.

.

Попуст
5 инчи 125 мм суви/влажни влошки за полирање на дијаманти Флексибилни дискови за мелење за дискови за пескарење од гранит мермер, мелење 1 парчиња

5 инчи 125 мм суви/влажни влошки за полирање на дијаманти Флексибилни дискови за мелење за дискови за пескарење од гранит мермер,

DEN 491.20

Износот
Залиха

Абразивни додатоци / алатки за облекување. 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】. 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】. Абразивни додатоци / алатки за облекување. 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】. 【Погледнете ја втората слика за варијантата за детални параметри】. Абразивни додатоци / алатки за облекување*Објекти за обработка : мермер, гранит, кварцит, стакло, полирање на камен*Материјал : Дијамант+смола*Боја : Случајна*Големина : 80*80*5mm / 3.15*3.15*0.2 "(приближно)*Внатрешно Дијаметар : 12мм/0,47 "(приближно)*решетка : 0 = 50#, 1 = 150#, 2 = 300#, 3 = 500#, 4 = 1000#, 5 = 2000#, 3 = 3000#Содржина на пакетот : Содржина на пакет : 1 x дијамантско полирање на полирање : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме, дозволете мала рачно девијација за мерење за податоците.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори Квалитето�

DEN 0.33

Гарантирајте го квалитетот на производите Време на испорака 2030 дена Ако имате какви било прашања, слобо

DEN 1.00

C9 рефлектор Осветлена должина : 14 стапки, вкупна должина : 15 стапки 25 Ултра светло сини светла Овој сет на

DEN 2.67

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове

DEN 1.33

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот...

DEN 0.33

Овие делови треба да ја користат вежбата на клупата, лесно е да се тресат и тоа ќе влијае на ефектот на ко

DEN 0.67

Полиуретанска кожа 20x9x6 cm / 7.87x3.54x2.36 инчи Пенкало за молив, торба со пенкало за платно Може да се користи �

DEN 319.84

Закачалките за панталони со нова генерација со клипови споредени со конвенционалниот дизајн на закача�

DEN 1547.20

36 "Терминус димензии : 43 Спецификација : Боја : Витматеријал : честички и цинк легура метална големина Гол

DEN 9481.44

Специјализираниот декодер на ДПМ на Honeywell гарантира високи и точни приноси за читање на знаци на директ�

DEN 1.67

Име на производот : комбинирани клешти; материјал : легура челик, гума Максимална ширина на устата : 30мм /

DEN 0.67

Гума ѓон 【Удобно】 Вампирскиот патека за одење плетени како чорапи прави безбедно вклопување на стапал

DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба У

DEN 175.84

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор Осигурајте се д