.

.

Попуст
60-120 инчи преносен проектор за проектори на бела боја, завеса за проекција 16: 9

60-120 инчи преносен проектор за проектори на бела боја, завеса за проекција 16: 9

DEN 1484.80

Износот
Залиха

Преносен е и може да се преклопи во пакување со мал волумен, погодно за носење. И предната страна и задната страна се бели, површината не е одраз. Погодно за филм за кампување на отворено, кино на отворено, проucирен екран е дизајниран за предна или задна проекција. Преносен е и може да се преклопи во пакување со мал волумен, погодно за носење. Нема дупки што висат, нема црно работење, едноставно и лесно за инсталирање.5in 72in 159*90cm/62. Нема дупки што висат, нема црно работење, едноставно и лесно за инсталирање. И предната страна и задната страна се бели, површината не е одраз.4in 84in 186 *105cm/73. Карактеристики : Направено од висококвалитетна синтетичка полиестерска ткаенина, овој екран за проекција е силен и издржлив. И предната страна и задната страна се бели, површината не е одраз.8in Количина : 1pc пакет вклучува : 1 x екран на проекција. Направено од висококвалитетна синтетичка полиестерска ткаенина, овој екран за проекција е силен и издржлив. Спецификации : Материјал : Синтетички полиестерска ткаенина должина на ширина : 16 : 9 Боја : Бела опција (дијагонална) големина (должина*ширина) 60in 133*75cm/52.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Накит за тинејџери издигнувања и падови ringвори прстени прстени за момчиња 1012 планински прстени за жени

DEN 96.48

Должина на флејта : 31мм / 1,2 ''; вкупна должина : 60мм / 2,4 '' Име на производот : Бит за вежбање со пресврт; Диза�

DEN 3.00

100% рајон Увезени Рабно здолниште со украсени секвени, прицврстувајќи се со LED жица, светло, искри дење и �

DEN 3.33

Може да создаде мирна и пријатна атмосфера за вас, и лесно да одговара на вашиот стил на дома, така што ва

DEN 1.33

✔item : Филтер за ладење ✔ Должина : 7 5 / 32 in ✔outside dia : 3 11 / 16 in ✔ Вклучува : 23 единици BTA PlI Дисктун ✔item : Филтер

DEN 772.80

За скоро 40 години, Johnон Марголис ги поминуваше Соединетите држави и ги документираше атракциите на пато

DEN 1089.60

Погледнете го насловот за компатибилни модели Обезбедете целосна заштита за тастатурата против прашин

DEN 0.67

ова склопување на далечински управувач не е за употреба со строги Апликации за Погон ова склопување на �

DEN 159.68

Конектори : XT90 и 4,0 машко банана Должина на жицата : 30см / 11,8inch Wireица : 14awg топлинска силиконска жица...

DEN 1577.60

Брза испорака 57 дена за испорака Во Oder за да ги потврдите вклопувањето на деловите, може да испратите VIN �

DEN 2.33

Произведено Во Индија Производот доаѓа во бела боја Оваа ставка е совршена за декорација на вашиот дом..

DEN 1.67

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

DEN 0.33

Гарантирајте го квалитетот на производите Време на испорака 2030 дена Ако имате какви било прашања, слобо

DEN 1.33

Тие исто така се исто толку лесни за полетување! Опции за светла боја облечете го вашето кученце или пис

DEN 891.20

Црево Во Дијаметар : 41 / 2" Должина : 4" Ултра Висока Температура 4Засилен Засилен Максимален Работен Прити�

DEN 2.67

Една ознака за кучиња по пакет! Секоја запечатена кутија содржи 24 пакувања (подготвени 2,99 $) Во сетот има

DEN 2.33

Дизајн : Врвот на тренингот со лабава форма за жени со мрежен дизајн за вентилација Fit : Опуштено вклопув�

DEN 0.33

Стилските и шик модели исто така можат да ја искажат вашата личност и естетска Ако имате какви било праш