.

.

Попуст
Autek 1pc 4-6mm 0.15 -0.25 Алтин Супер Нано Сина Обложена Карбид Крај Мелење Машина, волфрам челик гравирање машина мелење Машина D4*22 * 45L

Autek 1pc 4-6mm 0.15 -0.25 Алтин Супер Нано Сина Обложена Карбид Крај Мелење Машина, волфрам челик гравирање машина мелење Машина

DEN 3.33

Износот
Залиха

Има добри перформанси за мелење и сечење, обезбедете висока ефикасност на работата. Висока јачина, отпорност на свиткување, отпорност на кршење и имаат одлични физички својства, долг век на траење на алатот. Совршен за ПХБ, СМТ, ЦПУ, Мувла, пластични влакна, јаглеродни влакна, супер тврдо дрво, печатено коло и друга прецизна обработка на делови. Прецизност обработена од шипки со високопрецизна опрема, избор на висококвалитетни ултрафини честички. Доволно свиткување сила и отпорност на абење, слот мелење, дупка и работ на одборот, површината е чиста, уредна, без баговите. Спецификација : 1.Материјал : легура на карбид. 2.Тип на производ : пхб пченка мелење машина. 3.Тип : Длабока дупка вежба. 4.Дијаметар на стеблото : 4мм, 6мм. Пакетот вклучува : 1 х секач за мелење пченка. Ве Молиме Запомнете : 1.Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ве молиме, бидете сигурни дека не ви пречи ова пред да поставите нарачка. 2.Поради разликата помеѓу различните Компјутерски монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот, ве молиме разберете. Благодарам. 3.As оваа крајна мелница има многу големини, не ја ставивме целата слика на крајната мелница на веб-страницата, но ќе ви ја испратиме точната стока откако ќе направите нарачки, сликите на веб-страницата се само за ваша референца. ве молиме имајте предвид.

Декларираните карактеристики

1.Material:
carbide alloy.
2.Product Type:
PCB corn milling cutter.
3.Type:
Deep hole drill.
4.Shank diameter:
4mm,6mm.
Package include:
1 x corn milling cutter.:
Please Note:
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. :
Please make sure you do not mind this before you place order.:
2.Due to the difference between different Computer monitors, :
the picture may not reflect the actual color of the item, please understand. Thank you.:
3.As this end mills have a lot of sizes,we didn't put all the end mill's picture on the website,:
but we will send the correct goods to you after you make orders,:
the pictures on the website are just for your referance. pls kindly note.:
Поврзани производи
DEN 2.33

Дизајниран за поткопување, бришење и обработка со повеќе оски 220° сферична топка 30° хеликс...

DEN 299.36

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

DEN 1.33

ВИДИЈА 2012748 Копирај Мелници М270 Серија Вметни Мм Големина, 0,1 ММ Дебелина Чип Тиалокс Карбид БФ_20 Топката

DEN 1.33

Општа намена финишер 2 Флејта, дијаметар на сечење 5 / 16", должина на сечење 0,75" Челик со голема брзина тик..

DEN 3255.84

Дизајниран за поткопување, бришење и обработка со повеќе оски 220° сферична топка 30° хеликс Централно се�

DEN 2688.16

Алатите од кобалт челик се слични на челикот со голема брзина, но со повеќе кобалт за подобрени перформа

DEN 2.00

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

DEN 2240.16

Повеќе Флејта Топката Носот Endmill Еден КрајСо Голема Брзина Челик Дијаметар на мелницата : 1 1 / 4Дијаметар

DEN 2.67

ЈА КУПУВАТЕ МЕЛНИЦАТА НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД М & Ј АЛАТКИ ДООЕЛ, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА :

DEN 2.67

ЈА КУПУВАТЕ МЕЛНИЦАТА НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : К

DEN 3.33

ГО КУПУВАТЕ КРАЈОТ НА СЛИКАТА MILL.IT НОВ Е.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИЈА И ИЛИ

DEN 373.92

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

DEN 1.00

Ц2 микро жито одделение Топката носот крајот стил Дијаметар на стеблото 3 / 4" Дијаметар 3 / 4"...

DEN 2.67

Со висока отпорност на свиткување и отпорност на абење, специјално се користи за апликации за сечење со

DEN 1689.44

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

DEN 1.00

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�

DEN 372.80

Ц2 микро жито одделение Топката носот крајот Дијаметар на стеблото : 5 / 8" Точка дијаметар : 5 / 8" Карбиднат�

DEN 0.33

Лабораторија прегледана и сертифицирана суровина Прецизност цпу земјата на индустријата водечки спец�