.

.

Попуст
20 Пакет Бенто Кутија, [36 мл] 3 Преграда Оброк Првично Контејнери Со Капаци-Контејнери За Чување Храна Бпа Слободен Пластика, Ручек Контејнери, Микробранова Печка, За?

20 Пакет Бенто Кутија, [36 мл] 3 Преграда Оброк Првично Контејнери Со Капаци-Контејнери За Чување Храна Бпа Слободен Пластика,

DEN 2.00

Износот
Залиха

Ако не сакате повторно да ги користите, можете едноставно да ги фрлите овие контејнери во корпа за рециклирање или ѓубре. Овие пластични кутии со капаци ќе спречат изгореници од замрзнувачот и какво било апсорпција на други мириси од замрзнувачот. Овие 36оз безбедни за замрзнување контејнери за храна гарантираат дека вашите подготвени варени оброци го задржуваат својот вкус, боја и текстура. Капаците отпорни на истекување цврсто ќе ги запечатат контејнерите за храна за подготовка на оброци, спречувајќи какви било досадни протекувања или излевања во вашата торба или замрзнувач.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 463.84

Како што се роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот На Децата, Денот на Таткото, Денот на Мајката, �

DEN 176.00

Со дизајн на рачка, производот е погоден за држење и производот не е лесен за деформација Изработен од ц�

DEN 304.00

It е многу погоден за чување ручек, кој може повторно да се користи Големина : печатената кутија за ручек �

DEN 0.67

Пченица влакна +ПП Двослојна бенто кутија со лажица и вилушка Големината на кутијата бенто е : 7,1 инчи L3,5

DEN 1.33

Каваи бенто кутија во собата украсени со ликови од познатиот супер марио игра Совршен подарок за кутија

DEN 0.33

Лесен За Носење : со фер големина и тежина,можете да ја ставите кутијата за ручек во вашата торба,лесна з�

DEN 1.00

Во неверојатен случај дека вашите контејнери не се совршени за вас, само испратете ги назад за целосна н

DEN 0.33

Голем Капацитет : Преносливиот Комплет За Ручек Изгледа Мал, Но Со Голем Капацитет, 8, 5х5х8х Инчи Може да Г

DEN 543.84

Има совршена големина : 7 Пченица влакна +ПП Тие се многу погодни за : Новогодишни подароци, роденденски п

DEN 415.04

Однесете ме насекаде : Навистина е 100% искривување, наопаку или потресена, силиконскиот заптивка и каишо�

DEN 3.33

Горниот сад има прегради, од кои секоја може да собере храна и е многу погодна за пакување на разни видов

DEN 543.84

Пченица влакна +стр Двоен слој бенто кутија со лажица и вилушка Големината на кутијата Бенто е : 7,1 инчи L3

DEN 2.00

Бидете сигурни дека можете да уживате во вкусна храна секој ден Големината е само 7,13,54,7 внатре.☻ Bento Box

DEN 239.84

Капакот со држач за лажица е лесен за отворање и затворање, контејнери за ручек за детски кутија за руче�

DEN 314.56

Одличен Материјал Го Прави Водоотпорен И Отпорен На Абење, Во Чистењето, Исто Така, Ќе Биде Многу Погодн�

DEN 1.33

Живописни Обрасци стотици илјади живописни и интересни модели се дизајнирани за вас Микробранова Замр�

DEN 1.67

Стр Контејнери за подготовка на хранаГробен материјал,Пријателски и хигиена за пакување храна...

DEN 356.80

ги достигна различните технички иновации, унапредувајќи ја формулацијата на производствениот систем и

DEN 401.44

Бенто Кутија Со Рачка : оваа кутија за ручек бенто е лесна, а бравите од страните убаво држат се заедно и �

DEN 3.00

Подарете го како подарок на вашиот љубовник, пријател, девојка, сакана личност или вашиот најдобар Пода�

DEN 2.00

Пп Произведено во САД Или Увезено ✿ Направени од дрво материјал и пп материјал ✿ двослоен бенто ку�

DEN 1.33

Оваа бенто кутија е изработена од висококвалитетен материјал, издржлив и еднократно Со двослоен дизајн