.

.

Попуст
Алавикинг Деца Меки Четкани Дуксери Со Качулка Со Качулка Активен Пуловер Качулка За Момчиња И Девојчиња 3-12 Години

Алавикинг Деца Меки Четкани Дуксери Со Качулка Со Качулка Активен Пуловер Качулка За Момчиња И Девојчиња 3-12 Години

DEN 475.04

Износот
Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 60% Памук, 40% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Овој Дуксер За Дуксери За Деца е изработен од четкано внатре во руно, меко чувство на рака, удобно, топлина, без бледнее или натрупување после миење. Дуксерите за момчиња и девојчиња со Меки еластични ребра на манжетните и дното не се само за удобно поставување, туку помагаат и во одржувањето на формата. Карактеристики со прекрасен џеб од кенгур за носење работи. Лабави дуксери со качулка за флексибилно движење. Модна Секојдневна унисекс гардероба за дуксери, одлична за совпаѓање со Маица, тексас панталони, спортски панталони, палто од јакна итн. Погоден за сите прилики : Училиште, дом, слободно време, спортски активности на отворено во затворен простор. Машинско перење, сува сува ниска. Лесна дневна нега. Нашите големини се засноваат На американските стандарди за големина. Растот и развојот на секое дете е различен, Ве Молиме изберете соодветна основа за големина на табелата со големина на дуксери за момчиња и девојчиња и висината и тежината на детето.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 949.44

26 х 32 х 7см / 10 Дизајниран со принципот на шпорет под притисок, за готвење храна целосно запечатена, што мо

DEN 475.84

Изработени од пластика, проѕирна бела боја за да ја покажат течната боја во внатрешноста на пипетата Од�

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 1449.60

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 1631.84

●FLYBIRD 2021 Нов Дизајн●Уникатна Перница ТриВоЕдно со мал јаз и цврста и издржлива за поддршка на повеќе ОД

DEN 2.33

Дизајн на лента За пот : капачињата за чистење хируршките жени имаат вградена лента за пот во внатрешнос

DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн...

DEN 2.33

Лесно За Инсталирање : само одвртете ја старата глава за туширање и поставете ја за да ја обновите униве�

DEN 1.00

Унисекс Возрасни Големина на рамката 16 1 / 4 х 22 Одговара На Дипломи кои се 8,5 х11 Хоризонтални...