.

.

Попуст
Autel Maxibas BT608 Тестер за батерии на автомобили, 2023 година надграден на BT508/ BT506, Адаптивно спроведување, тест за вртење и полнење, ресетирање на батерии, дијагностички ск

Autel Maxibas BT608 Тестер за батерии на автомобили, 2023 година надграден на BT508/ BT506, Адаптивно спроведување, тест за

DEN 2.67

Износот
Залиха

Тест на системот за полнење на полнење. Доаѓајќи со безжичен VCI, BT608 може да работи на 83+ американско, европско и азиско возило прави и модели до 2019, 2020 година и некои до 2021 година за пристап и скенирање на сите достапни системи безжично преку БТ за извршување на сите системи дијагноза, вклучително и читање и расчистување на кодови за дефекти, гледање податоци во живо и податоци за замрзнување на рамки. Брзина на вртење на моторот пред почетокот. ? 【2023 Ново - Управување со извештаи за облак】 Autel BT608 (д) Тестер за тестер на батерии на автомобили Додадена функција за управување со облак (управување со уреди/ управување со извештаи). ? Може да печати или сподели кориснички извештаи преку Wi-Fi или извештаи за тест за печатење преку вграден термички печатач. Оваа одлика ја подобрува централизацијата на податоците и ја подобрува ефикасноста на работата, го олеснува споделувањето на извештаите директно на клиентите преку е -пошта/СМС/QR код. Состојба на полнење : Количината на енергија зачувана во батеријата во однос на неговиот капацитет. Тој нуди упатства за илустрација за да го прикаже целиот процес на замена на батеријата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба У

DEN 2.00

Кабинет на серверот Tripp Lite SR25 UB Rack Coundrople 25 U 19 19 25 U Кабинет на серверот Tripp Lite SR25 UB Rack Coundrople 25 U 19 19 25 U...

DEN 0.67

Полиуретанска кожа 20x9x6 cm / 7.87x3.54x2.36 инчи Пенкало за молив, торба со пенкало за платно Може да се користи �

DEN 319.84

Закачалките за панталони со нова генерација со клипови споредени со конвенционалниот дизајн на закача�

DEN 639.84

Сите во еден штанд за приказ за полнење PSVR Истовремено наполнувајте ги сите четири контролори Индикаци�

DEN 3.33

Земја Како Што Е Означено Новиот дизајн совршено се вклопува со неверојатен изглед Силиконскиот ремен �

DEN 450.88

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 2160.00

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 502.40

За малина Пи Радосна DIY PCB табла Професионален продавач Креативно печатено коло За малина Пи Радосна DIY PC

DEN 129.44

Инструментите G.S само што се продаваат од онлајн продавницата G.S G.S Нова коска датотека Полокоф Направен

DEN 3.33

Карактеристики : како опис Број на модел : како опис Прекинувач Тип : Прекинувач за вклучување / исклучув�

DEN 2.67

Име на производот : Електричен планер за појас; Содржина на пакет : 1 x Електричен планер појас Материјал :

DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори...

DEN 479.84

[Датум на објавување : 20 јули 2022 година (KST)] [Exclusive Giveaway на Bolsvos : K Pop Ebook (21 P) и налепници за товарот] ebook : PDF д�