.

.

Попуст
2 парчиња чаши за мешање на смола од 500 мл, чаши за мерење на течност, пластична чаша, чаши за дипломирање епоксидна смола за храна со епоксидна боја на смола, лаборат?

2 парчиња чаши за мешање на смола од 500 мл, чаши за мерење на течност, пластична чаша, чаши за дипломирање епоксидна смола

DEN 91.04

Износот
Залиха

【Повеќекратна функција】- Погодна за луѓе кои земаат течности, брашно, шеќер, суви апчиња и други форми на доза на прав, широко користени во лабораторија за експеримент, за мешање на боја, дамка, епоксид, смола. Бидејќи различни компјутери прикажуваат различни бои, ви благодарам за разбирањето, вистинската боја на производот може да биде малку различна од сликата. 【Повеќекратна функција】- Погодна за луѓе кои земаат течности, брашно, шеќер, суви апчиња и други форми на доза на прав, широко користени во лабораторија за експеримент, за мешање на боја, дамка, епоксид, смола. Белешка : 1. 【Материјал】-Направен од висококвалитетна пластика, е силна и издржлива, чашата има надворешни мерења со лесно читање. Ви благодарам многу за вашата поддршка. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, слободно контактирајте не. 【Вклучен пакет】- 2 парчиња чаши за мешање на смола од 500 мл.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 207.84

100% доказ за Истекување за неред без пиење; 80% од мајките се согласуваат Контурната форма со текстура про�

DEN 2.00

Надоместокот за испорака е вклучен Во Сад и МОЖЕ Од Јапонија Обично се потребни 714 дена за испорака...

DEN 2.00

Замрзнати горење стакло Чаша Јапонски Стил Вода чаша personal зелен Чај Чаша Јапонски чај冰冻烧琉璃杯日式水杯个

DEN 1.33

Практичен Дизајн : сјајните ладни чаши доаѓаат со капаци и сламки, така што ќе можете да уживате во пиење

DEN 340.80

Малите деца можат да пијат Од Шолја Со Тематика во Кампот без да прават неред со оваа чаша Има easyономски

DEN 238.40

Ниту една забава За Ноќта на Вештерките не е комплетна без овие вреќи со крв.Ниту една забава За Ноќта на

DEN 0.67

Категорија на производи : Флаширање Принцеза Куќа Сок Очила Гроздобер Кафе Кригла Нема Рачка За Жени кр�

DEN 1.67

За топли и ладни пијалоци Чува пијалоци на соодветна температура на сервирање внатре; Ги одржува рацете

DEN 0.33

8 унца кристално чиста тврда пластична забава чаши со розово злато граница Елегантните тврди пластичн�

DEN 1200.00

Оваа фина Чаша За Бебиња Со Двојна Рачка, по Империја Сребро, е совршен подарок за добредојде на нов живо

DEN 3.00

Спецификации : Материјал : Квалитетна пластика : Rose Redcapacity : Околу 16 ozpackage Вклучува : 15 x пластични чаши со к

DEN 595.68

Производ 1 : новиот дизајн на излив е безбеден и лесен за употреба, што го прави уште попријателски за дец

DEN 2.33

за Божиќ, роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката или Денот на Таткото пластични тамблери сламки.

DEN 2.33

Бел жад застаклена розова покривка сад еден тост чај чај од висока класа чај кунг Фу чај жад завршува 白�

DEN 2.33

Силиконски материјал, висока еластичност, без деформација , униформа, удобно држење Држете го подигнати

DEN 739.20

Димензија : Чаша : (Н * Диа) = (2,5* 2) Инчи, Капацитет 80 / 100мл (2,7 мл) Материјал : Керамика, Боја : Кафеава...

DEN 1.33

Големина : мини облоги за кекси се приближно 3,4 см / 1,34 инчи во дијаметар на дното кога се преклопуваат, 2,6

DEN 0.67

Предметите се испраќаат 35 дена по потврдувањето на плаќањето Брод Од Јапонија / 10 американски долари до

DEN 264.80

Што Е Мино опрема?Мино опрема Е Јапонска традиционална керамика, а приближно 60% од садовите што се корис�