.

.

Попуст
82ft Peerl Beards String, Pearl Garland Bidded Trim, деликатни декоративни бисери жици за материјали за венчавки

82ft Peerl Beards String, Pearl Garland Bidded Trim, деликатни декоративни бисери жици за материјали за венчавки

DEN 2.67

Износот
Залиха

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет. Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82 метри, доволно за да создадете свои занаети за DIY. Shight Квалитет : Деликатните бисерни велосипеди се изработени од монистра за имитација на апс, исклучителна изработка, го прават тоа да изгледа повеќе животно. Elelectroplating : Усвојување на процесот на електропланирање, што може да ги направи жицата со жица од бисер повеќе сјајни. ❀ Декорации : Можете да ја користите низата чисти мониста за да украсите свадба, Божиќ, забави или прозорци. Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : Бисери со жица со жица Материјал : АБС имитација Бисери Опционална боја : лизгач, златна тежина : приближно. 423-557 G / 14.9-19.6oz Големина на мушка : Прибл. Должина од 6мм / 0,2in : приближно. 25м / 82.0ft. Состојба : 100% сосема нова ставка Тип : Бисери со жица со жица Материјал : АБС имитација Бисери Опционална боја : лизгач, златна тежина : приближно. 423-557 G / 14.9-19.6oz Големина на мушка : Прибл. Должина од 6мм / 0,2in : приближно. 25м / 82.0ft. Боја : злато/сребро (по избор).

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New Item Type
Поврзани производи
DEN 2.33

Дизајн на лента За пот : капачињата за чистење хируршките жени имаат вградена лента за пот во внатрешнос

DEN 1.00

Стилот на прстенот на салфетка е истакнат, многу погоден за велигденска употреба Прекрасен избор за под

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне Уникатен, в

DEN 2.67

Синтетичка гума ѓон Дишењето, издржливото, миењето ќе трае низ целата земја крос кантри, патеката и поле

DEN 109.28

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

DEN 207.20

Мандаринско зелено есенцијално масло 10мл 100% природно Ботаничко име : Цитрус spp Опис : Член на семејство�

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 236.96

97x0 Tassel мониста стринг Дрвениот дизајн на брада и лајсели со нежна боја, нека бидат добро централно дело

DEN 475.04

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 60% Памук, 40% Полиестер Увезени Повле�

DEN 367.84

КОМПЈУТЕР Произведено во САД Или Увезено Јасно Заштитно Тврдо Куќиштедостапно само За Прекинувач, а не

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 1449.60

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо

DEN 1.00

Направете Свој Уникатен Стилски Вкус само додадете дополнителен вкус со нашите мини пипети за стискањ�

DEN 2.33

It одлично како алатка и додаток за обработка на дрво или одличен подарок за човекот кој има се!Таа е пого

DEN 2.33

ВЕДНАШ ИЗЛАДЕТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕ : Откако Ќе се навлажни, А потоа ќе го наместите елекот за ладење на кучет�

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 1.67

За Употреба Во Epson ET16500, ET3600, ET4550 Изразување ET3600 Работна Сила ET16500, ET4550 Вклучени : 1 Т774120 Црна 1 Т664220 Цијан 1 Т