.

.

Попуст
Артоиден Режим Лаванда Лале Пролет Кујна Душеци Во собата на 2, Сезонски Цвет Лето Дома Декор Ниска Профил Кујна Килими За Подот - 17х29 и 17х47 Инчи

Артоиден Режим Лаванда Лале Пролет Кујна Душеци Во собата на 2, Сезонски Цвет Лето Дома Декор Ниска Профил Кујна Килими За Подот

DEN 447.84

Износот
Залиха

СОВРШЕН ЗА ДОМАШЕН ДЕКОР : Направете ја вашата кујна повеќе стилска и удобна со овие издржливи, уникатни, сезонски кујнски душеци. Додадете поп боја во влезот и заштитете ги и вашите подови. Совршен за секоја кујна, палуба, двор, трем, веранда и влез. ИЗДРЖЛИВ И НЕЛИЗГАЧКИ : Поддржан Со рециклирана гума што не се лизга и прелиен со полиестерски филц што е низок профил за да се намалат шансите за сопнување, висококвалитетна издржлива конструкција отпорна на дамки. 2 ПАРЧИЊА ВКЛУЧУВААТ : Мерки 17 "х 29 " и 17" х 47", карактеристики 0.25" тенок. Еден долг и еден краток што ги прави вистинска големина за кујната. Нашите стилски кујнски душеци прават прекрасен додаток во вашата кујна, трпезарија, занаетчиски простории и канцелариски простории. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Не е потребно чистење. Кујнските душеци брзо и лесно се чистат, само испрскајте со црево или користете сунѓер и благ детергент за да ја исчистите нечистотијата или остатоците од дворот. Материјал : 5% Полиестер 97% Гума. Увезена, Земја на потекло : Кина. УНИКАТЕН СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : врвовите на Вратите беа испечатени со уникатни и стилски дезени. Убав и креативен начин за украсување на вашиот дом кога се одржувате чисти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 216.00 -110 %

Може да се користи како подлога за влезната врата, душеци за врати на отворено, внатрешна подлога за вра�

DEN 0.33 -110 %

Иновативниот тпр материјал се користи на грбот за да се спречи менување и лизгање ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКА УПОТ

DEN 255.84 -110 %

100% полиестерски влакна, фланелна ткаенина, долна неткаена пластика, дебелина од 0,8 см, нелизгање, нема по

DEN 0.67 -110 %

Надградете го првиот впечаток на вашиот дом денес! Изработени од врвни кокосови влакна, овие душеци за д

DEN 167.84 -110 %

① ДЕНОТ НА СВ ПАТРИК ТЕМАТСКИТЕ DOOROMAT е дизајниран Со свети патрик ден елементи, како што се среќа, гном, s

DEN 0.33 -110 %

ПРИРОДЕН ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : 100% врата од кокосови влакна; 18 инчи х 30 Инчи помага да се задржи непотребна

DEN 1.00 -110 %

Кучето, Ден 751 : моите киднапери продолжуваат да ме мачат со бизарни гумени играчки Вратите се 18 "х 27" и се

DEN 2.33 -110 %

Издржлив и Нелизгачки : нашата подлога за врата е изработена од издржливи кокосови влакна,нелизгачка по

DEN 3.00 -110 %

Тоа е идеален избор за надворешни врати или влезови Дизајнот на работ е совршено интегриран со вратата �

DEN 1.00 -110 %

СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : Вратите се 18" х 30" и се вклопуваат во сите држачи за подлоги од 18 х 30 инчи...

DEN 447.84 -110 %

ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : прашината на душеците на надворешната врата за надворешен влез може лесно да се исчис

DEN 0.33 -110 %

Материјал на вратата : нашиот смешен тепих против лизгање е изработен од висококвалитетна фланелна тка�

DEN 2.67 -110 %

Ве молиме разберете и ви благодарам многу Дизајн : овие душеци за врати се изработени од отпорна на топл�

DEN 2.33 -110 %

Нашиот симпатичен дизајн на вратата може да го подобри изгледот на влезот на вашата прекрасна куќа...

DEN 2.67 -110 %

Надградете го првиот впечаток на вашиот дом денес! Изработени од врвни кокосови влакна, овие душеци за д

DEN 255.84 -110 %

Лесен е и лесен за преклопување ♢Површината на градината мат е во ред и убава, а стилот е едноставен и мо

DEN 0.67 -110 %

Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате, ние одговориме на било која епошта во ро

DEN 3.00 -110 %

Бетмен дормат "Добредојдовте Во Баткејв" Добредојдовте Во Баткејв браун, кокошарник, пвц долната страна

DEN 2.00 -110 %

Совршената надворешна подлога, ќе направи вашиот двор, трем, гаража или градинарска врата да изгледаат �

DEN 175.84 -110 %

●Преклоплив и Еднократно Употреблив ● Оваа внатрешна подлога за растенија може да се преклопи, лесно м

DEN 368.00 -110 %

Задоволителна Услуга : вашата среќа е наша потрага, ако се чувствувате незадоволни или имате какви било

DEN 256.00 -110 %

Ве молиме, не ставајте ја подлогата на влажниот под, проверете дали вашиот под е сув, инаку подлогата мож

DEN 303.84 -110 %

ЕКОПРИЈАТЕЛСКА ПРИРОДНА ГУМЕНА ПОДЛОГА подлогата има мека гума backing Изграден да трае, издржливиот мате�