.

.

Попуст
Arevent органска перница за фрлање памук - Детска постелнина за печатење на еднорог - сертифицирани, направени во САД, 250 броење на нишки

Arevent органска перница за фрлање памук - Детска постелнина за печатење на еднорог - сертифицирани, направени во САД,

DEN 447.84

Износот
Залиха

【Магичен дизајн на еднорог】 Прекрасниот постелнина на Арерент има шарен печатење на еднорог на бела позадина за да донесе волшебство во спалната соба на вашето дете. Неговиот магичен изглед ќе го однесе вашето малечко во свет на бајки ноќе. 【Gots сертифициран 100% органски памук】 Нашиот постелнина за деца со врвен квалитет е направен во САД со GOTS овластен 100% органски памук. Со 250 броење на конец, тој е прекрасно мек, неверојатно дише и природно силен за целогодишна употреба. Дизајнирано да го даде крајното удобно и безбедно искуство за спиење. 【Издржлива конструкција】 Покриени капаци за постелнина се многу погодни за употреба во споредба со копчињата. Издржливиот патент е широк, така што е лесно да се вметне или отстрани дувчето и скриено за да се обезбеди софистициран изглед. Има 4 аголни врски за да спречи лизгање на капакот. 【Топол подарок за деца】 детски еднорози за постелнина се достапни за комплет за покривање со целосен/близнак, сет за креветчиња и фрлање опции за перници. Овој убав и практичен подарок за членовите на вашето семејство и пријателите е сигурен дека ќе ја запали нивната имагинација. 【Лесна нега】 Машинско миење се препорачува со ладна вода за да се одржи својата форма и квалитет. Измијте со слични бои и сувајте суво ниско. Ibrивописните бои не избледени по миењето. Не бели!

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 287.84

€ 1 ® Симпатична Перница За Фрлање Декорација На Домот : Забавна Перница За Фрлање Морска Ѕвезда, со одли

DEN 5760.00

Вклучува 1 кралски јорган 108 "х 98" и е реверзибилен со еднобојна боја (шамс се продава одделно) Овој шарен �

DEN 523.20

Мека и удобна декоративна перница; сложено ткаени детали Мерки 20"В х 20" Л Школка е изработена од 100% Акрил�

DEN 1.67

100% памук МАТЕРИЈАЛ : 100% памук ВКЛУЧУВА : една перница за фрлање и отстранлив капак КАРАКТЕРИСТИКИ : Оваа �

DEN 2.33

?●СОВРШЕН ИЗБОР ЗА ПОДАРОК без Разлика дали Дипломирањето, Роденденот, Божиќ, Денот на Благодарноста ил

DEN 3.33

Во лето, го одржува вашето малечко ладно, осигурувајќи дека дремките на вашето дете се мирни Седнете и о�

DEN 2.67

Одличен подарок за дома Додадете допир на боја во вашата соба со нашата супер мека перница.ШАРЕН И ЗАБАВ

DEN 39.84

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Линија Перница Ракави, Патент, Машина Измиени Или Може Да Се Ми

DEN 3.33

Памук, Полиестерска Ткаенина ●Материјал : Изработен Од мека полиестерска ткаенина навлака за перници и

DEN 345.60

18" Х 18 " Дози Исполнети Со Перница (забелешка : Не Вклучува Полнила, Обрасци Нацртани Од Едната Страна) Ваш

DEN 0.33

Перниците се меки и убави, а дизајнот на ливчиња е многу симпатичен Тинејџерите и децата исто така сакаа