.

.

Попуст
Akesц Кочници ССР7365 ССР Серија Спорт Слоттед Ротор

Akesц Кочници ССР7365 ССР Серија Спорт Слоттед Ротор

DEN 1570.56

Износот
Залиха

Сопирачките работат поладно. Влошките остануваат мазни и рамни. Намалената сопирачка исчезнува со брзина. Тесни слотови намалување на бучавата на воздухот. Идеален за Премиум седани. Супер тивка спорт дупчиња кочница ротори кој новиотrowц тесен профил слот шема која им помага на кул сопирачки и де-гас сопирачки под оптоварување и брзина, но елиминира бучава во воздухот. Обложени со црн цинк Заврши Ултимакс спортските ротори се комплетни со чаши за лежишта каде што СЕ опремени КАКО ОЕМ и се продаваат и се ценат во комплети или напред или назад. Цената што ја гледате е за два ротори, еден лево еден десно. Друга одлична карактеристика на роторите со дупчиња е начинот на кој тие одржуваат рамно и паралелно абење на подлогата и ги избегнуваат рекордните жлебови или жолчките вообичаени со роторите без дупчиња. Ова го подобрува контактот со подлогата и сопирањето во текот на целиот век на траење на комплетот на роторот и подлогата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Ротори за замена на стилот на ОЕ Највисок квалитет и вредност Тип на вклопување : Специфично за возилото

DEN 1712.48

Дупките за дупчење ги одржуваат роторите на сопирачките до 180 степени поладни Слотови чувајте јасна кон

DEN 1.00

Висок Квалитет Оем Стил Ротори Премиум Г 3000 Спецификации Одлеаноци Помине строги Стандарди КК и 100 Проц�

DEN 0.67

Овие ротори на сопирачките на дискот се целосно обложени, вклучително и во комбето, користејќи оригинал

DEN 0.33

Дупките за дупчење ги одржуваат роторите на сопирачките до 180 степени поладни Слотови чувајте јасна кон

DEN 6575.84

Дупките за дупчење ги одржуваат роторите на сопирачките до 180 степени поладни Слотови чувајте јасна кон

DEN 657.60

Сопирачките работат поладно Влошките остануваат мазни и рамни Намалената сопирачка исчезнува со брзин

DEN 474.56

Тип На Производ : Авто Дел Димензии На Пакетот : 2.83 "L X1 09" W X0 92 " H Количина На Пакет : 1 Тежина На Пакетот : 0,5 �

DEN 2.67

Ви дава предности на двете дупчат дупки за ладење и слотови за отстранување на гас и прашина Сите дупчат

DEN 0.33

Дупките за дупчење ги одржуваат роторите на сопирачките до 180 степени поладни Слотови чувајте јасна кон

DEN 1561.60

355мм х 32мм 2 Парче Дупчиња Жолт Цинк Црвениот СВ40 Видете го табулаторот За Поставување Возила за Информа�

DEN 0.67

Сопирачките работат поладно Влошките остануваат мазни и рамни Намалената сопирачка исчезнува со брзин

DEN 103.84

Traxxas 6624 алијас Долна главна рамка, црна Карактеристики : пластична конструкција црна во боја...

DEN 3.00

Револуционерна иновација Перформанси кои едноставно не се ништо друго Постигнете го крајното возење Р�

DEN 2.00

Широките слотови им помагаат на сопирачките да работат до 200 степени поладно Ја намалува сопирачката бл

DEN 1.00

Производителот Дел# 5257196 Fitment : Fit For Polaris UTV RZR XP 1000 20142022 освен RZR S, RZR Trail S, RZR Turbo ▶ RZR XP 4 1000 20142022, освен RZR S, RZR Tra

DEN 3364.64

Димензии на пакетот : 33.274 см L x 35.052 cm W x 9.398 cm H Совпаѓања OE форма, вклопување и функција Специјално формули

DEN 1147.20

Дупките за дупчење ги одржуваат роторите на сопирачките до 180 степени поладни Слотови чувајте јасна кон

DEN 1404.80

Сечилото на роторот за замена Резервни делови за 422009 Mico SPY AHP+ квадрикоптер со камера Пакетот содржи 4 пар

DEN 0.67

Обложените ротори ќе останат почисти подолги од не обложените Тие имаат варијација на дебелина што е по

DEN 0.67

Така Видете Го Табулаторот За Поставување Возила за Информации за Апликацијата Слотови Помага Евакуац�

DEN 3.00

Дизајниран според стандардите на ОЕ Тестирано возило за да се обезбедат перформанси што ги исполнуваат

DEN 7257.76

Широките слотови им помагаат на сопирачките да работат до 200 степени поладно Ја намалува сопирачката бл

DEN 152.32

Оригинален, дел за замена на ОЕМ Хомелит Хомелит замена на роторот и склопот на PAWL (SVC / R, дел број 300952002...

DEN 1.67

Висок Квалитет Оем Стил Ротори Премиум Г 3000 Спецификација Одлеаноци Помине строги стандарди за проверк

DEN 2.67

355мм х 32мм 2 Парче Дупчиња Жолт Цинк Црвениот СВ40 Видете го табулаторот За Поставување Возила за Информа�