.

.

Попуст
24мм Бели Пластични Капачиња За Замена Со Постава Од Пена 16 Парчиња, Погодни за Шише 24/410

24мм Бели Пластични Капачиња За Замена Со Постава Од Пена 16 Парчиња, Погодни за Шише 24/410

DEN 159.84

Износот
Залиха

Пакетот вклучува 16 парчиња капачиња од шише. Ова капаче има мазна површина, облога од пена внатре. Изработени од пластика, издржливи и силни. Одговара за шишиња и тегли со конец од 24мм (24-410). 17мм во висина. Ве молиме потврдете ја големината пред да ја купите. Ова капаче со бела завртка 28/410 е направено од пластика и е совршено за употреба со шишиња и тегли. Површината на капачето е мазна и обезбедува чист изглед. Ве молиме потврдете ја големината пред да ја купите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

Совршено одговара на оригиналниот центар на тркалото, инсталација на стискање при стискање...

DEN 0.33

Quespaction ® гумените приклучоци заменуваат За Stemco 3595990, дихтунзите го заменуваат Stemco 3303009 Погоден За Стемко

DEN 143.84

Дајте ви најдобро квалитетно искуство по многу ниска цена D Лого Центар За Тркала Капаци Центар Налепни�

DEN 0.33

Производител Дел Број : ФД016490502, Друг Дел Број : FD016490502, Изменета Точка : Не, Направи : Компатибилен Со mazda...

DEN 2.00

ЕУ Рохс : Усогласен ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Активни ХТС : 8532.22.00.20 Автомобилска Индустрија : Нема ППАП

DEN 2.33

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

DEN 0.67

① Модерен изглед : капачето има извонредна изработка, мазни и привлечни линии, динамичен и модерен изгл�

DEN 1831.04

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

DEN 3.00

Оригинален Оем Фабрички Дел Во Оригиналното Малопродажно Пакување Оем квалитет и Директна опрема Зага�

DEN 239.84

Капи на центар Компатибилен со VW модели : Компатибилен Со Arteon, Од 2017; Компатибилен За Amarok; Компатибилен с�

DEN 806.40

Дизајниран да испорача непроблематични, конзистентни перформанси Право за вашиот животен стил и возил�

DEN 2.67

Материјал : Хромиран Алуминиум.Површината се третира со процес на цртање жица, професионалното лепило е

DEN 3.00

®Совршено се совпаѓа Со оригиналниот модел на автомобил 1 : 1, совршената покриеност може да ги прикаже и

DEN 0.67

Изберете Од Сјај Црна, Мат Црна, Хром, Хипер Црна, Гранит Кристал, Јаглерод Алуминиум, Сатен Јаглерод Алу�

DEN 0.67

Користенедиректна замена, За леснотија на инсталација Враќањесе прифаќа 12 Месечна гаранција Условна с�

DEN 0.33

Хром Тркала Центар Центар Капи Покрие 8.5 "8 Навртки Се Вклопуваат Силверадо 1500 2500 3500 СРХ Приградски 2500 Еп�

DEN 191.84

1.Заменете го бројот На Делот : 5410470 2.Материјал Со врвен Квалитет : Нашиот Преден Центар Капа опрстен е ди�

DEN 214.24

Загарантирана опрема Заменете го капачето за прашина што недостасува на лежиштето на тркалото за да ја

DEN 1294.08

€Висок Квалитет : abs пластика, 100% сосема нов Издржливото централно капаче ЗА СТОМАЧНИ мускули е отпорно

DEN 239.84

?Материјал : Изработен од Висококвалитетна Абс Пластика, 100% Сосема Нов ?Големина : 8 Клипови, надворешен д