.

.

Попуст
Јарноу Божиќни кутии за колачиња кутии со крофни кутии за пекари со чист прозорец, зелени и црвени дизајни за одмор со Божиќни панделки за подарок на празнична заба

Јарноу Божиќни кутии за колачиња кутии со крофни кутии за пекари со чист прозорец, зелени и црвени дизајни за одмор со Божиќни

DEN 239.52

Износот
Залиха

? Сет од 12 и пакување, вклучувајќи - 12 парчиња преклопени бонбони и кутии за колачиња за подароци давање со Божиќна лента, зелени и црвени дизајни за одмор, 6 од секој дизајн, за подароци за подароци на забави за празници. Наведете го празникот за одмор на вашето семејство, пријатели и најблиски. Пакет, вклучувајќи : 6 парчиња кутии за подароци за колачиња со црвени кристами; 6 компјутери зелени кутии за подароци за колачиња од Кристамс; 1 ролна црвени панделки. Додадете убава празнична атмосфера на вашето семејство, пријатели и роднини. , 2 различни бои и дескери можат да ја направат вашата забава поинтересна и попривлечна. Одлично за забави.8in/22cm x 15cm x 7cm. На кутијата за подароци има многу божиќни елементи, како што се Дедо Мраз, елка, Божиќна снежна, пингвин, снегулка, Божиќна елф, итн.Материјал : Хартија Крафт. Се разбира, тоа е исто така погодно за роденденски забави за момчиња и девојчиња, тушеви за бебиња, семејни собири и размена на подароци. Боја : Црвена и зелена. Големина на лента : 0,4in/1cm (W); 866in/22m (L). Совршено за Божиќ - Пекарски третираат кутии со прозорец со многу Божиќни елементи на кутиите за подароци Крафт, како што се Дедо Мраз, Божиќна дрво, Божиќен снежен човек, пингвин, кутија за подароци за Божиќ, снегулка, Божиќна елф итн. ? Лесно е да се соберат и да се покажат : Контејнерите за пакување на Божиќ Крафт со капаци се многу лесни собрани што ги прави овие кутии за пециво и колачиња заедно; Едноставно преклопете и затворете за шарена, нема ништо повозбудливо од отворањето на стилска божиќна пекара за да пронајдете вкусни третмани внатре. ? Peиркајте на вкусните празнични третираат внатре. Оваа кутија за бисквити на хартија Крафт со прозорец е совршен начин за прикажување на колачи, бисквити и крофни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1547.20

36 "Терминус димензии : 43 Спецификација : Боја : Витматеријал : честички и цинк легура метална големина Гол

DEN 2.00

Висок квалитет Имаме напреден систем за заштита на животната средина Висока дефиниција : Светли бои на �

DEN 1419.20

? Ефективно избегнувајте мешање на мрежниот сигнал, за да се обезбеди нормална употреба на безжичен мик�

DEN 2.33

Релеи Reley5pcs DC 12v Серпентина 4 PDT 14 Pin Зелена LED Општа Намена Реле w Приклучок Основи : Име На Производот Моќ Р

DEN 2160.00

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 0.33

Овие делови треба да ја користат вежбата на клупата, лесно е да се тресат и тоа ќе влијае на ефектот на ко

DEN 2.00

чипка ѕвезда фармерки машка облека менс печатени шорцеви плажа шорцеви за мажи бременост компресија шо

DEN 3.33

Карактеристики : како опис Број на модел : како опис Прекинувач Тип : Прекинувач за вклучување / исклучув�

DEN 9481.44

Специјализираниот декодер на ДПМ на Honeywell гарантира високи и точни приноси за читање на знаци на директ�

DEN 1.67

Производот е изработен од густа пластика со добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издр

DEN 0.33

Рамка со форма : Истегната и монтирана, секоја дрвена внатрешна рамка е фиксирана со цврста кука за лесн�

DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 319.84

Закачалките за панталони со нова генерација со клипови споредени со конвенционалниот дизајн на закача�

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори...

DEN 2.33

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки при мерењето на производите.За вашето здравје, препорачув

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 2.33

Замена ЗА ПРОЕКЦИЈА СВЕТИЛКА / СИЈАЛИЦА М271 35В 12В МР16 Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА СВЕТИЛКА