.

.

Попуст
AIP Electronics Premium Комплетно собрание на телото на гаснење ТБ компатибилен со 2005- Toyota Tundra 4Runner Lexus LX570 и повеќе 4.7L 5,7L V8 22030-0F010 OEM Fit TB74

AIP Electronics Premium Комплетно собрание на телото на гаснење ТБ компатибилен со 2005- Toyota Tundra 4Runner Lexus LX570

DEN 2.33

Износот
Залиха

Карактеристики на ОЕ спецификации и фабрички одговара, дизајнирани со сигурност во умот. Доаѓа комплетно како што е на сликата. Не гледате табела? Поракајте ни за помош. Директно фабричко вклопување. Лесен DIY приклучок и играјте инсталирајте. Како и дефект на TPS што предизвикува вашето возило да не работи правилно и може да предизвика и состојба на почеток. Доаѓа точно како што е на сликата. Компатибилен со 2005-2016 Toyota Tundra 4 Runner Lexus LX570 и повеќе 4,7 L 5,7 L V8 заменува 22030-50200 ** Бидете сигурни дека проверете дали е правилно вклопување користејќи ја табелата погоре.Производител : AIP електроника. Популарните линии вклучуваат управување со моторот, палење, прекинувачи, емисија и сопирачка/тркало. Прецизно обликувана термопластика за да се спротивстави на фрактурирање и пукање од постојаниот велосипедизам на топлина, сите врски се водоотпорни и водоотпорни, тестирани и обезбедени да одговараат на ОЕ соодветно и функционирање, само материјали за премиум одделение што се користат за долг животен век. Компатибилен со 2005-2016 Toyota Tundra 4 Runner Lexus LX570 и повеќе 4,7 L 5,7 L V8 заменува 22030-50200 ** Бидете сигурни дека проверете дали е правилно вклопување користејќи ја табелата погоре. AIP нуди целосна покриеност на дел, со решенија за вообичаени компоненти на ретки нејасни делови, ние нудиме покриеност за домашни и странски модели од 1954 до 2019 година. Совршен за кој било професионален или викенд механичар. Доаѓа точно како што е на сликата. Совршен за кој било професионален или викенд механичар. Лесен DIY приклучок и играјте инсталирајте. Телата на гаснењето на електрониката AIP даваат квалитетна изработка и долгорочна сигурност. Прецизно обликувана термопластика за да се спротивстави на фрактурирање и пукање од постојаниот велосипедизам на топлина, сите врски се водоотпорни и водоотпорни, тестирани и обезбедени да одговараат на ОЕ соодветно и функционирање, само материјали за премиум одделение што се користат за долг животен век.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Дизајниран да биде лесно распореден и носен наоколу;надградбата на голем простор е добра за повеќе дела

DEN 374.40

Концизни, лесно читани 10+2 дисплеј Акумулативни функции на тригонометрија на меморија (грев, cos, тен) и ин�

DEN 949.44

26 х 32 х 7см / 10 Дизајниран со принципот на шпорет под притисок, за готвење храна целосно запечатена, што мо

DEN 207.20

100% Најлон Направено во НАС Машинско Перење 100% Полиестер (Микро Мрежа) Екран Печатени Ncaa Колегиум Логото.

DEN 1.00

Унисекс Возрасни Големина на рамката 16 1 / 4 х 22 Одговара На Дипломи кои се 8,5 х11 Хоризонтални Рамката е по�

DEN 255.84

Конектор : еднократна вградена женка со дијаметар од 5,5 x 2,1 mm, и само За Батеријата Lion Влез : 100240 V AC 5060 HZ 1.2 A

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне Уникатен, в

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 1.67

За Употреба Во Epson ET16500, ET3600, ET4550 Изразување ET3600 Работна Сила ET16500, ET4550 Вклучени : 1 Т774120 Црна 1 Т664220 Цијан 1 Т

DEN 1631.84

●FLYBIRD 2021 Нов Дизајн●Уникатна Перница ТриВоЕдно со мал јаз и цврста и издржлива за поддршка на повеќе ОД

DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн...

DEN 0.33

Брз и лесен спреј со повеќе површини отстранува заглавени на нечистотија Свеж начин за чистење и освежу

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 2.33

оксфорд Произведено во САД Или Увезено Овој стилски ранец е направен од водоотпорна оксфордска ткаенин

DEN 0.33

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : 100 фунти Акции картичка, Направени во САД, Секој Пакет Вклучува Претстава Силна МиниПле�

DEN 138.88

СОВРШЕН ПОДАРОК : садот за бричење е достапен во класично млечно бело, погоден за секој стил на соба и мо�

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 1.00

✿ ❊ ❖Оваа ставка се испраќа од кина, ќе бидат потребни 1020 дена за да пристигнете на вашата адреса за исп