.

.

Попуст
А - 1210нфал-Метално Куќиште, Електрично/Индустриско, Алуминиум, 305 мм, 254 мм, 127 мм, ИП66

А - 1210нфал-Метално Куќиште, Електрично/Индустриско, Алуминиум, 305 мм, 254 мм, 127 мм, ИП66

DEN 439.84

Износот
Залиха

Опис : А-1210НФАЛ е алуминиумски ѕид лесното Куќиште ги штити компонентите и контролите во корозивни внатрешни или надворешни средини. Уредот е необоен, капакот и страните на телото имаат мазна четкана завршница. Има опционални алуминиумски панели се необоени, а изборните челични панели се обоени во бело.IP66, NEMA/EEMAC-3 R, 4, 4 X, 12, 13 Заштита рејтинг тип 5052 H-32 алуминиум, 0.080" (2mm) дебели рабови континуирано заварени и мазни завртки и стеги од нерѓосувачки челик од четири страни на заптивка отпорна на покривка-навртки предвидени за монтирање на опционални панели апликации : -Индустриска Спецификација : ТИП НА КУЌИШТЕ : ЕЛЕКТРИЧЕН / ИНДУСТРИСКИ МАТЕРИЈАЛ ЗА КУЌИШТЕ : алуминиумска надворешна висина - метричка : 305мм надворешна ширина - метричка : 254мм надворешна длабочина - метричка : 127мм ип рејтинг : ип66 боја на каросеријата : недовршена нема рејтинг : нема3р, 4, 4х, 12, 13 надворешна висина - империјална : 12" надворешна ширина - империјална : 10" надворешна длабочина - Империјална : 5" Палета На Производи : А12 СЕРИЈА РОХС ВО СОГЛАСНОСТ : - ДА РОХС фталати во согласност : - да се советува свхц : -нема Свхц (15-јуни-2015).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 899.20

16,5 х 12,5 х 10,5 инчи [ 41,9 х 31,8 х 26,7 см ] неткаен материјал Сива / Кафеава Облога Сребрено Сива / Крем Трим Езо�

DEN 0.33

Најдобро Во Квалитетна Налепница Лесно За Инсталирање И Отстранување Без Да Оставите Гума За Џвакање И�

DEN 1131.20

Боја : сина, светло сина, жолта, зелена, розова, сива, виолетова Материјал : Мек Микрофибер Пакет : Опп...

DEN 2.67

Алуминиумска легура Произведено во САД Или Увезено 🎅 случајот со визиткартичката е изработен од пол

DEN 31.84

Материјали : 80% Најлон, 20% Спандекс Увезени Големината на големината на редот Е Мала, Препорачајте Нарачк

DEN 2.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Минималистичкиот удар е совршен на�

DEN 2.33

Едноставно за инсталирање, без хардвер Погоден за табла, фрижидер, ормари за складирање и други мазни по

DEN 0.67

10 ПАРЧИЊА Женски Игла Заглавие Лента 12 Пински Теренот 2.54 мм Еден Ред Женски Игла Заглавие 1x12 1*12 Пхб Коне�

DEN 0.33

Енергетски ефикасна Флуоресцентна Сијалица од 105 Вати Работи со висатасветлина 105Вати привремена површ

DEN 111.84

Висококвалитетен силиконски гумен заштитен капак за вашиот постоечки далечински управувач или клуч бе

DEN 1768.64

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

DEN 3.33

женски кошули со копчиња долги ракави слатки кошули за тинејџерки кошули за денот на вљубените жени блу

DEN 5423.68

Интерфејс за пренос : Тип Ц (6gbps пропусен опсег) Прочитајте ја поддршката за пишување : два хард дискови M..

DEN 1.00

Тип 2пински аудио конектор Идентификација На Производот Производ Код C1276 Главни карактеристики Растоја

DEN 143.84

Големина : 3Х2 ИНЧИ. / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на површин�

DEN 1139.20

Литиумските батерии имаат кратко време на полнење, подолга моќност на празнење и функции за заштита од �

DEN 1.00

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни ра

DEN 1.67

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 2.67

АПЛИКАЦИЈА : Може да се користи за чување играчки, материјали за бебиња, материјали за миленичиња, книги

DEN 1.00

TT685 ќе биде вашиот следен работен коњ за снимање вистински свадби, улична мода, фотографија на вести и мн

DEN 128.00

Уникатна форма : 15 смешни 7,5" долги сламки за пиењеachени Со Конфети Тоа не Е Моминска Вечер додека не ги им

DEN 319.84

Вклучува (2) сиви Контејнери за ручек Колекцијата snaplock Со Progressive се состои од контејнери со можност за ма�

DEN 407.84

Димензии( во инчи) : 12 Ч х 12 В х 1 / 4 Д Градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува...

DEN 3039.84

Во светот 2 година гаранција Комплетите вклучуваат рачен багаж од 20 инчи, среден багаж од 24 инчи, голем б�

DEN 175.84

Шик додатоци за коса : овие метални врски за коса со опашка дизајнирани како манжетна со јамка, се достап

DEN 143.84

Комплет од 7 парчињаразделувачи со големина на плакарот за бебиња со Двојна страна, потрајни и поубави д

DEN 256.00

ПАКУВАЊЕ ОД 100 ЧИСТИ КЕСИ за ДОБРИТЕ 4" х 2 "х 12" : Ореви, сушено овошје, слатки, житарици, зрна кафе и многу п�

DEN 433.76

Пакет листа : 1pc поттикне опрема Материјал : 45# Челик Спецификација : 1М 44 / 45заби Теренот : 3,14 мм Дебелина : 1

DEN 465.44

Материјал : Кожа Брзо Се Вклопуваат Нараквица 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на долж

DEN 1.00

Црниот јаглен и комплетот За Цветно Масло Од Нигела отстранува до 100% од нечистотиите и обезбедува до 48 ч