.

.

Попуст
Атрибути Алатка за физикална терапија со инклинометар - точен опсег на пронаоѓач на агол на движење Продолжувач со куќиште без крем - Опрема за физикална терапија з

Атрибути Алатка за физикална терапија со инклинометар - точен опсег на пронаоѓач на агол на движење Продолжувач со куќиште без

DEN 287.84

Износот
Залиха

Тајната зад сето тоа? Бирање со ротирање од 360 степени што не само што дава резултати точно, туку и го прави и веднаш. нема повеќе да се занимавате со несакана алатка за физикална терапија на гониометар. Мерењето на ROM не можеше да биде полесно . Инженерски за прецизност и дизајниран за издржливост, нашиот пронаоѓач на агол го прави мерниот ROM побрз, полесен и импресивно точен. Треба да се измери 'рбетниот ром? Добијте 2 инклинометри и сторете го тоа со поголема прецизност. Нашиот Protrator за физикална терапија има ротирачко бирање од 360 степени за да ви помогне точно да го измерите опсегот на движење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

Алатките на Клајн не прават само одлични производи, ние правиме одлични производи што се однесуваат на �

DEN 0.67

Ова е мала ставка што може да се стави во алатка или дури и во џеб Има магнет на дното и може да се прикачи

DEN 0.67

Аголното мерење е од 0180 степени во спротивни насоки што овозможуваат директно читање на агли и дополнит

DEN 3706.56

Автоматско задно осветлување 360 ° без мртов агол Деликатно чувство на метал, густо и чувство на рака што

DEN 2.67

Поставување на агол на хеликоптер Апсолутен режим на мерење и режимот на релативно мерење можат да се п�

DEN 0.67

Подолу информациите се само за пакување Мери целосен опсег од 360 степени додека се во согласност со стан

DEN 3.00

Protractor Miter Saw може да ви помогне цврсто да ги поврзете површините на зглобовите [100% обезбедување на квалит

DEN 3.00

Со нивоа на глави на квадратни и протакторски глави 180 степени протактор и глава на центарот Дипломиран�

DEN 156.32

Покрај тоа, таа е мала по големина, светлина во тежина и лесен за носење Погоден е за формирање на круни, �

DEN 2428.48

Ова е мала ставка што може да се стави во алатка или дури и во џеб Има магнет на дното и може да се прикачи

DEN 239.84

? алатката за мерка на агол се прецизно ласерско гравирање Читањата се јасни и точни, лесни за читање, из�

DEN 1.00

Работна влажност : ≤85%RH [4 во 1 мултифункционален владетел] Може да се користи за владетел на ниво, пронао�

DEN 1.67

Зголемувањето на задебеленото копче може да го направи владетелот на аголот лабав и тесен, со што мерењ�

DEN 3.00

Метал / пластика Увезени Со компактната големина, инклинометарот е лесен за носење Вредноста на екранот

DEN 2.67

Автоматско задно осветлување 360 ° без мртов агол Со магнети од сите страни, силна магнетна сила, може цвр

DEN 239.84

【Погоден и преносен】 Пронаоѓачот на дигиталниот агол е мал и лесен, што го прави погодно за носење и уп�

DEN 3.00

Метод на моќност : 2 x AAA батерии (вклучени) Нултата функција им овозможува на корисниците да постават рел�

DEN 159.84

Материјал Протакторите се изработени од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, не е лесно

DEN 4686.08

Полимерните батерии се побезбедни, со повисока стапка на искористување и подолг животен век, а несреќит