.

.

Попуст
Аванти Постелнина-Бања Пешкир, Мека &засилувач; Абсорбента Памук

Аванти Постелнина-Бања Пешкир, Мека &засилувач; Абсорбента Памук

DEN 2.67

Износот
Залиха

100% памук. Аванти домашна глампинг колекција крпите за капење за кампување се најслаткиот начин за патување. Изработени од издржлив и абсорбента 100% прстен откачи памук, ексклузивно на разубавување или вез. Оеко-Текс Стандард 100 сертифициран. Од шармантна викендица до теми на крајбрежниот океан до поглед од Кафуле Во Париз, Домот Аванти ви го носи најдоброто во луксузна бања, постелнина и декор на домот. Од 1969 година. Машинско перење топло на нежен циклус со слични ткаенини. Не мијте со деликатеси. Падне сува ниска, отстранете веднаш. Големина : 27 во. х 54 во. Аванти Поминаа Глампување Бања пешкир располага со везени кампување сцена со шатор во беж и бели и зелени борови дрвја на беж земјата. Изработени од мек, абсорбента 100% прстен откачи памук, 27 х 52 во. Координира со соодветните додатоци, завесата за туширање и килимот. Увезени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 7988.16

Памук Исклучителна круна лого, елегантен и убав вез Материјал : 100% памук (освен декоративни делови) Пете�

DEN 3.33

Памучни Марамчиња : изработени од чист памук Овие абсорбента, еколошки марамчиња се дизајнирани да обез

DEN 0.33

Материјал : Микрофибер Слободна Големина (Една Големина Најмногу Одговара.) : Должина 55,1", Ширина 28,7" Прил

DEN 5181.92

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне Ткае

DEN 4669.28

Памук Помек, повеќе меки и повеќе абсорбента Изработени од памучен материјал Полите се двојно зашиени з

DEN 159.84

Работи добро во теретана, базен, кујна и надвор Без избледување, без кадифе, мек и пријателски за кожата �

DEN 1.33

Лесно завиткајте наоколу Цврсто ткаени Детали за производот : 100% чист турски памук, сертифициран ОекоТе

DEN 1119.68

? КОМПЛЕТЕН КОМПЛЕТ ЗА КРПИ за сите ВАШИ ПОТРЕБИ удобниот комплет за крпи За бања Хомери е најдобриот на

DEN 9450.24

Памук Земја Како Што Е Означено Памучниот материјал е компатибилен со човечката кожа Ткаенината е апсо�

DEN 3.33

Памучни Тери Крпи За Капење Поставени од 6 Во Сива Боја На Јаглен Со Големина 24х44 Инчи Двојните Зашиени Р

DEN 4184.48

Памук Земја Како Што Е Означено Изработени од памучен материјал Контактот кожа на кожа ви дава бесконеч

DEN 1.00

Помек, повеќе меки и повеќе абсорбента Изработени од памучен материјал Полите се двојно зашиени за допо

DEN 1.00

Рабовите се зајакнати со двојно везени шевови со игла за да се спречи кршење од долготрајна употреба и п

DEN 5960.80

Памук Земја Како Што Е Означено Помек, повеќе меки и повеќе абсорбента Изработени од памучен материјал..

DEN 3908.80

Памук Помек, повеќе меки и повеќе абсорбента Изработени од памучен материјал Полите се двојно зашиени з

DEN 2.33

Мултифункционален, може да се користи и како пешкир за плажа покрај крпа за капење Лесен за чистење и су�

DEN 3.33

3д саќе структура, помека Ткаење со процес на чешлање, безбедно и не е лесно да се фрли Силно апсорбира во

DEN 2.67

Памук Земја Како Што Е Означено Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока �

DEN 2.67

Памук Земја Како Што Е Означено Ветување, соберете двострана топлина "Близу до животот, природно извонр�

DEN 8932.64

Измијте со ладна вода и исушете ја на ниска температура Мека, меки и абсорбента Ткаени од памук, издржли�

DEN 0.33

Помек, повеќе меки и повеќе абсорбента Изработени од памучен материјал Полите се двојно зашиени за допо

DEN 2.33

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне...

DEN 4623.04

Површината е рамна, мека и мека Мека и удобна, издржлива и отпорна Висока густина, не е лесно да падне...

DEN 179.20

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне...