта, торба за рамо, ранец или куфер и многу пов�

DEN 1.00

Име на производот : Лупа за стакло Материјал Метал Големина на производот : 8,8x15cm Големина на производот :

DEN 1.00

Светла и навлажнувачки паметен професионален убавина 2.5 D дифузер, појасно , Мини шминка за преклопување

DEN 2.00

Класификација : огледало.Големина : 6,5 см x 6,2 см x 0,8 см (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) На добар избор за подароци

DEN 2.33

Соодветната рачка со големина е удобна и удобна за држење, практично за употреба на рачно огледало на ф�

DEN 2.67

Редовно Огледало : во пакетот има 10 рачни ретровизори со рачка, со еднострано стакло и долга рачка, оглед

DEN 3.00

♥ Многу деликатна и луксузна врежана шема, додадена на дијамантот и тешката занаетчиство...

DEN 1.67

Ретро светло луксузен стил, полн со романтични чувства Практичен и убав коегзист, не само рачно огледал�

DEN 712.00

Ако сте обожавател, ќе го сакате овој официјален производ на Spongebob Square Pants! Големина десно за џебови, чант

DEN 415.84

; Поставете од 0 до 180 степени, подготвени под кој било агол за различни прилики.; Поставете се со две стак�

DEN 2.00

Плоштад Компактен Огледало, Декоративни Патување Шминка Огледало За Жени Девојки Подароци Џеб Шминка О

DEN 415.84

Отвора од 0 до 180 степени, подготвена под кој било агол за различни прилики Карактеристики : во облик на о�

DEN 2.00

③Дизајн на материјал : модерното тркалезно преклопно огледало за шминка користи процес на галванизаци�

DEN 587.20

Ова козметичко огледало има метален не'рѓосувачки челик што може да се свитка и прилагоди за 90 степени...

DEN 159.84

☀ Огледало Осигурете се дека секој детал е видлив без слепи точки и исто така погледнете го целото лице.

DEN 2079.84

Мерења 28 "x 39" x 32 "дрвена рамка и 31" x 40 "капакот на перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направени од