.

.

Попуст
Адидас Унисекс - ДЕТЕ ЕК21 Чевли За Трчање

Адидас Унисекс - ДЕТЕ ЕК21 Чевли За Трчање

DEN 365.28

Износот
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 100% Кожа. Увезени. Гумен ѓон. адидас Женски Тениски Чевли. Брендот адидас има долга историја и длабоко вкоренета врска со спортот. Се што правиме е вкоренето во спортот. Водени од немилосрдната потрага по иновации, како и децениската акумулирана експертиза за спортска наука, ние се грижиме за сите, од елитни професионални спортисти и тимови до секој поединец кој сака да го направи спортот дел од својот живот. Изграден за деца кои се секогаш во движење. Овие чевли инспирирани од трчање адидас имаат лесен среден ѓон со Отскокнување со флексибилен дизајн за природно чувство. Еластичните врвки и горниот ремен може лесно да се прилагодат за удобно, сигурно вклопување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Постојат џебови на страните на пантолоните, кои се погодни за да чувате мали предмети како што се мобилн

DEN 384.00

Гума ѓон Повеќе придобивки првично дизајнирани за извршување на перформансите, максимално амортизирањ

DEN 1.67

Улицата, сè е толку романтично; Трчајќи на игралиште или на патот, сè изгледа опуштено; Кога вежбате во т�

DEN 2.67

【Цитати чорапи】 Со понуда : Не сакам да направам ништо денес, освен можеби Уникатниот моден стил со наш�

DEN 3.33

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени Еластично затворање Машинско Перење ? Направено од премиум композит : 95%

DEN 496.96

ткаенина Направени во САД или увезени Гума ѓон Спортски патики на мали деца со амортизирање на средно...

DEN 520.00

80% памук, 20% полиестер Увезени Затворање на патент Омнисенка : Бидете безбедни и заштитени...

DEN 271.20

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 88% полиамид 12% еластан Повлечете го

DEN 519.04

100% синтетички Увезени Етилен винил ацетат ѓон Мерки на платформата приближно 0,50 " Лесна конструкција со

DEN 0.67

Гума ѓон Плетен горен : Доставува одличен проток на воздух низ целиот ентериер за да ги задржи нозете ла�

DEN 383.84

Класичните отпечатоци додаваат гламур на вашиот изглед и никогаш не излегуваат од стил ➤ 【Моден дизај�