.

.

Попуст
АЛВЕРДЕ ПРИРОДНА КОЗМЕТИКА лице масло органска дива роза, 15 мл

АЛВЕРДЕ ПРИРОДНА КОЗМЕТИКА лице масло органска дива роза, 15 мл

DEN 1.33

Износот
Залиха

Ги намалува фините линии и брчките. Формулација без микропластика и растворливи во вода, чисто синтетички полимери. Се грижи и ја штити кожата. Обезбедува еластичност. Маслото за лице од алверде со вредно органско масло од дива роза ги намалува фините линии и брчки и се спротивставува на предвременото стареење на кожата. Благодарение на веганската природна козметика, уморната кожа се ревитализира и добива нова сила. Лесниот серум за масло нежно се топи во кожата и и дава нова еластичност и еластичност. - Упатство за употреба : Нанесете Неколку капки масло за чистење, малку влажна кожа на лицето, вратот и деколтето и нежно масирајте додека не се апсорбира. Потоа користете ја вообичаената нега.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 481.60

Рачно изработени Навлажнета и негувана Помага за одржување на кожата мазна и еластична Помага за одржу�

DEN 2.67

Лековитите етерични масла можат да ги поправат природните полни носеви и затегнатиот нос, правејќи го в

DEN 1.67

СМИРЕТЕ ЈА КОЖАТА СО НАШАТА ЕФЕКТИВНА ФОРМУЛА Побогато од дневното масло од смирувачката серија, ова но

DEN 239.84

Како Да Се Користи Загрејте неколку капки помеѓу врвовите на прстите и масирајте преку брада, почнувај�

DEN 2.33

Зајакнување и услови коса и нокти : Ова масло од јојоба за лице, коса и нокти ги има сите корисни хранливи

DEN 1363.20

кина тревни Природни Состојки Материја медика Ако Не разбирате Кинески, можете да се консултирате со на

DEN 2.67

Обезбедува висока концентрација на витамини, есенцијални масни киселини и природни антиоксиданси...

DEN 192.00

ГИ РАЗЈАСНУВА Отпушоците порите, го балансира производството на масло и избледува темни дамки за посве�

DEN 319.84

покажува добра способност за ширење на кожата, што ја прави идеална како премиер на лицето пред шминка и

DEN 2.67

МАСЛО ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ : нега на Кожата што ја сака вашата кожа без да ја оптоварувате Работи длабоко под

DEN 384.00

Високо концентрирана храна за кожа со мешавина од само 4 моќни масла што ја сакаат кожата преполни со хр�

DEN 864.00

ПРИДОБИВКИ ЗА КОЖАТА : : ОВОШНОТО МАСЛО ОД БУРИТИ е толку богато со витамини за збогатување на кожата как

DEN 624.00

Net Тежина : 1 fl oz Помага видливо да се намали појавата на промена на бојата и досада.Го измазнува и подобру

DEN 1.33

Богатиот Серум За Лице Го Подмладува Вашето Лице : Натопен со висока концентрација од 85% екстракт од сем�

DEN 170.40

Еднократно И Перат, подобро од размачкани хартии, овој валјак за лице е направен од вистински вулкански

DEN 319.20

Јапонското ОРГАНСКО Масло ОД Семе ОД КАМЕЛИЈА е 100% Чисто Природно, Рафинирано Ладно Цедено МАСЛО ЗА Нос�

DEN 2.67

МАСЛО ОД КУРКУМА : ова неверојатно масло е богато со омега и мешавина од ботанички масла преку чистење н�

DEN 555.20

кина тревни Природни Состојки Материја медика Ако Не разбирате Кинески, можете да се консултирате со на

DEN 1467.20

кина тревни Природни Состојки Материја медика Ако Не разбирате Кинески, можете да се консултирате со на

DEN 399.84

СЕКОЈДНЕВНА ПРИРОДНА УБАВИНА : Понекогаш помалку навистина е повеќе кога станува збор за здрава, среќна