.

.

Попуст
#5 YKK Континуирана најлонска калем Црн патент ланец вклучува #5 црни не -заклучувачки долги влечења со долни постојки - црна боја - Изберете ја вашата должина - направе

5 YKK Континуирана најлонска калем Црн патент ланец вклучува 5 црни не -заклучувачки долги влечења со долни постојки - црна

DEN 1.67

Износот
Залиха

#5 ykk Континуирано најлонски калем со црна патент ланец вклучува #5 црни не-заклучувачки долги влечења со долни постојки. Боја на ланец : Црна. Совршен за тапацир, перничиња за мебел, чанти, торби и занаетчиски проекти. Изберете ја вашата должина. Направени во Соединетите држави. #5 ykk Континуирано најлонски калем со црна патент ланец вклучува #5 црни не-заклучувачки долги влечења со долни постојки. Боја на ланец : Црна. Совршен за тапацир, перничиња за мебел, чанти, торби и занаетчиски проекти. Изберете ја вашата должина. Направени во Соединетите држави. #5 ykk Континуирано најлонски калем со црна патент ланец вклучува #5 црни не-заклучувачки долги влечења со долни постојки. Совршен за тапацир, перничиња за мебел, чанти, торби и занаетчиски проекти. Црна боја. Направени во Соединетите држави.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

★★ Лесно за инсталирање на замена за табулаторот за влечење на патент Нашите јазичиња за влечење на па�

DEN 0.33

Ykk #3 најлонски калем затворен патент на дното Боја #580 црна Силен, но лесен патент за пакувања, кошули и то

DEN 0.67

★ Количина на патент : Зиперчиња со долг ланец покрај дворот, 10 јарди континуирани патенти + 20 компјутер�

DEN 1.00

06x0 најлонски патент рефус Прицврстувач за калем : костум за правење или фиксирање на пакувања, здолништ�

DEN 2.33

108 "Zipper Ykk #3 Скријат и фустан ~ црна (12 патенти / пакувања) Црна #580 Силен, но лесен патент за пакувања, здолн

DEN 1.33

Материјали : легура, стакло, слика Рачно изработен накит, патент Повлечете Големина : 18мм25мм, дијаметар о

DEN 1056.00

Материјал : легура на цинк Направено од врвен цинк легура материјал, практичен и издржлив Оштетен или и

DEN 1398.40

Флексибилна полиестерска калем на Зиплон е лесен и трајно шиење; Има поголемо влечење на патент со отво�

DEN 1.67

Материјалот е месинг и легура, не 'рѓа Лизгачи за патенти за рачни торби, замена на патент за облека, алат

DEN 633.60

ВАНО : Овој производ е супер голем патент, многу големи заби и силен Ако не барате толку големи патенти, в

DEN 2.33

Со својот широк избор на боја, оваа замена за влечење од 10 парчиња патент може да го смести поголемиот де

DEN 3.33

#5 од затворен метал метални патенти од близок крај, за чанта, јакни, шиење, торби, занаети...

DEN 48.00

Невидливи (прикриени) ykk најлон затворени патенти Совршен за облека, фустани, здолништа, занаети и проек�

DEN 200.00

Зимците од фармерки се со големина 4 запечатени метални метални заби на 100% полиестерска лента во попула�

DEN 3.33

#4.5 Црно затворено дно лизгање и тапацир јк патенти Одлично за перници за перници и лизгалки...

DEN 151.68

Додатоци за паричник за чанти патент глави торбички патенти за влечење додатоци за поправка на облека...

DEN 0.67

Zipperstop на големо овластен дистрибутер Ykk 7 "YKK PANTS BRASS ZIPPER #4.5 ~ морнарица (3 патенти) Супериорен квалитетен ме

DEN 811.36

Тоа е добар подарок за ентузијасти за шиење, вашето семејство и пријатели Едноставен и практичен дизајн

DEN 1.33

? L : 1,3 x 3,6 x 1,1 см М : 1,1 x 3,4 x 1 см S : 1 x 2,8 x 0,85 см ? 【Безбедни материјали】 : Направено од најлон пластика и легур

DEN 0.33

Големина Подигачот за шиење е точен по големина Лесниот материјал и лесна за употреба функционалност г�

DEN 255.68

Спецификација : Материјал : смола најлонски метални заби должина : околу 8 инчи / 20 см ; 12inch / 30 см ; 16inch /

DEN 2.00

В Големина 10 врвни запирања за синџир на патент и може да се постават со помош на клешти Озборн #1012 патен�

DEN 0.33

Getе добиете : ќе добиете 10 комплети држачи за лизгачи на патент од месинг Материјали со висок квалитет : Н

DEN 111.84

Нилонскиот јаже на јажето на влечечот е силен Големина : Вкупна должина 2,2 инчи Големина : Црвените црни 8