.

.

Попуст
27 Парчиња Кристал Крило Рамка Приврзок Коцки И Стакло Кабохони И Јастог Затворачи Синџири Кристал Рамка Приврзок Коцки Во Собата ЗА САМ Накит Занаети Изработка На

27 Парчиња Кристал Крило Рамка Приврзок Коцки И Стакло Кабохони И Јастог Затворачи Синџири Кристал Рамка Приврзок Коцки Во Собата

DEN 0.67

Износот
Залиха

Изработка на убави подароци : нашите садови за приврзоци со рамки се прикажани со стилови на крилја, можете да залепите некои обрасци, зборови на празната површина, потоа да ги покриете со стаклени кабошони и да ги испратите вашите занаети на вашите пријатели, љубовници, родители, роднини, колеги и други како подароци. Убав материјал : нашите послужавници за приврзоци со рамка од кристал се направени од легура и кристал, дебелиот слој за позлата ја прави површината мазна и не е лесна за бледнеење, така што можете да ги користите долго време; кабохоните се направени од стакло, изгледаат јасно и мазно, синџирите се направени од железо, издржливи и не се лесни за деформација. Мерење : секоја фиока за приврзоци мери прибл. 1,18 инчи/ 30 мм во внатрешен дијаметар, големина на дупка 0,18 инчи/ 4,5 мм, стаклените кабохони мерат прибл. 1,18 инчи/ 30 мм, дебелината е 0,31 инчи/ 8 мм, должината на ланецот е 22,8 инчи/ 58 см. Погодни прилики : овие фиоки за приврзоци со крилни рамки, кабошони и синџири се погодни за изработка на видови занаети, како што се накит за фотографии, приврзоци, занаети со смола, прилагоден накит, додатоци за закачување и така натаму, користејќи ја вашата имагинација, за да создадете прекрасни занаети. Детали за производот : во нашиот пакет ќе добиете 9 парчиња послужавници за приврзоци со рамка од кристал, 9 парчиња синџири за затворање јастог и 9 парчиња тркалезни стаклени кабохони, вкупно 27 парчиња, тие се доволни за да аплицирате и да ги задоволите вашите различни потреби.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 239.84

Креативен Дизајн : најпопуларната сребрена легура во светот, нашето сребро се состои од 92,5% сребро и 7,59% �

DEN 139.04

Шармот е изработен од квалитетна легура (без олово и никел) и кристал,а пакетот вклучува 24 парчиња дева м

DEN 143.84

Количина : 26 парчиња Големина дупка : 10мм, одговара за 10мм бенд Материјал : легура на цинк со кристален кр�

DEN 239.84

Што Ќе Добиете : ќе добиете 300 парчиња шарм за дипломирање за изработка на накит во 2 различни стилови, до�

DEN 0.67

Количина 30 Парчиња Антички Сребрен Накит Изработка На Наоди Шарм S0898 Морска Ѕвезда Виси Најголемиот Дел

DEN 1.67

180 парчиња АнтиМесинг Моден Накит Правење Шарм 1682 Фенер Постојат илјадници наоди За Накит, шарм на мојат

DEN 0.33

Големина : долга околу 7мм, ширина 6мм, дебелина 3мм, Дупка : 1,2 мм.Совршен За свадба, Денот на Вљубените, Ден

DEN 1.67

925 Стерлинг сребрена привлечност : жената мониста шарм На Пармуз е направен од 100% без Никел, Без Олово и б

DEN 3.00

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Овој накит е безбедносна

DEN 238.08

Одлично За ТВ Филмови Цртани Филмови Покажуваат Оригинален Дизајн Квалитетен Косплеј Шоу Фанови!...

DEN 3.00

+ [ИНСТРУКЦИЈА ЗА ХАРТИЈА] : Лесен за создавање, забавен за носење Упатството за хартија е вклучено во пак

DEN 3.33

40 Парчиња Антички Накит Со Сребрен Тон Правејќи Шарм Наоди За Снабдување Набавки НА Големо J5 XX3 Бубамара

DEN 1.00

Парична казна сребрена плоча со антички финиш Маргаритка облик растојание монистра Изработени од висо�

DEN 1.33

Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани Широк спектар на примена : набавките за израб�

DEN 0.67

Големина : долга околу 49мм, широка 30мм, дебелина 0,3 мм, дупка : 1,4 мм Материјал : Овие привлечности се израб�

DEN 1.00

Пакет вклучени : 50 парчиња Антички Сребрен Коњ Шарм Приврзоци Материјал : Изработен од висококвалитетна

DEN 0.67

Големина : 12мм, Состојба : 100% Сосема Ново Пакет : 1 пара обетки и торба за подарок Рачно изработен предмет,

DEN 1.00

●ВЕЛИГДЕНСКИ ПОДАРОЦИ за ДЕВОЈЧИЊАспецијално ја дизајниравме оваа зајаче нараквица подароци за претс

DEN 464.00

Часовникот е достапен во различни стилови и бои огледало злато и огледало сребро Вашиот часовник со еп�

DEN 79.84

●Големина+3д шарм За нокти Посетете ја нашата табела за големини за повеќе информации Одлика : 1...

DEN 71.84

Легура азбука писмо шарми приврзок 4 комплети, аЗ 26 парчиња / сет 4 бои, бронза, античко сребро, злато, розо

DEN 0.67

Цврстата, силна, долготрајна рамка за чаши со цврста задна рамка е совршена за сите видови накит или изр�

DEN 3.00

€ГОЛЕМИНА} овие приврзоци од кварцен камен се со должина од 0,4 инчи и висина од 1,6 инчи Тие можат да ја из�

DEN 271.84

Одлично како подароци за најдобра пријателка, подароци за сестра, подароци за мајка, подароци за ќерка, �

DEN 116.48

Уникатен И Рачно Изработен Дизајн : ова е рачно изработена нараквица за танцување бесконечност,изработ�

DEN 854.40

Нараквици за среќен Роденден За Девојчиња : нараквицата за 11ти роденден е составена од 11 кристали, по ед�

DEN 239.84

●Подароци За внука ● Прославете ја вечната љубовна врска помеѓу баба / дедо и внука Подарете ја оваа пр�

DEN 0.33

Деверуша бангл "ви благодариме што стоевте покрај мене денес и секогаш "шарм", шарм на деверуша", шарм на