.

.

Попуст
3FT PD USB -C кабел Тип -C Брза полнач за напојување со напојување USB Компатибилен со Samsung Galaxy A51 5G - Galaxy A52 5G - Galaxy A53 5G - Galaxy A70 - Galaxy A71 5G

3FT PD USB -C кабел Тип -C Брза полнач за напојување со напојување USB Компатибилен со Samsung Galaxy A51 5G - Galaxy A52 5G

DEN 0.67

Износот
Залиха

Крајна издржливост : трае 12x подолго од другите кабли и докажано е дека издржи над 12000 свиоци во строги лабораториски тестови. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало). Наполнете го вашиот телефон користејќи адаптер за полнење wallид или автомобил. TPE плетенка со 3 FT долги типови C USB-кабелски кабел за синхронизација USB-C кабел за напојување [брзо полнење] [црно]. Реверзибилен дизајн - Лесно вметнете го конекторот во кој било уред со овозможен Type -C (не е важно која страна е нагоре). Ажурирајте го вашиот мобилен телефон со голема брзина со најновата музика, филм и податоци. Поддржува брзо полнење за кој било USB-C телефон, таблет. Брза синхронизација и полнење : Поддржува брзо полнење до 15 W (3 A/5 V) и брзина на пренесување на податоци до 5 Gbps. Поддржува брзо полнење кога се користи со адаптер со висока ампеража. Користете го USB -кабелот за да го наполните и синхронизирате вашиот телефон со вашиот Windows компјутер. Брзо пренесете ги вашите податоци со USB порта.TPE плетенка со 3 FT долги типови C USB-кабелски кабел за синхронизација USB-C кабел за напојување [брзо полнење] [црно]. Нов конектор Type-C (USB-C). Високо квалитетен премиум TPE кабел поддржува брзо полнење. Овој кабел е лесен за носење, совршен за патување, чување во одделот за ракавици, чанта, биро или на кое било друго место каде што некогаш би можеле да ви треба дополнителен кабел за да се синхронизирате или да го наполни вашиот мобилен телефон или таблет со USB-конектор Type-C. Доаѓа во пакување на големо (пакет што не се мало). Брза синхронизација и полнење : Поддржува брзо полнење до 15 W (3 A/5 V) и брзина на пренесување на податоци до 5 Gbps. Вкупната должина е приближно 3 стапки (1 метар).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 271.84

【Ткаенина】 : 95%полиестер, 5%спандекс Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жен�

DEN 207.20

Мандаринско зелено есенцијално масло 10мл 100% природно Ботаничко име : Цитрус spp Опис : Член на семејство�

DEN 3.00

Ден на премиерот 2023 година за затворање на членовите плус големина шорцеви за велосипедисти со џебови с

DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн...

DEN 1.00

Унисекс Возрасни Големина на рамката 16 1 / 4 х 22 Одговара На Дипломи кои се 8,5 х11 Хоризонтални Рамката е по�

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 0.67

Идеален ортодонтски инструмент За ортодонт : Изработка на високо квалитетен медицински нерѓосувачки ч�

DEN 207.20

100% Најлон Направено во НАС Машинско Перење 100% Полиестер (Микро Мрежа) Екран Печатени Ncaa Колегиум Логото

DEN 0.33

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : 100 фунти Акции картичка, Направени во САД, Секој Пакет Вклучува Претстава Силна МиниПле�

DEN 351.84

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

DEN 745.60

HANDMADE : Each dragon wing and electric mechanism are made of aluminum alloy and EVA fabric by hand,and the limited supply is only 60 Внимание : Бидејќи крилјата се

DEN 834.72

Маслото од рицинус и јојоба работат заедно во елиминирање на првутот и снегулките Ова масло за раст на б

DEN 2.33

Дизајн на лента За пот : капачињата за чистење хируршките жени имаат вградена лента за пот во внатрешнос

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 367.84

КОМПЈУТЕР Произведено во САД Или Увезено Јасно Заштитно Тврдо Куќиштедостапно само За Прекинувач, а не

DEN 1004.16

Работи одлично КАКО LED светло за фотографија, или како осветлување на камерата за снимање видео За You Tube..

DEN 1449.60

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо

DEN 143.84

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа капа е изработена од висококвалитетен поли

DEN 949.44

26 х 32 х 7см / 10 Дизајниран со принципот на шпорет под притисок, за готвење храна целосно запечатена, што мо

DEN 0.33

Брз и лесен спреј со повеќе површини отстранува заглавени на нечистотија Свеж начин за чистење и освежу

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 1631.84

●FLYBIRD 2021 Нов Дизајн●Уникатна Перница ТриВоЕдно со мал јаз и цврста и издржлива за поддршка на повеќе ОД

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне Уникатен, в

DEN 1.00

✿ ❊ ❖Оваа ставка се испраќа од кина, ќе бидат потребни 1020 дена за да пристигнете на вашата адреса за исп