.

.

Попуст
А-премиум мотор Радијатор за ладење на вентилаторот за ладење компатибилен со Nissan Rogue Sport 2017 2018 2019, L4 2.0L, заменете го# 214816MA0A, 214816MA0B

А-премиум мотор Радијатор за ладење на вентилаторот за ладење компатибилен со Nissan Rogue Sport 2017 2018 2019, L4 2.0L, заменете

DEN 1599.84

Износот
Залиха

[Fitment на возилото] : Компатибилен со Nissan Rogue Sport 2017-2019 L4 2.0 L - со Croud. [Референтен број] : 624660, 214816 MA0 A, 214816 MA0 B, NI3115162. [Спецификации] : ①blade количина : 7; Contenticе Количина на Конектор : 2; ③terminal количина : 4; ④shroud Вклучено : Да; Typefan Type : Single Fan. [Содржина на пакетот] : 1x склопување на вентилаторот за ладење на радијаторот; Тип на пакување : кутија. [Поддршка на клиентите] : 1 година гаранција за квалитет на неограничена километар. Да се ​​биде сосема нов и здрав, ова склопување на вентилаторот за ладење на радијаторот е идеален избор за директна замена. Ние крајно го цениме вашето задоволство и се стремиме да ви обезбедиме добро искуство за купување. Секое понатамошно прашање, ве молиме слободно контактирајте не во секое време. 2017-2019 Rogue Sport L4 2.0 L. 100% тестирање на перформанси. 100% нова премиум компонента. Ги исполнуваат или надминуваат спецификациите на OEM. Компатибилен со моделите Nissan : . Предност на склопување на вентилаторот за ладење на радијаторот А-Премиум : .

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Замената на гаражатаPro Подобри компатибилни со 20142019 BMW X5 го заменува стариот или оштетениот дел Ова е OE з

DEN 1327.84

【Fitment】 Компатибилен со Hyundai Elantra 20112013 / Elantra Coupe 2013 / Elantra GT 20132015; Компатибилен со Kia Forte 2014 / Forte Koup 2014 / Fort

DEN 0.33

3 L 2005‑2009 Package Список на пакети : 1 x Кондензатор за ладење на вентилаторот Motornote : Ве молиме двојно провере�

DEN 1532.80

Белешки : Автоматски менувач; Дизајн : единечен вентилатор; Продадена количина : сет од 2; Број на ОЕ : 19015pnd

DEN 191.36

12 V повлекувач Димензии на пакетот : 5,75 H x 22.15 L x 15,55 W (инчи) Земја на потекло : Италија Тежина на пакет : 6,45 ф�

DEN 0.67

Компатибилен со Scion, Toyota и многу други . Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата оригинална

DEN 3.00

Вентилаторот на металниот радијатор се вклопува во случајот 580 SN Backhoetech Податоци : 9 Fan Blade Metal Fan, OD : 19,75 "Сл�

DEN 858.08

Наведените производи се резервни делови на задниот дел, а секое упатување на имињата на производителит�

DEN 2.33

✅ Вклучено : 1x нов комплетен радијатор ✅ Функција : Радијаторот е одговорен за елиминирање на топлината

DEN 1902.24

Компатибилен со Крајслер, Доџ, epип и многу други . Ве молиме, проверете го вашиот број на OEM дел од вашата �

DEN 892.80

Замена за 20062015 година Toyota Yaris Scion XD Дел Nubmers : 1636121090 1636328160 1671121110 621620 TO3115145 TO3115145 Q Вентилаторот е точно дизај

DEN 3.33

Осигурете се вклопување за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете го �

DEN 1.67

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директ�

DEN 1.33

Идеална замена Ова склопување на вентилаторот за ладење на моторот беше прецизно инженерско за да одго

DEN 1.67

Дизајн на заоблен сечило за максимален проток на воздух 796 CFM, повлечете Вклучува табулатори за монтирањ

DEN 2223.84

【Fitment】 Компатибилен со Toyota Sienna 20042005 【Дизајн】 Долготрајни перформанси Запечатен мотор, висококвалите�

DEN 3.00

▶ ️ OEM замена за единицата за акции ▶ ️ Висококвалитетно пластично куќиште на ABS ▶ ️ Запечатен мотор з�