.

.

Попуст
ASICS MENS'S GEL-SONONA 15-50 MID TOP SHEES

ASICS MENS'S GEL-SONONA 15-50 MID TOP SHEES

DEN 2079.20

Износот
Залиха

Направени во САД или увезени. Гума ѓон. Upper borrows inspiration from the 15-50 cross-country spike Layered heel counter design improves durability against abrasions Mid-top construction Borrows the same tooling from the first two GEL-SONOMA trail shoes GEL technology improves impact absorption and creates a softer feeling at footstrike The Зафатот на Outsole ја подобрува влечење на површините надвор од патот Најмалку 20% од главниот горен материјал на чевлите е направен со рециклирани материјали за да се намали емисијата на отпад и јаглерод : . Гел-технологија : . Изменето за маневрирање на градските улици и планински патеки : . Направени во САД или увезени. Гума ѓон. Upper borrows inspiration from the 15-50 cross-country spike Layered heel counter design improves durability against abrasions Mid-top construction Borrows the same tooling from the first two GEL-SONOMA trail shoes GEL technology improves impact absorption and creates a softer feeling at footstrike The Зафатот на Outsole ја подобрува влечење на површините надвор од патот Најмалку 20% од главниот горен материјал на чевлите е направен со рециклирани материјали за да се намали емисијата на отпад и јаглерод : . Гел-технологија : . Изменето за маневрирање на градските улици и планински патеки : . Поканата гел-сонома 15-50 МТ е вкоренета во концептот на истражување на отворено. Овој стил ја искористи инспирацијата од горниот дел од крос-кантри Спајк. Сакавме да го претвориме чевлите во силуета за подигање на патики, која е изменета за маневрирање на градските улици и планински патеки. Во меѓувреме, во алатката користи компоненти од првите две чевли за патеки со гел-сонома. Овие карактеристики создаваат напредно амортизирање и влечење во различно опкружување, од секојдневниот сообраќај на нозете до пешачењето со карпести ридови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 623.84

Дизајн на чипка за прилагодливо и безбедно вклопување Нашите чевли за трчање на патеката оставаат нога�

DEN 2.00

Гума ѓон Nike React Foam нуди меко, мазно возење што додава малку пролет на вашиот чекор Дополнително амортизи�

DEN 246.40

Синтетички ѓон Единствен материјал : синтетички Маратонки Бестселер од Dynafit совршен за целосна употреб

DEN 1983.20

Гума ѓон Повторно и повторно се поврзува; PrimTrail II FG е издржлив, флексибилен и веган Индолот за перформанс

DEN 3.00

Високи перформанси во сите околини : Надворешната плоча од Train Tack обезбедува влажно влечење, дренажните

DEN 1883.84

Силни и издржливи чевли за трчање : Гумениот ѓон на овие чевли за трчање во нова рамнотежа нуди не само в�

DEN 2.33

Увезени Гума ѓон ★ MSEH црно погодно за пролет, лето и есен : висококвалитетни мрежи за дишење за да ги зад�

DEN 2.67

Традиционален систем за лакирање : Традиционален систем за лакирање на терилен, лесен вклучен и исклуч

DEN 1918.40

100% синтетички Увезени Гума ѓон Значи, светло ќе се чувствувате како да можете да летате, на приближно 243gm

DEN 1.67

Наменето за механика и тимови кои бараат добра целодневна удобност додека се на патеката за нечистотиј�

DEN 0.67

: кога се споредува со мемориската пена; лесната гуга мат нуди максимална поддршка и амортизирање; перни

DEN 3.33

Направени во САД или увезени Гума ѓон Ева Мидал Надворешен клип на потпетици и континентална гума од на�

DEN 1599.20

Претходник : Каскадија 15 Високи перформанси во сите околини : Надворешната плоча од Train Tack обезбедува вл�

DEN 704.16

Гума ѓон Машка чевли за трчање на отворено со груба градба Изградба на дишење : мрежа и текстил Горниот о

DEN 347.04

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Повлечете го затворањето...

DEN 2.00

Мулти намена (функција) : Додадете удобност во перформансите во обични прилики; носете затворено, околу �

DEN 0.33

5cm 42 EU = соодветна должина на стапалото 25.0cm 40 EU = соодветна должина на стапалото 24.5cm 47 ЕУ = соодветна должи�

DEN 585.60

Синтетички ѓон Безбедност и стабилност : Овој чевли за трчање на патот има геометриска оска за раздвоју�

DEN 1119.84

CMEVA Midsole : Компресија обликувана Ева Мидлоу обезбедува оптимално лесен амортизирање Удобност : Подготве�

DEN 2.67

Гума ѓон Гума ѓон Гума ѓон Гума ѓон Рибок е инспиративна компанија за атлетски животен стил која отсеко�

DEN 1519.84

100% полиестер Направени во САД или увезени Гума ѓон Сосема нова автентична стока Изграден за мек и калли�

DEN 2.33

Увезени Гума ѓон Синтетичка кожа и мрежна мрежа : лесна, удобна и дишење, подобрување на перформансите и

DEN 0.33

ткаенина Направени во САД или увезени Етилен винил ацетат ѓон Адидас Терекс агравички проток киселина �

DEN 2239.84

Заштитно и грипливо и изградено на мида со врвно враќање на енергијата и амортизирање, благодарение на �

DEN 1736.00

GoreTex Invisible Fit Technology дополнително ја подобрува удобноста, благодарение на заштитната мембрана интегриран