.

.

Попуст
AHEGAS SPRINGS 1PCS Компресија на мувла Пролет кафеава супер тешка оптовареност за печат на пролет 20мм Внатрешен дијаметар од 10мм должина 20мм-250мм за склопување на хардвер

AHEGAS SPRINGS 1PCS Компресија на мувла Пролет кафеава супер тешка оптовареност за печат на пролет 20мм Внатрешен дијаметар

DEN 836.80

Износот
Залиха

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност. Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост. Различни видови на извори на големина што можете да ги изберете за поправки на домови. ● Големина : Надворешен дијаметар x Внатрешен дијаметар x должина. ● Надворешен дијаметар : 20мм. ● Внатрешен дијаметар : 10мм. ● Должина : 20мм-250мм. Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност. Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост. Различни видови на извори на големина што можете да ги изберете за поправки на домови. ● Големина : Надворешен дијаметар x Внатрешен дијаметар x должина. ● Надворешен дијаметар : 20мм. ● Внатрешен дијаметар : 10мм. ● Должина : 20мм-250мм. ● Боја : кафеава ● Големина : надворешен дијаметар x Внатрешен дијаметар x должина ● Надворешен дијаметар : 20мм ● Внатрешен дијаметар : 10мм ● Должина : 20мм-250мм ● Материјал : Пролетен челик ● Индекс на оптоварување : може да се компресира до 76% од вкупната должина ● Карактеристики : Пролетта на правоаголна мувла има мала големина, добра еластичност, висока ригидност и голема прецизност.ректагуларен материјал и облога за раздвојување на бојата (позлата) на површината за да разликуваат различни оптоварувања и прекрасен изглед. ● Употреба : изворите на мувла се користат во печат калапи, пластични калапи и друга еластична механичка опрема за прецизно движење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 227.04

Погоден за повеќето проект за поправка, како што се врати, завеса, автомобили, велосипед, пијано, ножици,

DEN 257.76

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

DEN 2.00

МФР : Серија на пролетни Корп век : Пакет : кутија Статус на дел : Активен Материјал : Музичка жица...

DEN 3.33

Карактеристики : Пролетта на правоаголна мувла ги има карактеристиките на мала големина, добра еластич�

DEN 1.33

Боја : сребрен тон; Дијаметар на жица : 1мм / 0,04 " Надворешен дијаметар : 14мм / 0,55"; Материјал : 304 не'рѓосувачк

DEN 1.67

Висококвалитетен челик, најгустиот челичен мерач и најмногу калеми обезбедуваат најбезбедна, најсилна

DEN 195.04

Содржина на пакетот : 2 парчиња x компресија пролет; Вкупна должина : 305мм / 12 '' Име на производот : Пролет �

DEN 3.00

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

DEN 0.67

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

DEN 303.84

Дијаметар на дупка (надворешен дијаметар) : 10мм / 0,39 "; внатрешен дијаметар (толеранција +0,5мм) : 5мм / 0,2"; Бес

DEN 389.44

Компресија Пролет : Тешка должност, 302 не'рѓосувачки челик, 1 1 / 4 во вкупно LG, сребро, 10 pk оваа листа...

DEN 1.67

Погоден за повеќето проект за поправка, како што се врати, завеса, автомобили, велосипед, пијано, ножици,

DEN 377.60

Суштински хардвер за одржување на автомобили, електрични апарати и дигитална опрема (Ве молиме погледн�

DEN 3.33

Апликација : Пролетната жица со челична жица за компресија се користи за сè, од домашни уреди до моторна

DEN 1030.40

0 * 11 * 10 (дијаметарот на жицата е 1,0мм, надворешниот дијаметар е 11мм, а должината е 10мм Разни големини.Стаб�

DEN 255.84

Специфично : 4мм / 0,16inch OD, 0,4 mm / 0,02inch дијаметар на жицата, 25мм / 1.0inch вкупна висина Специфично : 15мм / 0,59inch Ком

DEN 353.28

Надворешен дијаметар : 12мм може да се прилагоди според вашите потреби! Пролетта на компресија е обично к