.

.

Попуст
9 Парчиња Пролет Цвет Виси Хартија Навивачи Украси Цвет Хартија Фанови Училница Декорации Пролет Цут Шарени Цветни Таванот Ѕид Венец За Пролет Цвет Тематските Пар?

9 Парчиња Пролет Цвет Виси Хартија Навивачи Украси Цвет Хартија Фанови Училница Декорации Пролет Цут Шарени Цветни Таванот Ѕид

DEN 2.00

Износот
Залиха

Пакетот Вклучува : ќе добиете 9 парчиња украси за вентилатори на цвеќиња во различни модели, достапни во 3 големини, богати дезени и големини кои висат заедно за визуелен дисплеј, што може да додаде среќна атмосфера во вашиот дом и забава со тематика на цвеќиња. Широка Примена : овие шарени украси за закачување цвеќиња се погодни за роденденска забава со цвеќиња, забави со пролетна тема, декор на огласна табла во училница, училишни забави, забави за враќање на училиште, туш за бебиња, детска соба и други настани; тоа ќе ја направи вашата забава уникатна, а секој што ќе присуствува ќе биде импресиониран, создавајќи идеален настан за забава. Само отворете ги вентилаторите за хартија, закачете го од таванот, прозорецот, каменот, настрешниците, вратата, сводот, гранките на дрвјата, верандата, јамката на врвот, а прекрасните висечки украси можат да додадат енергија на вашата забава или училница. Соодветна Големина На Вентилаторите : има 3 различни големини на украси за училница за пролетни цвеќиња за да изберете, околу 8 инчи/ 12 инчи/ 16 инчи, 3 парчиња во секоја големина, соодветната големина добро ќе се совпадне со другите украси за забави. Потребно е едноставно склопување : секоја декорација на огласна табла во училницата за цвеќиња ќе ви одземе неколку минути за да се соберете и закачите. Спецификации : Материјал : боја на хартија : шарена големина : околу 8 инчи/ 12 инчи/ 16 инчи пакетот вклучува : 9 x Цвет Виси Навивачи Забелешка : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Карактеристики : шарени цвет дизајн : секоја пролет цвет тема украси ткиво хартија навивачите се дизајнирани добро со различни дизајни, постојат многу видови на цветни модели, за да донесат повеќе енергија и да создадат уникатна пролетна атмосфера.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 287.68

пензионирање партија украси сина пензионирање партија украси пензионирање партија пензионирање парти

DEN 185.12

Вклучувајќи 10 парчиња пом пом топчиња од саќе 10 различни бои : 8 инчи (1 парчиња црвена, 1 парчиња розова цр

DEN 351.84

) : 2 парчиња 40 см / 15,7 инчи 2 парчиња 30 см / 11,8 инчи 2 парчиња 20 см / 7,8 инчи Хартија Шупливи Вентилатори : М�

DEN 255.84

Фановите едноставно се преклопуваат слични на Кинеските навивачи и земаат УНИКАТНА ДЕКОРАЦИЈА НА НАСТ�

DEN 1.67

КАКСИКСИ се посветени на истражување на уникатна декорација на теми, така што сите ќе се чувствуваат по�

DEN 2.00

? Што ЌЕ ДОБИЕТЕ 8 парчиња Шеќер Череп И Невен Исечоци, 8 Парчиња Хартија Навивачи во три големини(8", 12",16"),

DEN 648.16

Боја : Како Што Е Прикажано Есенски УкрасДизајниран Со елементи За Денот на Благодарноста, тие можат да

DEN 1235.20

Стилската и чудесната декорација доаѓа во сите користете висококвалитетен материјал за нив над масата,

DEN 2.33

Материјал : Висококвалитетна Хартија Дизајн : 6 парчиња Вентилатори За Украсување Хартија со Различна Г�

DEN 135.84

●ВКЛУЧЕН Е ПАКЕТима 1000 парчиња помпони во комплетот за помпони што вие и вашиот пријател можете да ги к�

DEN 3.00

3 секој за 12",10",8",6" ?●Обезбедување квалитет●Ако имате прашања Во врска со испорака, враќање, итн...

DEN 1406.40

Алуминиум Шарени Фолија Ласерски Дожд Раб Завеси Треперат Материјал : Пет Алуминиумска Фолија...

DEN 2.33

Овие шарени помпом занаети може да се користат за правење играчки, венци, подароци од венци, уметнички п�

DEN 317.60

О : не, потребни се само неколку минути за да се отвори и размачка секоја пом пом Украсете невестински ту�