.

.

Попуст
Алаза Црвен гепард леопард печати животни природни сунѓери кујнски целулоза сунѓер за садови миење бања и чистење на домаќинства, не-крик и еко пријателски, 3 пакув

Алаза Црвен гепард леопард печати животни природни сунѓери кујнски целулоза сунѓер за садови миење бања и чистење на домаќинства,

DEN 207.84

Износот
Залиха

3 парчиња овален целулоза сунѓер. Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување). Материјал : Компресиран со високо -квалитетно дрво влакна/целулоза. Предности : Силна моќ за адсорпција на деконтаминација, лесно да се одземе загадување на маслото без гребнатини. Лесно може да се користи во чистење во кујна и дома, лесен за суво или мувлосано. 3 парчиња овален целулоза сунѓер. Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување). Материјал : Компресиран со високо -квалитетно дрво влакна/целулоза. Предности : Силна моќ за адсорпција на деконтаминација, лесно да се одземе загадување на маслото без гребнатини. Лесно може да се користи во чистење во кујна и дома, лесен за суво или мувлосано. Еколошки компресирани од природни влакна од дрво, нема да ја стимулира кожата. Меки и еколошки, исто така, може да се деградираат по отфрлањето. Одличен ефект на чистење лесно одзема масло и нечистотија по апсорбирање на вода. Исчистете и оставете гребнатини во исто време. Не е лесно да се одгледуваат бактерии по сушењето. Интересна шема Ние дизајниравме стотици илјади различни дизајни за вас. Можете да најдете дури и стотици теми, како што се мачки, кучиња, животни, цвеќиња, растенија, национални знамиња, уметност, фестивали, етнички, итн. Одличен подарок добар избор за вашата мајка, тато, семејство или пријатели на Денот на мајката, таткото Ден, Денот на благодарноста, Критмас, Велигден и така натаму.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

1 Модел : Чистење на тенџере 3 Материјал : пластичен + сунѓер песок 4 Количина : 1 5 Боја : црна (торба за опции

DEN 207.84

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

DEN 1.67

Овие влошки за чистење ги одржуваат вашите чаши за кафе, чаши, чинии, чинии, тенџериња, тави и многу повеќ

DEN 3.00

По чистењето, закачете го за лесно закачување и сушење Абсорбента Материјал : Сунѓерите за Садови се изр

DEN 207.84

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

DEN 3.00

Издржливи, тие добро ја држат својата форма, не паѓаат или лесно се распаѓаат и траат подолго, дури и ког�

DEN 0.33

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

DEN 1116.80

Мекиот сунѓер што не се гребе со добра апсорпција на вода, погоден за чистење на лесни мрсни садови, брзо

DEN 1.00

Супериорен квалитет пилинг рампа која чисти подобро за подолго време Абразивната и супериорната моќ на

DEN 0.33

Безбеден за употреба на речиси секоја површина, како што се хром, злато, месинг, емајл, мермер, керамика, �

DEN 275.20

За еднократна употреба Висока густина, тврда, квалитетен сунѓер за чистење на так Треба да трае приближ�

DEN 207.84

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

DEN 1.00

По секоја употреба на овој сунѓер за чистење, чувајте ги уредите за кујни и домаќинства сјајни и уредни �

DEN 191.84

Со овој чистач на тава од леано железо, не треба да се грижите за вкусовите и зачините што се мијат.Може д

DEN 2.33

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

DEN 224.96

Телескопи од плитки 81 / 2 инчи до целосно продолжена должина од 26 инчи Помага да се извади водата што е на�

DEN 207.84

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

DEN 207.84

3 парчиња овален целулоза сунѓер Големина : 3.54x2.65 во / 4.13x2,95 инчи (по натопување) Материјал : Компресиран �

DEN 2.67

Со дизајн на рачката, лесен за употреба и удобно Малиот и лесен дизајн останува удобен Влакната се дебел