.

.

Попуст
36 четка за бои поставени со држач за платно синтетички четки за уметност за коса за акварно масло акрилно сликарство

36 четка за бои поставени со држач за платно синтетички четки за уметност за коса за акварно масло акрилно сликарство

DEN 0.67

Износот
Залиха

Лесни рачки за зафаќање : Рачката е изработена од висококвалитетна и дизајнирана форма на лесна зафат, ве тера да се чувствувате удобно и безбедно додека ја држите. Висококвалитетна четка за боја : Направено од одлични синтетички влакна, таа е цврста, издржлива и со добра еластичност, не е лесна за пролевање на влакната. Одличен подарок : За вашите деца, пријатели, студенти, почетници, уметници или секој што се забавува со сликање. Совршени подароци на Божиќ, Денот на благодарноста, роденденскиот подарок, дипломирањето, в Valentубените и Новата година. Нашите добри квалитетни синтетички четки за уметност во бременост се вашиот идеален избор за четки за акрилна боја, четки за акварел, четки за боја, четки за боја на лице, минијатурни и мали четки за боја, гуаче, кожа, гесо, модел, керамика или која било друга уметност и занает Уметничко сликарство. Едноставно измијте и оставете да се исуши воздухот, а четките ќе се вратат во првобитната форма без фабринг. ● Четките за боја се изработени од меки влакната и рачки со висок квалитет. ● Меки, цврсти, лесни за чистење на честичките држат до честа употреба и нема да паднат по миењето. ● Овие четки за бои се особено погодни за деца, почетници и уметници. ● Овие четки за бои се идеални за акварел, масло, масло, масло, масло, масло, Акрилно сликарство, сликарство на тело и лице. ● Едноставно исчистете четки со топла вода веднаш по употреба или следете ги упатствата на производителот на бои.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Ударите се јасни и моќни, мозочните удари се уредни, мозочните удари се тркалезни и мазни и лесни за упот

DEN 0.67

Четки во форма на вентилатор, најлонската коса не би залутала или се шири додека сликал Премиум материј�

DEN 3.33

Материјал, груб, издржлив, долг животен век Погодно за професионална употреба или лична употреба...

DEN 232.96

Голема четка за боја, лесна и преносна, поудобна за чување и спроведување Голема четка за боја за употре�

DEN 5232.48

PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите Употреба на увезено најлонско, бакарно цевка за електр�

DEN 1.00

Четки за фини детали и работа за миење Заврши во боја за типови на влакната Четки за фини детали и работа

DEN 0.67

【Висок квалитет】 Кремастата конзистентност и високиот пигмент обезбедуваат одлична покриеност за го�

DEN 4076.80

Фината завршница на бојата е исправно Меките влакна лесно земаат боја Пенкало е пријатно за допир и има

DEN 0.67

Барелот е изработен од бреза Косата е добра и мазна за употреба, а нацртаните линии се рамномерни и стил�

DEN 2.33

Лесно за миење : Оваа четка има добра апсорпција на вода и е многу погодно за миење Добар квалитет : Дрвен

DEN 0.67

Беспрекорни феррули на никел нема да 'рѓаат или поделат Тие се двојно облечени за да траат подолго и нем�

DEN 1.67

Материјал : најлон Растворлив или не : мастило Рачка материјал : дрво Тип : Пенкало за акварел Тип : Четка �

DEN 0.33

Совршено за акварели, масла и акрилици, погодно за почетници, како и за уметник За да ги исчистите четкит

DEN 111.84

Добар квалитет : прачката на производот е направен од дрво, што е цврсто и издржливо.66inches Ве молиме, виде�

DEN 5309.60

Погодно е за акварел, масло за сликање, гуаче, сликање на лице, керамика, рачно уметности, итн...

DEN 0.67

Користете ја вашата креативност со сет со највисок квалитет на уметност.5cmpackage Вклучи : 1*Материјал за сл�

DEN 630.40

Сосема нов и висок квалитет Погодно за употреба на акрилни, акварел и маслени бои Вклучувајќи 12 парчиња

DEN 130.72

Пластични четки за дијамантска слика Не само нашите пригодни четки можат да ви помогнат да ги истурите �

DEN 4227.20

Четката е густа и густа, а сликата е мазна и не е лесно да се изгуби косата Добра еластичност, силен мозоч

DEN 276.64

Мултинамена : Комплетот за четки може да се користи за сликарство на тело, уметност за нокти, акварел, ак�

DEN 191.68

Лесната рачка нуди прецизна контрола и удобното држење го олеснуваат уметничкото создавање Цврсти и из

DEN 0.67

Добро работи со бои за гуаче, акварел и маслени 10 парчиња различни големини и различни четки за глава за

DEN 3225.60

Добро работи со бои за гуаче, акварел и маслени 12 парчиња различни големини и различни четки за глава за

DEN 2.67

Боја : жолта Микро четка за боја 100 четки мал врв S 1 0мм микро апликатори Количина : 100 парчиња : 100мм / дол

DEN 3.33

Зглобот на интерфејсот на алуминиумска цевка е двојно згрозен, а главата на пенкалото не е лесно да се и�