.

.

Попуст
Алаза Црвен гепард леопард печати животни природни сунѓери кујнски целулоза сунѓер за садови миење бања и чистење на домаќинства, не-крик и еко пријателски, 3 пакув

Алаза Црвен гепард леопард печати животни природни сунѓери кујнски целулоза сунѓер за садови миење бања и чистење на домаќинства,

DEN 207.84

Износот
Залиха

3 парчиња овален целулоза сунѓер. Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување). Материјал : Компресиран со високо -квалитетно дрво влакна/целулоза. Предности : Силна моќ за адсорпција на деконтаминација, лесно да се одземе загадување на маслото без гребнатини. Лесно може да се користи во чистење во кујна и дома, лесен за суво или мувлосано. 3 парчиња овален целулоза сунѓер. Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување). Материјал : Компресиран со високо -квалитетно дрво влакна/целулоза. Предности : Силна моќ за адсорпција на деконтаминација, лесно да се одземе загадување на маслото без гребнатини. Лесно може да се користи во чистење во кујна и дома, лесен за суво или мувлосано. Еколошки компресирани од природни влакна од дрво, нема да ја стимулира кожата. Меки и еколошки, исто така, може да се деградираат по отфрлањето. Одличен ефект на чистење лесно одзема масло и нечистотија по апсорбирање на вода. Исчистете и оставете гребнатини во исто време. Не е лесно да се одгледуваат бактерии по сушењето. Интересна шема Ние дизајниравме стотици илјади различни дизајни за вас. Можете да најдете дури и стотици теми, како што се мачки, кучиња, животни, цвеќиња, растенија, национални знамиња, уметност, фестивали, етнички, итн. Одличен подарок добар избор за вашата мајка, тато, семејство или пријатели на Денот на мајката, таткото Ден, Денот на благодарноста, Критмас, Велигден и така натаму.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

За да ја одржите еластичноста на сунѓер, ве молиме извадете го сунѓер за да поставите околу 30 минути пре�

DEN 1.33

1, Едно пакување од 3 парчиња , 10*7*2.6 Цм / Парче Силна апсорпција на вода, удобно и флексибилно, Ефикасно пен

DEN 0.67

Без разлика дали сте лево или со десна рака, дизајнот на удобност е во согласност со вашите зглобови за м

DEN 3.00

Кујна И Бања Кат И Ѕид Сунѓер Чистење Четка Број на модел : Сунѓер Четка АЛФ0671 Материјал : Пластика, СТОМА

DEN 146.72

Вистински хитачи надворешна моќ опрема замена дел За употреба на хитачи / Танака брендирани производи з

DEN 0.33

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

DEN 207.84

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

DEN 1.67

Разновидна употреба : Користете ги овие чистачи на кое било место каде е потребно чистење Не е важно кол�

DEN 127.84

Внатрешно јадро Големина : 10x7x2 Избришете го тенџерето деска Кетли, избришете ја таблата за сечење, гуми

DEN 275.20

За еднократна употреба Висока густина, тврда, квалитетен сунѓер за чистење на так Треба да трае приближ�

DEN 2.00

Попогодно за вас при чистење особено за оние кои имаат проблеми со грбот, коленото ● Заштедете време, на

DEN 1.00

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

DEN 3.00

По чистењето, закачете го за лесно закачување и сушење Абсорбента Материјал : Сунѓерите за Садови се изр

DEN 207.84

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

DEN 0.67

Сунѓер Ергономски дизајниран за удобна поддршка на цервикалниот 'рбет на вратот Поправете ја заградата

DEN 159.84

1 : Сунѓер Од дрвена пулпа направен од 100% ДРВЕНА ПУЛПА ОД РАСТИТЕЛНО ПОТЕКЛО и се целосно биоразградливи

DEN 118.72

Карактеристики Боја : Разновиден материјал во боја : сунѓер Големина : 17 Овие сунѓери за чистење ви го ол�

DEN 697.60

Силен зафат на еластичност : Вграден дизајн нуди цврст зафат и спречува да се лизне за магично миење на с

DEN 3.00

Издржливи, тие добро ја држат својата форма, не паѓаат или лесно се распаѓаат и траат подолго, дури и ког�

DEN 2.33

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

DEN 0.67

Чистач за чистење на сунѓери сунѓер, добра цврстина ,, издржлива, силна апсорпција, еластичност и струже

DEN 1.33

Висок Квалитет : Изработен Со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

DEN 179.04

Поради Разликата Во Светлината и Екранот, Бојата На Предметот Може Да биде Малку Поинаква од Сликите.Ов�

DEN 224.96

Телескопи од плитки 81 / 2 инчи до целосно продолжена должина од 26 инчи Помага да се извади водата што е на�

DEN 146.08

О овие сунѓери за миење садови се практични и не апсорбираат каков било вид мирис, практично да се корис�

DEN 1.33

Може да се користи за чистење на шпоретот на шпоретот, садови, шкафови, тави, итн Има зависност, која нуд�

DEN 518.40

ЧИСТЕЊЕ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ Премиум сунѓер материјал, нежна грижа, не му наштети на садовите СУНЃЕРИ за ПЕНА

DEN 123.04

Сунѓери за миење садови : сунѓер за чистење за чистење на еднократно кујнски сунѓер чистење сунѓер сунѓ�

DEN 207.84

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �