.

.

Попуст
Акрасинг Основни Серија Стол, Стандард, Бела

Акрасинг Основни Серија Стол, Стандард, Бела

DEN 2.67

Износот
Залиха

Метална рамка со 100% ладно закривена пена за максимална удобност и издржливост. Стандарден механизам со прилагодлива функција за лулка. Xl перница сет вклучени. 3д прилагодливи потпирачи за раце, тркалца од 2,5 инчи, лифт од класа 4. ОСНОВНИ СЕРИЈА LX ПЛУС СТОЛ ВАЈТ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1592.00

Кадифен Кадифен Тапацир Дизајниран Со кратка кадифена мека кадифена ткаенина и мека густа перница, ово

DEN 0.67

Тоа Е Грингард Злато Сертифициран и има цврста метална основа СИЛЕН И БЕЗБЕДЕН : Едрилицата Еволур Харл�

DEN 2.67

Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не,ние ќе одговориме за 24 часа Уште повеќе, со става

DEN 4191.84

Вклучени се сите хардвер и делови.●Удобен Стол За Лулка ● овој едрилица за столче за лулка во расадник �

DEN 883.20

Вовед : овој стол е изработен од нова букуларна ткаенина, која обезбедува удобен допир.[Висококвалитете�

DEN 2446.40

Можете да уживате во шармантното сонце на удобниот едрилица, да го истегнете целото тело и да се ослобод

DEN 1318.40

Удобен Стол За Лулка : столчето за лулка обезбедува шик место за пиење шолја кафе, нуркање во прекрасна к

DEN 2.33

Микрофибер Ексклузивен Систем За Мазно Лизгање Артива Лесно чиста Убава Црвена Ткаенина Од Микрофибер