.

.

Попуст
Adapter SSSR AC/DC за Axis 206W 207W 207MW 212 PTZ 216FD-V 216MFD-V IP камера за напојување на кабел за напојување Кабел PS CHALGER Влез: 100-240 VAC 50/60Hz светски напон употреба PSU

Adapter SSSR AC/DC за Axis 206W 207W 207MW 212 PTZ 216FD-V 216MFD-V IP камера за напојување на кабел за напојување Кабел PS

DEN 1283.20

Износот
Залиха

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 100-240 V 50 / 60 Hz. Компатибилен : Нашиот производ е замена. Гаранција за висок квалитет и безбедност : Овој адаптер / кабел е направен со највисок квалитет на материјали.v-0 одделен пламен ретардант, OVP, OCP, заштита од SCP (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Over Turce Out Protection. SCP : краток спој излезна заштита) 100% компатибилност со оригиналниот, поголема безбедност од другиот адаптер. Гаранција : Ние поддржуваме 30 дена нема причина за враќање и гаранција за 24 месеци. Враќањето на прозорецот ќе биде затворен еден месец откако ќе го добиете производот. Било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас и многу ќе ви помогнеме да ви помогнеме. 24 x 7 Поддршка за е -пошта !!!. SSSR AC / DC адаптер за Axis 206 W 207 W 207 MW 212 PTZ 216 FD-V 216 MFD-V IP камера за напојување кабел кабел ПС Полнач Влез : 100-240 VAC 50 / 60 Hz Светски напон употреба PSU. SSSR AC / DC адаптер за Axis 206 W 207 W 207 MW 212 PTZ 216 FD-V 216 MFD-V IP камера за напојување кабел кабел ПС Полнач Влез : 100-240 VAC 50 / 60 Hz Светски напон употреба PSU.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 143.84

Влез : 100 V 240 V ширум светот Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на

DEN 1304.00

Дизајн со низок Профил : совршено се совпаѓа со вашата конзола за игри Лесна Инсталација : вметнете ја во

DEN 1180.80

? 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100240 V 50 / 60 Hz...

DEN 1.33

Димензии на пакетот : 11,2 cms L x 3,6 cms W x 1,8 cms H Количина на пакет : 1 Тип на производ : електронски_cable Земја на п�

DEN 255.20

24 x 7 Поддршка за е пошта !!!.v0 одделен пламен ретардант, OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон...

DEN 1118.40

Влез : AC100240 V 50 / 60 Hz Овој адаптер е сосема нов, висок квалитет што никогаш не се користи (неОЕМ, но 100% компа�

DEN 3.00

●Поврзете Се Со Windows pc ● Жичен контролер (PS5 / PS3 / Xbox 360 / PS4 / Xbox One) и bluetooth контролер (PS5 / PS3 / PS4 / Xbox One X / Xbox One S

DEN 2.67

Не ставајте го адаптерот за напојување виси во воздухот, што лесно ќе доведе до слаб контакт на DC интерф�

DEN 0.33

IEC 320 C19 16 A / 20 A Rewirable Connector Внатрешен метален пин во чист месинг бакар Работи за моќност на кабелот за напо�

DEN 199.84

Влезен напон во светот : AC 100 ~ 240 V 1.5 A, 50 ~ 60 Hz Излез : DC 5.2 V / 1.8 A 9.36 W Изработено од висококвалитетна пластика,

DEN 118.56

Адаптер за замена на HQRP® AC со кабелот во САД Влез : 100 V240 V AC; Излез : DC 5.3 V, 1.5 A ; Безбедносни карактеристики :