.

.

Попуст
2008-09 О-Пи-Чи Едмонтон Оилерс Речиси Комплетен Тим Постави Едмонтон Оилерс НМ/МТ Оилерс

2008-09 О-Пи-Чи Едмонтон Оилерс Речиси Комплетен Тим Постави Едмонтон Оилерс НМ/МТ Оилерс

DEN 1.67

Износот
Залиха

2008-09 О-Пи-Чи Едмонтон Оилерс Речиси Комплетен Тим Постави Едмонтон Оилерс (Сет) НМ/МТ Оилерс. Овој речиси комплетен сет содржи 24 карти од можните 29 картички. 100% Гаранција За Задоволство при сите набавки. Некои клучни играчи вклучени Се : Тео Пекам, Грант Фур и Јари Кури. За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не. СН : ТИМОТ #4237553. Овој сет не ги вклучува следните картички : #584 Вејн Грецки , #629 Erк Кол , #630 Џеф Друин-Деслауриерс , #726 Итан Моро картичките рангирани по Вредност : 2008 О-Пи-Чи #532 Тео Пекам : 8 - НМ/МТ 2008 О-Пи-Чи #586 Грант Фур : 8 - НМ/МТ 2008 о-пи-чи #591 Јари Кури : 8 - Нм/Мт 2008 О-Пи-Чи #585 Глен Андерсон : 8 - Нм/Мт 2008 о-Пи-Чи #762 - Стив Мекинтајр Марке Дебитанти : 8 - НМ/МТ 2008 О-Пи-Чи #425 Сем Гагнер : 8 - НМ/МТ 2008 о-пи-чи #445dreрју Кољано : 8 - Нм/Мт 2008 О-Пи-Чи #302 Том Гилберт : 8 - Нм/мт 2008 О-Пи-Чи #727 Марк-Антоан Пулиот : 8 - нм/МТ 2008 О-ПИ-Чи #288 Лубомир Висновски : 8 - НМ/МТ 2008 о-пи-чи #294 Erк Кол : 8 - Нм/Мт 2008 О-Пи-Чи #310 Денис Гребешков : 8 - Нм/мт сет дефект по Одделение : Број На Картички Во Сет 24 Просечна Оценка - Пондерирана По Вредност 8. Овој 2008-09 О-Пишам-Сирење Едмонтон Масла Речиси Комплетен Тимски Сет содржи 24 картички, во просек во близина на нане/Нане 8 состојба. Тимските комплети, стартер сетови и многу прават одлични подароци за секој обожавател На Едмонтон Ојлерс. Само контактирајте не во рок од десет дена од датумот на купување и ние ќе ви ги вратиме парите или, кога е можно, ќе ги замениме картичките.00 - НМ/МТ ПРОСЕЧНА ОЦЕНКА - Ненамерна 8. Со попис од над 15. Некои клучни играчи вклучени Се : Тео Пекам, Грант Фур и Јари Кури. 100% Гаранција За Задоволство при сите набавки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1504.00

Ова 197677 Топс Бафало Сабји Во Близина На Тимот сет содржи бафало сабји картички, и ќе се направи совршен п

DEN 1760.00

Некои клучни играчи вклучени се : Џон Горил, Џорџ Бенкс и Берни Ален Оваа 1963 Топс Минесота Близнаци Во Бл�

DEN 3600.00

5 состојба За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не За деталите за картичките

DEN 0.33

Другите картички потоа може да се додадат, од нашиот инвентар од над милион картички, како што дозволува

DEN 3.00

Тимските комплети, стартер сетови и многу прават одлични подароци за секој обожавател на Бостон Бравс.45

DEN 1251.20

СН : ТИМОТ #4788791 Оваа 195455 Паркхурст Бостон Бруинс Во Близина На Тим Сет содржи 8 картички, во просек Многу �

DEN 3.00

Картичките вклучени во овој сет ќе се продаваат за ако се купат одделно 2021 Топс Тимот На Чикаго Вајт Сок�

DEN 676.80

Тимските комплети, стартер сетови и многу прават одлични подароци за Секој љубител На Хокејот На Њујорк

DEN 3.00

"#225 NL Strikeout Лидери Боб Gibson / Сенди Koufax / Боб Veale и #221 NL ЕРА Лидери Сенди Koufax / Хуан Marichal / Vern Закон Оваа н�

DEN 1760.00

83 вг / екс Одделение Дефект 5 Екс 2 4 вг / ЕК 5 2 Ова не е комплетен сет.48 Вг+ Просечна Оценка Непредвидена 3.

DEN 1528.00

Прикажаните слики се вистинските скенирања на картичките што ќе ги примате Картичките вклучени во овој

DEN 848.00

Оваа 1968 Блузи Сан Франциско Гиганти Во Близина На Тимот сет содржи 23 картички, во просек Добра+ 2...

DEN 878.40

Комплетниот Сет За Кошарка Од 197778 Топс содржи 132 карти со удари на играчите во акција на предната страна,

DEN 3.00

Ова 1975 Топс Калифорнија Ангели Тим сет содржи 28 картички, Во просек Одлична / Нане+ 6 Некои клучни играчи

DEN 2720.00

Само контактирајте не во рок од десет дена од датумот на купување и ние ќе ви ги вратиме парите или, кога

DEN 2.33

Некои клучни играчи вклучени се : Ричи Asбурн, Робин Робертс и Стен лопата 100% Гаранција За Задоволство пр�

DEN 0.67

Ова 1955 Топс Бејзбол 50 Картичка Стартер Сет / Многу содржи 50 картички, во просек Многу Добар / Одличен 4 со

DEN 2.00

За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не 100% Гаранција За Задоволство при сит�

DEN 1760.00

48 EX / MT+ Одделение Дефект 8 NM / МТ 5 7 NM 5 6 EX / МТ 9 5 ЕКС 4 Деканот Картички нуди 100% Пари гаранција за Задоволс

DEN 3.33

Некои клучни играчи вклучени Се : Норм Сиберн, Дик Вилијамс и Реј Херберт За прашања во врска со нашите п�