.

.

Попуст
Аниме Девојка Со Висока Вредност Прозрачна Подлога За Глувче Со Предимензиониран Раб-Заклучена Подлога За Тастатура За Игри 31,5 Х 11,8 Инчи

Аниме Девојка Со Висока Вредност Прозрачна Подлога За Глувче Со Предимензиониран Раб-Заклучена Подлога За Тастатура За Игри

DEN 190.40

Износот
Залиха

Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме испратете ни е-пошта.16 инчи ● Платформа : windows pc / лаптоп ● интерфејс : МИКРО usb ● прв датум на котација 9 јули 2022 година ● земја на потекло кина quack вклучува : ● 1 rgb gaming mouse PAD ● 1x usb Кабел. ●Голема Подлога За Глувче ® Голема подлога за глувче од 31,5 х 11,8 инчи совршено одговара на вашата работна површина. Можете да купите со доверба. Лесно може да се избрише со вода. Оваа подлога за глувчето е водоотпорна и обезбедува водоотпорна обвивка на подлогата, така што не мора да паничите кога неизбежно ќе истурите чај/кафе/сок на подлогата. ●Гумен Ѓон Што не Се Лизга ● природно гумено текстурирано дно за стабилност. ●Гаранција И Услуга ● оваа подлога За гејмерски глушец е најдобриот натпревар за играње игри. Подлогата на глувчето со меморија повторно ќе се вклучи во режимот на осветлување што го користевте претходно, нема потреба од повторно избирање.●Единствена Предност ● Оваа подлога За гејмерски глушец се напојува СО USB кабел, има 9 бои, 14 режими на осветлување : Зелена, Сина, Виолетова, Црвена, Светло Сина, Жолта, Бела, Магента, Портокалова, Алтернативен Бран, Синхронизиран Бран, Магичен Блиц, Магичен Бавен, Здив На Виножито. ●Лесен за употреба, приклучок и игра, нема потреба да инсталирате драјвери. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 3.00

Ден на премиерот 2023 година за затворање на членовите плус големина шорцеви за велосипедисти со џебови с

DEN 1464.00

ЈАС СЕУШТЕ ЖИВЕАМ СО МОИТЕ РОДИТЕЛИ модел отпечатен во кошулата Материјал Полиестер Мазна, Удобна и диш

DEN 351.84

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

DEN 0.33

Брз и лесен спреј со повеќе површини отстранува заглавени на нечистотија Свеж начин за чистење и освежу

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об

DEN 475.04

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 60% Памук, 40% Полиестер...

DEN 2394.24

1 Погодно е да се обесат сундери 2 Широко се користи за складирање на домови 3 Чувајте го wallидот рамен, нем

DEN 374.40

Концизни, лесно читани 10+2 дисплеј Акумулативни функции на тригонометрија на меморија (грев, cos, тен) и ин�

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 2.67

Синтетичка гума ѓон Дишењето, издржливото, миењето ќе трае низ целата земја крос кантри, патеката и поле