.

.

Попуст
Adapter SSSR AC/DC за Axis 206W 207W 207MW 212 PTZ 216FD-V 216MFD-V IP камера за напојување на кабел за напојување Кабел PS CHALGER Влез: 100-240 VAC 50/60Hz светски напон употреба PSU

Adapter SSSR AC/DC за Axis 206W 207W 207MW 212 PTZ 216FD-V 216MFD-V IP камера за напојување на кабел за напојување Кабел PS

DEN 1283.20

Износот
Залиха

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 100-240 V 50 / 60 Hz. Компатибилен : Нашиот производ е замена. Гаранција за висок квалитет и безбедност : Овој адаптер / кабел е направен со највисок квалитет на материјали.v-0 одделен пламен ретардант, OVP, OCP, заштита од SCP (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Over Turce Out Protection. SCP : краток спој излезна заштита) 100% компатибилност со оригиналниот, поголема безбедност од другиот адаптер. Гаранција : Ние поддржуваме 30 дена нема причина за враќање и гаранција за 24 месеци. Враќањето на прозорецот ќе биде затворен еден месец откако ќе го добиете производот. Било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас и многу ќе ви помогнеме да ви помогнеме. 24 x 7 Поддршка за е -пошта !!!. SSSR AC / DC адаптер за Axis 206 W 207 W 207 MW 212 PTZ 216 FD-V 216 MFD-V IP камера за напојување кабел кабел ПС Полнач Влез : 100-240 VAC 50 / 60 Hz Светски напон употреба PSU. SSSR AC / DC адаптер за Axis 206 W 207 W 207 MW 212 PTZ 216 FD-V 216 MFD-V IP камера за напојување кабел кабел ПС Полнач Влез : 100-240 VAC 50 / 60 Hz Светски напон употреба PSU.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Излез : „Тип Ц“ погоден за поголемиот дел од Европа, Италија, Турција итн Макс капацитет до 3000 вати (макс

DEN 268.64

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 251.20

Марг е специјализирана за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лапто�

DEN 372.80

Влезен напон на светски влез 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја на �

DEN 888.00

Плочата за батерии е компатибилна со Sony NPF550 / F570, NPF750 / F770, NPF950 / F970 батерија Страната има приклучок DC 5.52.1mm �

DEN 1344.00

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

DEN 3.33

Телецентрична оптика со недостаток на слаба осветленост; Парфокална со различни објективни леќи со мик

DEN 857.60

Адаптер Marg AC / DC за Kodak Pixpro FZ51 FZ151 дигитална камера напојување кабел кабел за кабел за кабел за кабел за к�

DEN 3.00

●Поврзете Се Со Windows pc ● Жичен контролер (PS5 / PS3 / Xbox 360 / PS4 / Xbox One) и bluetooth контролер (PS5 / PS3 / PS4 / Xbox One X / Xbox One S

DEN 2.67

OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон Подреденост 30 дена гаранција за враќање на парите SCP : Зашт�

DEN 1180.80

? 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100240 V 50 / 60 Hz ? 【К�

DEN 751.84

ВКЛУЧУВА 1 dc спојка за да можете да имате непречено напојување во вашата камера ГАРАНЦИЈА ЗА САД сите с�

DEN 1339.20

Центар за експандер со 5порти USB специјално дизајниран за да одговара на новата тенка конзола на Sony Play Stat

DEN 143.84

Влез : 100 V 240 V ширум светот Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на

DEN 1.67

Adapter MARG 5 V AC / DC за Foscam FI8916 W B / G / N FI8918 E POE мрежа IP камера FI8608 W HD H 【Сигурност】 : Сите наши линии на производи

DEN 2.33

(Ве молиме имајте во предвид дека само црната USB порта поддржува брзо полнење) Само приклучување и играњ

DEN 2.67

Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку т

DEN 0.33

IEC 320 C19 16 A / 20 A Rewirable Connector Внатрешен метален пин во чист месинг бакар Работи за моќност на кабелот за напо�

DEN 1.00

Работи како во линија за пренесување со ниски загуби и е компатибилна со приклучок или кабел од 3,5 мм...

DEN 3.00

Може да се користи за поврзување на два комплети слушалки, слушалки или стерео звучници со вашиот mp3 или

DEN 239.84

USB излезот е 12 W / 5 V / 2 Не само ниту еден дизајн на порта USBA, обезбедете USBC порта за полнење на вашите уреди.

DEN 2.67

Не ставајте го адаптерот за напојување виси во воздухот, што лесно ќе доведе до слаб контакт на DC интерф�

DEN 1534.40

Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку т

DEN 3.33

0 порта, ОВОЈ USB центар може да биде поврзан со тастатура, глушец, контролер за игри и многу ДРУГИ USB жични

DEN 118.56

Адаптер за замена на HQRP® AC со кабелот во САД Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 5.3 V, 1.5 A ; Безбедносни карактеристики :

DEN 374.40

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

DEN 1.33

Димензии на пакетот : 11,2 cms L x 3,6 cms W x 1,8 cms H Количина на пакет : 1 Тип на производ : електронски_cable Земја на п�