.

.

Попуст
3m Nexcre Tagaderm TRNSP Големина 8CT 3M Nexcare Tegaderm Водоотпорен транспарентен облекување 8CT 2 3/8x2 3/4

3m Nexcre Tagaderm TRNSP Големина 8CT 3M Nexcare Tegaderm Водоотпорен транспарентен облекување 8CT 2 3/8x2 3/4

DEN 156.00

Износот
Залиха

Производ на Nexcare. Пакет од 2. Производ на Nexcare. Пакет од 2. идеално за : покривање и заштита на рани како што се абразии, кратења, мали изгореници, плускавци и пост-хируршки засеци; заштита на црвени или кревка кожа; Облекување и обезбедување на И.В. катетри или други цевки. Водоотпорен. Запечатува вода, нечистотија и микроби. Овозможува влагата да избега и кислородот да влезе за дишење. Носење до 7 дена. Останува во бања и туш. Флекси и се движи со тело за поголема удобност. Хипоалергичен. Бесплатни материјали за латекс. 2-3/8 во x 2-3/4 во (60,3 mm x 69,8 mm).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

Месинг катанец Внатрешни делови изработени од материјали без корозија Зацврстена челична окова...

DEN 2.00

Стојат јака, цврста боја, долг ракав со дупки за палецот Од 1 февруари 2022 година наваму, ги надградивме на

DEN 788.80

Ние се фокусираме на обезбедување квалитетни производи за кабел за напојување и одлична услуга за клие�

DEN 2.00

Разноврсен и стилски фустан што може да се совпадне со разни шминки и фризури ?ПОВОД? Гроздобер партиски

DEN 1478.40

кошули за вештерки за жени смешни, кошули за Ноќта на вештерките за жени 2022 година, Маица за породилно Но

DEN 605.60

Ротација од 360 долари без Бучно исто така, совршено за складирање канцелариски материјали како што се пе

DEN 447.84

Мултифункционален Организатор Фиока оваа декоративна лента создава повеќе амбиенти за вашите идеали.8

DEN 1.00

Да : машина за миење садови, да : микробранова печка, не : рерна Да : машина за миење садови, да : микробрано�

DEN 1.00

Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.Ултра мазно чувство, секо�

DEN 271.84

Најлон, спандекс.进口 Повлечете го затворањето Дизајн : Единствената специјална дизајнирање на тетоваж�

DEN 95.84

Редовните стебла се во должина од 12" Редовните стебла се со дијаметар од 6 мм Завртете се во која било фор

DEN 288.00

Писмо u Почетна тиква Приближно 3,5 "тиква U се осветлува на предната страна на тиквата Убава декорација н�

DEN 323.52

Полиестер 100% Направено во нас Направено во САД Топол и удобен стил со зимско руно и везено лого Чувајте

DEN 244.96

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1.33

Ве молиме измијте со ладна вода, не исушете ја чистата или белилото, не исушете ја рамно...

DEN 127.84

Ткаенина погодна за кожата, еластична, лесна и дише, мека и удобна Ткаенина : женските фустани се направе

DEN 15.84

Што МОЖЕМЕ ДА ВИ ПОНУДИМЕ : Технологија за отстранување На Влага Што Значи Дека Можете Да Уживате Во Одр�

DEN 356.16

Дијаметар : 8мм Должина : 30мм.Материјал : Челик Заврши : Хром Стил На Глава : Хексадецимален (#13)...

DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1016.96

Тој се одликува со исклучителна изработка, роман стил и бои, квалитет, високи перформанси за правење пер

DEN 1.67

Сигурен материјал : нашите украси за лакови Од Новогодишна елка се изработени од 3 различни ширини на ма�

DEN 1200.00

Комплетот вклучува : 1x нано матрица UHD+ заштитник на екранот, 1x упатство за употреба, 1x микрофибер крпа и 1

DEN 2.00

Карактеристикиводоотпорен капак со прицврстувачи за куки и јамки Машина перат покритие ладно циклус...

DEN 544.00

Направено од : полирезин Приближно Големина (h x w x d) 1,77 x 1,97 x 1,42 инчи 4,5 x 5 x 3,6 см Lemax # 12011 Направено од : полир

DEN 3.33

Сериски интерфејс модул CP2102 USB TTL 485 232 муален трансфер Ако ви треба техничка документација, кликнете на �

DEN 1.00

Напоните за полнење се означени на батеријата за циклични и плови апликации Технологијата на абсорбент

DEN 532.80

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1.33

Порака за капаовие подлошки за пот се ефикасни, дише, екстремно апсорбирачки и лепливи, но без остатоци..

DEN 1.67

2 L V6 за 20172018 WRANGLER 3.6 L V6 за 20172018 RAM меморија 3500 3.6 L V6, 20172018 Dodge Charger 3 【Компатибилен со Dodge и Jeep 3.6 L V6, 20172018 RAM 1500 3