.

.

Попуст
60 компјутери среќен роденден гном украси од дрво дрвени висечки гноми украси што висат гном роденденски украси gnome дрво украси дрво гном обликувани украси за роден

60 компјутери среќен роденден гном украси од дрво дрвени висечки гноми украси што висат гном роденденски украси gnome дрво украси

DEN 1.00

Износот
Залиха

Цврсти и цврсти : Овие украси за роденден на Гном се изработени од квалитетен дрвен материјал, здрав и не е лесен за кршење, светли бои и живописни обрасци се добро печатени од едната страна и не се лесни за избледени, еднократно и може да се применат долго време. Спецификации : Материјал на украси : Боја на дрво : Како што е прикажано големината на украсите : Прибл., Симпатична и живописна, создавајќи весела и топла атмосфера. Симпатични и симпатични по изглед, тие се лесни за привлекување внимание на вашите гости и минувачи. Правилна големина : Овие украси за гноми за дрво доаѓаат со соодветна големина, секоја мери приближно 3,15 инчи/ 8 см со дебелина од 0,08 инчи/ 2 мм, а секое јаже е долга 9,8 инчи/ 25 см, удобно за да ги обесувате овие украси насекаде ти сакаш. Тема за роденден : Овие висечки гноми украси комбинираат gnome елемент и роденденска тема, исто така усвојуваат разни обрасци, како што се зборови на [среќен роденден], банер, балони, роденденска торта, кутија за подароци, цвеќиња, итн.Доволно количество и богати дизајни : ќе добиете 60 парчиња роденденски украси на гноми во 12 стилови со 60 јажиња, секој стил опфаќа 5 парчиња, доволна количина и богати стилови на гноми украси за да бидат вашите украси за дома и роденденски партии. Карактеристики : Овие дрвени украси од дрво може да се земат како подароци за вашите пријатели, членови на семејството, колеги и други луѓе, тие ќе бидат среќни што ќе ги добијат овие слатки предмети. Ризик за ликвидација, држете се подалеку од малите деца. 3,15 инчи/ 8 см со 0,08 инчи/ 2 мм должина на дебелина на јаже : околу 9,8 инчи/ 25 см Секој пакет вклучува : 60 ​​x роденденски гно -украси 60 x јажиња Белешки : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки на големината.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 208.00

Традиција на Божиќни украси Ние го сакаме Божиќ и сакаме да го украсуваме во овој посебен ден Материјал

DEN 1.33

Компјутерска пластика Нашите топки за новогодишни елки не само што можат да висат на новогодишната елк�

DEN 3.33

1едностран дизајн, 3 инчи бел пластичен украсен украс за пластика на МДФ Лента за вклучено виси Одличен д

DEN 1.33

Халмарк минијатурен украс Со неспоредлива уметност и исклучителни детали, секој празничен и колекцион�

DEN 0.67

Висок 4 инчи широк x 2,4 инчи широк Германско стакло, италијанска боја Рачно насликана Вклучена лента приц

DEN 336.00

Почитувајте ја војската кога ќе го закачите овој амфибиски божиќен украс на Форд ГПА во 1944 година Истор�

DEN 255.84

Сребрените диско топки се покриени со сјајни плоштади на огледало, тие искра убаво под рефлексија на св�

DEN 48.00

Мерки 3 "x 2", 3 "x 1,5", & 3 "x 2,5" Направено од полирезин Рачно насликана Сребрена виси јамка Овие симпатични кут�

DEN 3.00

4,34 инчи долг x 2,86 инчи висок x 0,76 инчи широк Стакло Устата издувана и рачно насликана Дизајнирано во САД...

DEN 0.67

Должината на пакетот на производот е : 4.25 "l Ширината на пакетот на производот е : 3,0" w Висината на пакетот

DEN 2.67

Рачно изработено во Грција бродови од Грција Насликани порцелански влезови на црна метална штанд.600 ° F

DEN 206.08

Ние нудиме 24часовна услуга преку Интернет за какви било проблеми со производот и ветуваме дека ќе обезб