.

.

Попуст
Аранжман Колекции Благодарноста Гостин Пешкир/Вечера Салфетки, 16-Брои, Благодарни Пријатели

Аранжман Колекции Благодарноста Гостин Пешкир/Вечера Салфетки, 16-Брои, Благодарни Пријатели

DEN 3.00

Износот
Залиха

СОЗДАДЕТЕ НЕЗАБОРАВНА МАСА : побарајте дополнителен координативен декор и садови за Денот на Благодарноста од Колекциите На Аранжмани. Прославете Го Денот на Благодарноста со стил со овие слатки и украсни хартиени крпи за гости. СОЗДАДЕТЕ НЕЗАБОРАВНА МАСА : побарајте дополнителен координативен декор и садови за Денот на Благодарноста од Колекциите На Аранжмани. Во Колекциите На Аранжмани, создаваме барвер за подароци и додатоци кои лесно се координираат со секој аспект од вашиот живот, секогаш со допир на сјај и стил. АРАНЖМАН КОЛЕКЦИИ : Направете секој ден забава со зближување на пријателите и семејството за посебни моменти и големи прилики со сјај и стил. ИЗДРЖЛИВИ ХАРТИЕНИ САЛФЕТКИ : Прославете со стил со овие слатки и украсни крпи за гости. Белите салфетки имаат бургундско, руменило и розово печатење на кое пишува "Благодарен за пријателите, семејството, храната, виното". Никогаш не пропуштајте можност да славите, бидејќи во Колекциите На Аранжмани секој ден е забава! Колекциите на аранжмани се бренд за животен стил посветен на поврзување на пријателите и семејството преку секојдневните прослави во животот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 521.60

Белите салфетки се совршен плоштад што изгледа добро и ја прави работата на салфетка за вечера со крпа...

DEN 2.67

Со различните достапни бои, секој пат можете да и дадете различен изглед на вашата маса, да внесете допи�

DEN 0.67

Одликувајќи се со розово Злато тема со "Здраво 50" втиснат со златна фолија Вистински дизајн на златна фо�

DEN 527.84

Белите салфетки за вечера во едноставна бела боја добро се вклопуваат со сите видови декор и се задолжи�

DEN 175.84

20 салфетки по пакет Салфетките се печатат на ткиво од 3 слоја со мастила безбедни за храна, на база на вод

DEN 0.33

САЛФЕТКИ ЗА ПИЈАЛОЦИ СО РАБ : секогаш е добро време со овие симпатични салфетки за пијалоци 16БРОИ : Секој

DEN 263.84

Доволна Количина : ќе добиете 100 парчиња жолти салфетки за пијалоци од сончогледи со светли дезени и дов�

DEN 0.67

Пакетот вклучува : 100 Џет Црни салфетки за ручек6 1 / 2 "х 6 1 / 2" Карактеристика на еднобојна Млазна Црна Боја

DEN 2.67

Пакет од 2 16 трокреветни салфетки со коктел со акценти на златна фолија, за вкупно 32 салфетки за пијалоц�

DEN 1.67

Дополнете ја вашата трпезариска маса со овие украсни и стилски салфетки Тие се издржливи и апсорбирачк�

DEN 159.84

Погледни На Мишел Дизајн Работи за луксузни, сите природни бања и тело производи и убави дома и канцелар